کیم مین جائه، دروازه بان فنرباغچه، پس از توافق شفاهی با ناپولی، قرار است برای اولین بار در پنج لیگ برتر اروپا ظاهر شود. که قبلاً لئو اوستیگارد مدافع نروژی از برایتون را به خدمت گرفته بود پارتنوپی اکنون چند سانتی متر با امضای قرارداد برای یک مدافع میانی دوم فاصله دارند.

گزارش ها اواخر هفته گذشته در مورد توافق احتمالی بین تیم فرانسوی رن و فنرباغچه منتشر شد، اما کارشناس بازار نقل و انتقالات Sky جانلوکا دی مارتزیو نشان می دهد که ناپولی “یک قدم” تا اجرای بند آزادسازی تعیین شده توسط غول های ترکیه ای فاصله دارد.

پس از اینکه خود مدافع چراغ سبز نشان داد، مذاکرات بین دو طرف سرعت گرفته است. جزئیات مربوط به حقوق تصویر و حق کمیسیون در جلسه گذشته حل و فصل شد و اکنون فقط شرایط پرداخت باقی مانده است.

را پارتنوپی طبق گزارشات، قراردادی پنج ساله به ارزش 2.6 میلیون یورو خالص در هر فصل ارائه کرده است.

انتظار می رود که ناپولی با 20 میلیون یورو جدا شود و به قیمت خواسته شده توسط فنرباغچه که بعید است تسلیم شود، برآورده شود. پیش بینی می شود که انتقال او با دو قسط سالانه 10 میلیون یورویی انجام شود. La Gazzetta dello Sport (از طریق توتو ناپولی).

جنوبی ها مشتاق هستند تا جای خالی بزرگ دفاع را به دلیل جدایی کالیدو کولیبالی به چلسی پر کنند. با وجود Ostigard در حال حاضر، کره ای موظف است نفر بعدی در خط باشد. کیم مین جائه از نزدیک توسط بسیاری از باشگاه‌های مطرح از جمله تاتنهام و اینتر دنبال شده است. این بازیکن 25 ساله در مجموع 176 بازی در کارنامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.