ویکتور اوسیمن بسیار مورد توجه است و بایرن مونیخ آخرین تیمی است که ظاهراً به او چشم دوخته است، اما ناپولی مصمم است این پیشنهادات را پس بزند.

ناپولی مهاجم نیجریه ای را خواهد دید ویکتور اوسیمن به پهلو برمی گردد پس از بهبودی از مصدومیت ران که در بازی با لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا کسب کرده بود. مصدومیت فوق منجر به غیبت اوسیمن در سه بازی آخر ناپولی شد.

طرفداران از پارتنوپی وقتی شماره 9 در جریان افتتاحیه لیگ قهرمانان اروپا بیرون آمد، نفس خود را حبس کردند. در نهایت مصدومیت خیلی طولانی نبود. چه چیزی بیشتر، Osimhen در حال حاضر با تیم بازگشته است، قبل از یک بازی شلوغ.

این سومین فصل حضور این بازیکن 23 ساله در ایتالیا است که از لیل به این باشگاه پیوست. او با اسپورتینگ شارلوا در بلژیک نامی برای خود دست و پا کرده بود و در 36 بازی 20 گل به ثمر رساند. این باعث شد که او به فرانسه نقل مکان کند، جایی که در تنها فصل حضورش در آنجا هر دو بازی یک گل به ثمر رساند. از زمان پیوستن به ناپولی در تابستان 2020، این بازیکن نیجریه ای 30 بار موفق به گلزنی شده است. که شامل یک جفت هدف برای پارتنوپی این فصل قبل از مصدومیت

ناپولی در آخر هفته به مصاف تورینو خواهد رفت و سپس یک جفت بازی دشوار لیگ قهرمانان اروپا با آژاکس را برگزار خواهد کرد. بین مسابقات قاره ای شامل سفر به پسران جدید Cremonese می شود.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *