پابلو بنتانکور نماینده چندین بازیکن اروگوئه ای است که از قهرمانان پنجره بازار نقل و انتقالات جاری هستند. این نماینده به شایعات در مورد مشتری خود اشاره کرد Sport890 (از طریق Tuttomercatoweb).

من شریک پسر مدیر عامل مونزا آدریانو گالیانی هستم. آنها توسط افراد با تجربه ای هدایت می شوند که فوتبال را می شناسند و یکی از قوی ترین تیم های جهان را در گذشته ساخته اند. اگر آنها می خواستند یکی از لوئیز سوارز یا ادینسون کاوانی یا مهاجمان برجسته دیگری را به خدمت بگیرند، فکر می کنم از پس این کار بر می آیند.”

بنتانکور اظهار داشت که ناپولی به دنبال ناهیتان ناندز از کالیاری است.

من معتقدم که او اواخر تابستان انتقال خواهد داد. تیم ها به خصوص در اروپا با کمبود نقدینگی مواجه هستند. به عنوان مثال، یوونتوس فقط با بازیکنان آزاد قرارداد بسته است. او فصل بدشانسی را به دلیل مصدومیت پشت سر گذاشت، اما اکنون آماده است. پارتنوپی ها تا کنون بیشترین علاقه را نشان داده اند.»

لوکاس توریرا به رم و یوونتوس لینک شده است، اما او به تیم دیگری نزدیک تر است.

ما یک توافق اولیه با والنسیا جنارو گتوزو داریم. ما در مورد آن با آرسنال صحبت خواهیم کرد. با این حال، مربی میکل آرتتا اظهار داشت که دوست دارد در پیش فصل با او باشد. خواهیم دید که وضعیت چگونه پیش خواهد رفت.»

بنتانکور گاستون رامیرز را لمس کرد که پس از گذراندن زمان با مونزا بازیکن آزاد است.

او در حال حاضر در منطقه زندگی می کند. ما در حال مذاکره با تیمی از امارات هستیم اما او آرزو دارد در اروپا بماند. پیشنهادات مکزیک و برزیل را رد کردیم. این یک اشتباه در ذهن من بود.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.