فردی استوارد، مدافع کناری انگلیس و لستر در مراسم اهدای جوایز دو برابر می‌شود، در حالی که هم تیمی ببرها، کریس اشتون، رکورد گلزنی در لیگ برتر را شکسته است. مارلی پکر به عنوان بهترین بازیکن زن انگلیس انتخاب شد

آخرین به روز رسانی: 25/05/22 23:56

آندره استرویزن، مرکز هارلکینز توسط همکاران حرفه ای خود به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب شد

آندره استرویزن، مرکز هارلکینز توسط همکاران حرفه ای خود به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب شد

آندره استرویزن، مرکز هارلکینز، برنده جایزه بهترین بازیکن مرد سال انجمن بازیکنان راگبی شد.

فردی استوارد، مدافع کناری لستر، دوبل بازیکن جوان و بهترین بازیکن مرد انگلیس را به ثبت رساند.

Esterhuizen بالاترین تعداد رای را از همکاران حرفه ای خود کسب کرد، زیرا در طول تلاش کوینز برای دفاع از عنوان برتر گالاگر از یک فصل فوق العاده لذت برد.

استرهویزن که به کوئینز در بازی‌های پلی آف کمک کرده است، گفت: «برنده شدن این جایزه افتخاری باورنکردنی است و رای دادن به آن توسط همه بازیکنان و تیم‌هایی که با آن‌ها و تیم‌هایی که با آنها بازی کرده‌ام و در مقابل آنها بازی کرده‌ام، آن را خاص‌تر می‌کند.

در همین حال، استوارد، مارکوس اسمیت، نیمه فلای کوینز، هنری آروندل، مدافع ایرلندی لندن و سیل شارکز، بوان راد را در مقابل گونگ بازیکن جوان شکست داد.

این بازیکن 21 ساله همچنین اسمیت و هم تیمی اش در لستر، الیس گنج را به عنوان بهترین بازیکن مرد سال انگلیس معرفی کرد.

فردی استوارد به عنوان بهترین بازیکن جوان سال و بهترین بازیکن مرد انگلیس انتخاب شد

فردی استوارد به عنوان بهترین بازیکن جوان سال و بهترین بازیکن مرد انگلیس انتخاب شد

استوارد که تابستان گذشته اولین بازی خود را در انگلیس انجام داد، گفت: بردن جایزه ای که همتایان شما به آن رای داده اند افتخار بزرگی است و با توجه به استعدادی که در بازی دارم، برای بردن احساس خفتگی می کنم.

مارلی پکر برنده جایزه بهترین بازیکن زن سال انگلستان شد، در حالی که دنی کر، نیمه کاره کوئینز، جایزه شایستگی ویژه RPA را دریافت کرد.

در جاهای دیگر، جایزه Blyth Spirit RPA به کوین سینفیلد و اندرو فنبی، ستاره سابق زنان انگلیس، کیتی دیلی-مک لین به تالار مشاهیر RPA و کریس اشتون، جناح لستر، شکستن رکورد تمام دوران تلاش در لیگ برتر، به عنوان لحظه انتخاب شد. فصل.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.