تیتر برتر سایمون رولندز روز چهارشنبه در Royal Ascot دو انتخاب دارد. زنده در Sky Sports Racing، در حالی که بازی Prince Of Wales’s Stakes در مرکز صحنه قرار می گیرد.

پس از رقابت داغ روز افتتاحیه در رویال اسکوت، کارت چهارشنبه دارای کمیت است که در بیشتر زمینه ها با کیفیت مطابقت دارد.

گروه یک سهام شاهزاده ولز (3.40) این ویژگی است که یک میدان انتخابی از پنج نفر شامل مهاجمان از ژاپن، ایرلند و فرانسه برای آن وجود دارد.

ژاپن در چند وقت اخیر در صحنه بین‌المللی عملکرد خوبی داشته است و شهریار برنده دربی ژاپن در سال گذشته نماینده دارد، که آخرین بار نیز در میدان کلاسیک دبی شیما کلاسیک را با یک پایان دسته جمعی برنده شد.

شهریار خوب است، فقط یک سوپراستار نیست، و همچنین باید با کمترین مسافتی که در بیش از یک سال با آن مواجه شده، اینجا، روی یک سطح محکم و با امکان سرعتی ثابت کنار بیاید.

ایرلند توسط ایالت استراحت جهانی، برنده سطح برتر در ایالات متحده، استرالیا و فرانسه، قبل از کسب رتبه سوم بدشانس در مقابل آلنکوئر در جام طلای تاترسالز که آخرین بار در زمین خود در کوراگ بازگشته بود، نشان داده می شود. با این حال، باز هم به نظر می رسد که او خوب است تا استثنایی.

گراند گلوری، تنها زن در میدان، پرچم فرانسه را برافراشته است. او سال گذشته یک گروه یک را در کشور مادری خود برد، اما شاید در حال حاضر با پیروزی های آماده در این فصل در یک مسابقه فهرست شده و یک گروه سه، بهتر منعکس شود.

من فقط یکی از پنج امتیاز بالای 120 و بالاتر از استانداردی که معمولاً برای برنده شدن در این مسابقه معتبر لازم است را دارم. این برنده سال 2020 لرد نورث نیست (که یک مکان عقب تر از حالت استراحت در کوراگ بود و ظاهراً به خوبی او نیست)، اما پل خلیج، که با یک رول از پنج برد متوالی به اینجا می آید، آخرین مورد در مد درخشان در Brigadier Gerard Stakes در Sandown.

او در آن روز مستحدف هوشمند را به پنج امتداد له کرد، و چند اسپلیت دیرهنگام چشمگیر را انجام داد، از جمله یک چهارم مایل پایانی زیر 25 ثانیه که تقریباً 10 طول سریع‌تر از حد معمول بود. من در ابتدا به این فکر کردم که آیا بی بریج واقعاً برای همه بردهای او ارزش دارد یا خیر؟

شاید در مورد Bay Bridge کمی تردید وجود داشته باشد، اما توصیفات رسمی همیشه دقیق نیستند، و زمان ها نشان می دهد که دو برد آخر او “خوب” و چیزی کمی سریعتر از آن بوده است.

بی بریج می تواند از نزدیک جلو برود و از پشت بیاید. موضوع رایج این است که او به پیروزی ادامه می دهد و تلاش Sandown نشان می دهد که او برای این چالش آمادگی بیشتری دارد. هر گونه مخالفتی ارزش یک علاقه را دارد.

بی بریج سوار بر رایان مور برنده هندیکپ جام طلای BetVictor لندن شد
تصویر:
بی بریج که توسط رایان مور سوار می شود، برنده هندیکپ جام طلای BetVictor لندن شد

به دنبال ارزش هر طرفه در هانت کاپ هستید

ظاهر گروه دو پیچیده تر است. من از Katey Kontent قبل از ارسال برای این برنامه حمایت کردم ملکه مری (2.30) با توجه به عملکرد شگفت‌انگیز زمان خوبی که در آخرین بار در ویندزور برنده شدم، اما به جای اینکه مطمئن باشم اکنون 21 بازی اعلام شده است و او و لاو رینز در ایالات متحده در غرفه‌های شش و پنجم در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند، امیدوار هستم.

ده دونده در گلدان ملکه (3.05) نسبت به آنچه تا به امروز به دست آورده‌اند بسیار اهمیت می‌دهند، و با عدم قطعیت قابل‌توجهی در مورد اینکه کدام یک از آنها می‌توانند یا خیر، با یک خمیدگی شدید کمی پس از شروع مسابقه، تا 14 فرلنگ افزایش یافته مناسب باشند.

ساحل زعفرانی محتمل ترین برنده این مسابقه خواهد بود دوک کمبریج استیک (4.20) اگر او یک پنالتی 5 پوندی را تحمل نمی کرد، در حالی که جایگزین آشکار، زمین مادر، دفعه قبل عملکرد ضعیفی نداشت. بدون شرط بندی

قلمرو شورشی، سوار بر جیم کراولی، به خانه می‌آید تا برنده هندیکپ جام کورال ویتسان در Sandown شود.
تصویر:
قلمرو شورشی، سوار بر جیم کراولی، به خانه می‌آید تا برنده هندیکپ جام کورال ویتسان در Sandown شود.

احتمالاً برای نزدیک شدن به آن به مقدار زیادی شانس نیاز دارید جام شکار سلطنتی (5.00)، و من از چیزی با قیمت کمتر حمایت نمی کنم. قلمرو شورشی با این حال، پس از برد او در همان کارت Sandown به عنوان Bay Bridge و در یک زمان کلی مفید، به نظر می رسد ارزش یک امتیاز کوچک در هر جهت را دارد.

او یک پنالتی 5 پوندی دریافت می کند، اما با توجه به اینکه او یک رقیب معلول را در اوزو به حساب می آورد، به ندرت کافی به نظر می رسد. افراد دیگری با ادعاهای کاملاً قوی در زمینه 30 وجود دارند، اما مسلماً هیچ کدام با ادعاهای قوی تر وجود ندارند.

قلمرو شورشی به خوبی پیشرونده از غرفه 19 می رود و می توان انتظار داشت که اگر شکاف ها را پیدا کند دیرتر از بقیه به صحنه می آید.

در سهام قلعه ویندزور (5.35) با توجه به وجود 24 جوان در مراحل مختلف رشد می تواند وابسته به قرعه کشی/سرعت باشد. خرس بزرگ کوچولو (تقسیم شده به دو قسمت) احتمالاً مورد علاقه “درست” است اما چند نفر دیگر از نظر فرم چندان از او عقب نیستند. من قصد دارم پودرم را خشک نگه دارم.

انتخاب های سایمون رولندز

3.40 رویال اسکات – BAY BRIDGE (2 امتیاز برد)

5.00 رویال اسکوت – قلمرو شورشی (0.5 امتیاز در هر طرف)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.