جیانلوئیجی بوفون، دروازه بان پارما و اسطوره یوونتوس معتقد است که اینتر می تواند در اواخر این فصل به سری آ بازگردد، اما فقط بر اساس شرایط خاص. را نراتزوری، درست مثل بیانکونری، بهترین شروع فصل را تجربه نکرده اند زیرا در فصل 7 در کنار یکدیگر نشسته اندهفتم و 8هفتم جایگاه به ترتیب در جدول لیگ.

صحبت کردن با La Gazzetta dello Sport (از طریق اف سی اینترنیوز)، توپ‌زن نمادین نشان داد که در مورد پتانسیل اینتر برای حفظ این تیم چه فکر می‌کند. اسکودتو عنوانی از رقیب همشهری میلان.

در فوتبال و زندگی همه چیز ممکن است. و زمانی که در سال 2016 با یووه بازگشت فوق العاده ای داشتیم، آن را از نزدیک تجربه کردم.

با این حال، او معتقد است نراتزوری تنها با استفاده از اشتباهات دیگران و مشخص کردن ناپولی رهبر لیگ در صحبت های خود می تواند موفق شود.

اگر قرار بود ناپولی این فرم بدنی، این اعتقاد و کیفیت بازی را حفظ کند، هیچ شانسی برای کسی وجود نداشت. برای پیروزی با شروع با یک نقص امتیاز، همانطور که اینتر تلاش می کند انجام دهد، باید از اشتباهات دیگران استفاده کنید. این یک کار پیچیده است، اما قطعا ممکن است.»

را پارتنوپی با 29 امتیاز از 11 بازی، سه امتیاز بالاتر از میلان و پنج امتیاز از لاتزیو، در صدر سری آ قرار دارد. از سوی دیگر، اینتر با 21 امتیاز با اودینزه برابر است.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *