سمیر هاندانوویچ دروازه بان قهرمان اینتر پیش از فصل 2022/23 پس از ورود آندره اونانا از اینتر جدا شد اما در عوض در Meazza ماند تا 11 بازی خود را بازی کند.هفتم کمپین متوالی در نراتزوری رنگ ها

این جانباز 38 ساله در مصاحبه ای اختصاصی به چند موضوع پرداخت La Gazzetta dello Sport، از جمله بازگشت روملو لوکاکو به باشگاه، امضای قرارداد با اونانا، حماسه ادامه دار میلان اسکرینیار و حتی روز سرنوشت سازی در بولونیا که باعث شد نراتزوری خارج از ریل در مسابقه اسکودتو.

با شروع بازگشت غافلگیرکننده لوکاکو به اینتر، هاندانوویچ می گوید که می داند دقیقا چرا انتقال این بازیکن بزرگ بلژیکی به چلسی برای دومین بار در دوران حرفه ای اش نتیجه نداد.

من تعجب نکردم زیرا دیدم او در چلسی چگونه است، به مصاحبه معروف او گوش دادم، او احساس مالیخولیا و دلتنگی کرد. شما همیشه باید بدانید که به کدام رختکن می روید و او می دانست که اتاق ما سالم، شاد، مثبت است. در زندگی غالباً انتخاب‌ها بر اساس دلایل اقتصادی است، اما بعد از آن رفاه همیشه بر شما حاکم می‌شود: اگر در یک مکان احساس خوبی دارید، طبیعی است که بخواهید به عقب برگردید.

به نظر می رسید که انتقال آزاد اونانا پایانی برای این کهنه کار بود نراتزوری رنگ ها، اما خود آفریقایی آن را رد کرد و گفت: من به اینکه سمیر استارتر است احترام می گذارم و از روی نیمکت او را تشویق خواهم کرد.

وی خطاب به اظهارنظر خود گفت: اینها عبارات مهمی هستند زیرا به محیط آرامش می بخشد، اما همه می دانیم که همه می خواهند بازی کنند: درست و سالم است. اگر برعکس می گفت تعجب نمی کردم. این یک رقابت عادی است، برای همه خوب است.»

این بازیکن اسلوونیایی سپس در مورد اهمیت ماندن اسکرینیار در باشگاه پس از ضعیف شدن ارتباط با پاری سن ژرمن در روزهای گذشته اظهار نظر کرد.

خیلی مهم است، برای من ضروری است که او در کنار ما بماند. ما نمی توانیم دیگر بازیکنی را از دست بدهیم. من او را هر روز آرام و آرام در آپیانو می بینم.

در نهایت، او سقوط اینتر در استادیوم رناتو دال آرا را دوباره بررسی کرد، جایی که میهمان با شکست 2-1 تسلیم شد و گل دوم بولونیا به دلیل خطای مرگبار دروازه بان تعویضی یونوت رادو به ثمر رسید.

این یک ناراحتی و تلخی بزرگ بود، اما این زندگی است. و یک فصل هرگز به مسابقه بستگی ندارد. آن شب به او (رادو) چیزی نگفتم، روز بعد با او صحبت کردم. به او گفتم که این اشتباه باعث می شود او به عنوان یک دروازه بان رشد کند، اما بالاتر از همه به عنوان یک مرد. یونوت باید بداند که او نیز مانند دیگران اشتباه خواهد کرد، اما این فرصت را دارد که ویژگی های خود را نشان دهد.

هاندانوویچ از اولین بازی خود در فصل 2012/2013 439 بازی ملی با اینتر انجام داده است و او را در 11 بازی قرار داده است.هفتم جایی درست خارج از ده بازیکن برتر تاریخ اینتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *