پیگیری پاری سن ژرمن برای جیانلوکا اسکاماکا تیرانداز ساسولو در هفته های اخیر پس از اینکه گزارش شد مذاکرات بین دو طرف به دلیل فاصله در ارزش گذاری به بن بست رسیده است، سرد شده است. مهاجم 23 ساله و نوروردی پاریسی‌ها اولتیماتوم داده‌اند تا قیمت درخواستی 50 میلیون یورویی خود را کاهش دهند یا به‌طور کلی از این معامله صرف نظر کنند.

به عنوان بازیکن با رتبه دوم انتقال مارکت ارزش در تیم – تنها پس از دومنیکو براردی – تقاضاهای بالای ساسولو برای انتقال او باعث شده است که بیشتر باشگاه ها اهداف دیگری از جمله اینتر را انتخاب کنند.

مطابق با کوریره دلو اسپورتاگر ساسولو درخواست خود را برای اسکاماکا تغییر ندهد، پاری سن ژرمن به دنبال گونکالو راموس جوان بنفیکا خواهد بود. قهرمان فرانسه در آخر هفته هوگو اتیککه مهاجم جوان ریمز را اضافه کرد.

گفته می شود هفته آینده در رقابت نقل و انتقالات اسکاماکا تعیین کننده خواهد بود، که او نیز هدف تیم لیگ برتری وستهم یونایتد است. لندنی‌ها قبلاً با اطرافیان مهاجم تماس گرفته‌اند، اما از برآورده کردن برچسب 50 میلیون یورویی نیز مخالف هستند. گزارش شده است که چکش ها تا 10 میلیون یورو کمتر از قیمت پیشنهاد داده اند.

جیووانی کارنوالی، مدیرعامل ساسولو، بارها تکرار کرده است که تنها تیم های ایتالیایی به مهاجم ستاره خود علاقه مند نیستند. تنها زمان مشخص خواهد کرد که اسکاماکا در آینده به کجا خواهد رفت. او در 38 بازی 16 گل برای این تیم به ثمر رساند نوروردی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.