هوگو لوریس معتقد است که پیروزی تاتنهام در لیگ قهرمانان اروپا مقابل مارسی، شخصیت رو به رشد در بین هم تیمی هایش را برجسته کرد، اما پل مرسون هشدار می دهد که آنها نمی توانند به جنگنده ها اعتماد کنند.

شاگردان آنتونیو کونته در آخرین لحظه یک پیروزی 2-1 در ورزشگاه ولودروم به دست آوردند تا پس از یک اوج عصبی به عنوان برنده گروه D، به مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان صعود کنند.

لندنی‌ها که برای شکست فقط باید از شکست اجتناب می‌کردند، در نیمه اول محاصره را تحمل کردند و در وقت‌های تلف شده قبل از استراحت به ضربه سر چانسل امبابا عقب افتادند. با این حال، کلمنت لنگلت ثابت کرد که ناجی تاتنهام است که در دقیقه 54 اولین گل خود برای این باشگاه را با ضربه سر زد و به تساوی رسید.

پس از آن پیر-امیل هویجرگ در وقت های تلف شده پیروزی را قطعی کرد تا تاتنهام را در صدر گروه قرار دهد و مارسی را که در یک مرحله از شب در صدر جدول قرار گرفت، در رده چهارم و خارج از اروپا ترک کرد.

پیر-امیل هوجبجرگ یک برنده دیررس را جشن می گیرد
تصویر:
پیر-امیل هوجبجرگ یک برنده دیررس را جشن می گیرد

درام توقفگاهی برای اسپرز در این فصل

 • چلسی 2-2 تاتنهام – تساوی زمان مصدومیت از کین
 • تاتنهام 2-1 فولام – گل ریچارلیسون در زمان مصدومیت توسط VAR به دلیل آفساید رد شد
 • اسپورتینگ 2-0 تاتهام – پائولینیو و آرتور گومز در وقت های تلف شده برای اسپورتینگ گلزنی کردند
 • تاتنهام 3-2 فرانکفورت – کین قلم وقت اضافه را از دست داد و لوریس باید فریده علیدو را نجات دهد.
 • تاتنهام 1-1 اسپورتینگ – برنده کین در وقت های تلف شده توسط VAR رد شد
 • بورنموث 2-3 تاتنهام – برنده زمان مصدومیت از بنتانکور
 • مارسی 1-2 تاتنهام – تاتنهام در نیمه اول محاصره را پشت سر گذاشت قبل از اینکه یک پیروزی غیر محتمل 2-1 در مارسی ربوده و به عنوان برنده گروه D پس از یک نتیجه گیری عصبی به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند.

لوریس گفت: “راستش را بخواهید، ما انتظار چنین بازی را داشتیم. Stade Velodrome مکانی بسیار دشوار برای مقابله با آن است و من فکر می کنم که ما شخصیت بزرگی از خود نشان دادیم.”

“کلمنت (لنگله) گل بسیار مهمی را در فرانسه و در مقابل مردم فرانسه به ثمر رساند. گل دوم پیر (هوجبرگ) چیزهایی را برای گروه تایید کرد. ما در نیمه اول خوب بازی نکردیم. شاید این کار را نکردیم. اگر حمله کنیم چه اتفاقی می افتد.

ما در رختکن صحبت می کنیم – نیمه دوم را با شخصیتی بسیار بیشتر و تهاجمی تر شروع می کنیم. نیمه دوم بسیار خوبی را بازی می کنیم.

این یک شب سخت، یک نبرد بزرگ و حتی بیشتر از آن جنگ روانی بود، زیرا در نیمه اول احساس می‌کردیم که یک تیم بدون ترس از باخت بازی می‌کند، مارسی بود و در نیمه دوم ما با تیمی مواجه می‌شویم که ترس از شکست را ندارد. از دست دادن.”

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

هری کین و هم تیمی هایش در تاتنهام با رقصیدن در رختکن، پیشرفت خود در لیگ قهرمانان را جشن گرفتند!

مرسون: اسپرز می‌گذرد اما باید پیشرفت کند

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

واکنش پل مرسون به برد دیرهنگام تاتنهام خارج از خانه در مارسی که آنها را به عنوان برنده گروه به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا رساند.

این نتیجه ای بود که در 45 دقیقه ابتدایی به سختی ممکن به نظر می رسید زیرا اسپرز از حمله بی امان مارسی مات و مبهوت به نظر می رسید.

اسپرز که هئونگ مین سون مهاجم را به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه سر در یک دوره ابتدایی شدید از دست داد، پس از این فاصله پیشنهاد متفاوتی بود و پس از گل تساوی لنگلت کنترل را به دست گرفت. Hojbjerg به تیر دروازه تیم میهمان ضربه زد، اما مارسی باید در اواخر وقت به گل می رسید که Sead Kolasinac به نحوی یک دروازه باز را با ضربه سر از دست داد.

اسکای اسپورت پل مرسون، کارشناس معتقد است که تاتنهام اگر بخواهد در رقابت‌ها با رسیدن به مرحله یک شانزدهم نهایی پیشرفت کند، باید پیشرفت کند.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

بن دیویس مدافع تاتنهام می گوید که تیم پس از پیروزی 2-1 در مارسی از رسیدن به مرحله حذفی لیگ قهرمانان خوشحال است.

مرسون در این باره گفت: اسپرز در نیمه اول نتوانست سه پاس را در کنار هم قرار دهد ویژه فوتبال. به محض اینکه آنها شروع به ارسال پاس های بیشتر کردند، بازی برای آنها باز شد و آنها یک تهدید بودند. آنها بازی را به خوبی مدیریت کردند.

تاتنهام در نیمه دوم خیلی خوب عمل کرد، اما وقتی به یک شانزدهم نهایی رسیدید، نمی توانید به تیم ها ضربه بزنید.

“وقتی غل و زنجیر بسته می شود و عامل ترس از بازی خارج می شود، اسپرز بازیکنان خوبی دارد که می توانند توپ را خیلی سریع حرکت دهند. اما آنها این کار را نمی کنند، آنها عقب می نشینند. کین به معنای واقعی کلمه 35 یارد با تیم خودش فاصله داشت. گل در نیمه اول. آنها خروجی نداشتند، آنها باید گاهی اوقات از موقعیت استفاده کنند. برای من خیلی منفی است.

“شما نمی توانید به تیم ها ادامه دهید. آنها در چند بازی مانند بورنموث در روز شنبه و دوباره امروز مقابل یک تیم متوسط ​​در مارسی خوش شانس بوده اند.”

پسر “احساس بهتری دارد” اما آسیب سر باید ارزیابی شود

سون هیونگ مین بازیکن تاتنهام با مصدومیت زمین را ترک می کند
تصویر:
هیونگ مین سون بازیکن تاتنهام با مصدومیت زمین را ترک می کند

تاتنهام برای ارزیابی میزان مصدومیت هیونگ مین سون در پیروزی در لیگ قهرمانان اروپا در مارسی تا روز چهارشنبه صبر خواهد کرد.

این بازیکن کره جنوبی در نیمه اول در ورزشگاه ولودروم پس از برخورد با چانسل امبمبا به میدان رفت و هنگام خروج از زمین بسیار متزلزل به نظر می رسید.

اسپرز در مرحله یک شانزدهم پایانی با پیروزی 2-1 در آخرین مرحله، جایگاه خود را به دست آورد.

اما مصدومیت سون نگران کننده است، به خصوص با توجه به دیدار روز یکشنبه با لیورپول در لیگ برتر، در حالی که او می تواند نگران جام جهانی آینده باشد.

دستیار سرمربی، کریستین استلینی که به جای آنتونیو کونته محروم شده بود، گفت: “در این لحظه ما نمی دانیم. باید منتظر ارزیابی پزشکی باشیم. سانی اکنون احساس بهتری دارد. او را در رختکن دیدم، او جشن گرفت. با ما.

“در حال حاضر ما نمی دانیم. باید منتظر ارزیابی پزشکی باشیم و باید تا فردا صبر کنیم.

سون در نیمه اول زمین را ترک می کند
تصویر:
سون در نیمه اول زمین را ترک می کند

“ما مطمئن نیستیم که او ضربه مغزی شده است. این صورت سون است. چشم او کمی متورم شده است.”

حضور اسپرز در مرحله یک شانزدهم نهایی تضمین نشده بود تا اینکه هویبجرگ با ضربه آخر بازی آن را به دست آورد تا صدرنشین گروه D شود.

در شرایطی که مارسی به یک برد نیاز داشت و یک شکست اسپرز را شکست داد، شبی پر از خطر برای تیم لیگ برتری در محیطی خصمانه در پروونس بود.

کونته که روز چهارشنبه یک سالگی را به عنوان سرمربی جشن می گیرد، به دلیل کارت قرمزش پس از جنجال VAR مقابل اسپورتینگ لیسبون در هفته گذشته، مجبور شد از روی سکوها تماشا کند، که به این معنی بود که سرنوشت تاتنهام به بازی نهایی راه یافت.

لنگله پس از گلزنی در مارسی جشن می گیرد
تصویر:
لنگله پس از گلزنی در مارسی جشن می گیرد

و این بازیکن ایتالیایی در نیمه اول عملکرد بی‌حالی داشت و به شایستگی از ضربه سر امببا عقب افتاد.

نیمه دوم داستان متفاوتی بود، اما لنگلت با ضربه سر خود در دقیقه 54، اسپرز را به کنترل خود بازگرداند.

اما با توجه به اینکه مارسی فقط به یک گل نیاز داشت تا آنها را به بیرون بفرستد، شبی عصبی تا مداخله دیرهنگام هاجبیرگ بود.

و آن شبی نبود که کونته از آن لذت ببرد.

استلینی افزود: “من این امکان را داشتم که با آنتونیو صحبت کنم. او بسیار خسته بود. او بازی را در شلوغی زندگی کرد، طبیعی نیست.

«شاید او انرژی بیشتری را در جایگاه ها صرف کرد تا اینکه معمولاً در خط بازی صرف می کند.

“نیمه اول خیلی سخت بود. در سختی ها، ما عقلمان را از دست ندادیم. در مسابقه ماندیم. گلی که دریافت کردیم وحشتناک بود زیرا از یک کرنر آن را سریع زدند و ما آماده نبودیم.”

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

اریک دایر، مدافع تاتنهام می‌گوید عدم حضور سرمربی خود، آنتونیو کونته در جریان پیروزی 2-1 آنها در لیگ قهرمانان اروپا در مارسی، تجربه جدیدی بود.

“این یک درس مهم برای آینده است. اما در نیمه دوم، چیزی تغییر کرد و ما در لباس پوشیدن در مورد انرژی مورد نیاز خود در نیمه دوم و نحوه فشار دادن به آنها و مقابله با بازی صحبت کردیم.”

«در این نوع استادیوم و این نوع مسابقه، حذفی، خیلی آسان نیست.

استادیوم در نیمه اول بسیار داغ بود و گاهی اوقات طبیعی است که به حریف فرصت بازی بدهیم و از انرژی که در نیمه دوم داری استفاده کنیم. همچنین می تواند یک استراتژی باشد.

ما باید سعی کنیم تمام 90 دقیقه را در یک سطح بازی کنیم.

کدام تیم ها از قبل به یک شانزدهم نهایی راه یافته اند؟

Hojbjerg برنده فقید خود را در مارسی جشن می گیرد
تصویر:
Hojbjerg برنده فقید خود را در مارسی جشن می گیرد

 • بایرن مونیخ*
 • بنفیکا
 • چلسی*
 • کلوب بروژ
 • دورتموند
 • فرانکفورت
 • اینترمیلان
 • لیورپول
 • شهر منچستر*
 • ناپولی*
 • پاری سن ژرمن
 • پورتو*
 • رئال مادرید
 • تاتنهام*

*نشان دهنده تیم هایی است که قطعا در قرعه کشی یک شانزدهم نهایی به میدان خواهند رفت

بعدش چی؟

یکشنبه 6 نوامبر ساعت 16

شروع ساعت 16:30


تاتنهام سه بازی دیگر در آستانه جام جهانی دارد. آنها در روز سوپر یکشنبه این آخر هفته با لیورپول روبرو خواهند شد. شروع ساعت 16:30 آنها سپس در روز چهارشنبه 9 نوامبر قبل از آخرین بازی خود در لیگ برتر مقابل لیدز در روز شنبه 12 نوامبر در جام کارابائو به مصاف ناتینگهام فارست خواهند رفت. شروع ساعت 3 بعدازظهر

مارسی دو بازی دیگر لیگ 1 را پیش از تعطیلات دارد – آنها یکشنبه قبل از سفر به موناکو در روز یکشنبه 13 نوامبر به مصاف لیون می روند.

قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ساعت 11 صبح روز دوشنبه 7 نوامبر در خانه فوتبال اروپا واقع در مقر یوفا در سوئیس برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *