در حالی که تنها یک هفته تا پایان فصل باقی مانده است، مورینیو مشتاق است تا با نمانیا ماتیچ، هافبک منچستریونایتد در رم متحد شود.

نمانیا ماتیچ پس از خداحافظی با منچستریونایتد در آستانه پیوستن به رم به عنوان بازیکن آزاد است. به گفته جانلوکا دی مارتزیو، از طریق فابریزیو رومانو، ورود این هافبک به ورزشگاه المپیکو پس از پایان قرارداد او در اولدترافورد در اواخر این ماه رسمی خواهد شد.

ماتیچ 8 سال اخیر را در لیگ برتر سپری کرده است. پس از سه فصل تاثیرگذار در چلسی، او در سال 2017 به منچستریونایتد رفت و به عنوان یکی از بهترین هافبک های دفاعی اروپا شهرت داشت.

حالا در پاییز دوران بازی خود، این بازیکن 33 ساله در آستانه انتقال به سری آ است.

ماتیچ در فصل گذشته 23 بازی در لیگ برتر برای شیاطین سرخ انجام داد که 16 بازی در آن شروع شد. با این حال، تیم اولدترافورد از پیشنهاد قرارداد جدید به او خودداری کرد زیرا او اکنون برای شروع یک ماجراجویی در سری آ آماده می شود.

به طور کلی، او از زمانی که در سال 2017 از چلسی با مبلغ 40 میلیون پوند آمد، 189 بازی برای یونایتد انجام داد. این ژوزه مورینیو، سرمربی رم بود که در زمان حضورش در منچستریونایتد بر جذب ماتیچ اصرار داشت.

در صورت انجام این قرارداد، این دو در رم دوباره متحد خواهند شد. در جالوروسی گفته می شود که به دلیل سن بالای ماتیچ و عدم حضور تیم اصلی در چند فصل گذشته، آماده پیشنهاد قرارداد یک ساله به ماتیچ هستند.

اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، ماتیچ باید دومین خرید مورینیو در این تابستان باشد. رم قبلا امضای مایل سویلار دروازه بان با استعداد بنفیکا را به دست آورده است. او باید در درازمدت جایگزین روی پاتریسیو شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.