رئال سوسیداد با گل‌های الکساندر سورلوث، دیگو ریکو و رابرت ناوارو، چهار برد از چهار گروه را کسب کرد.

اسکات مک تومینای در وقت های تلف شده به عنوان ضربه عمیقی به ثمر رسید منچستر یونایتد امیدهای خود را برای قهرمانی در گروه خود در لیگ اروپا با پیروزی 1-0 دیرهنگام مقابل خود زنده نگه داشتند اومونیا نیکوزیا.

انبار مهمات شروع پرواز خود را در این فصل حفظ کردند زیرا بوکایو ساکا تنها گل را زد تا پیروزی 1-0 را در بودو/گلیمت. انحراف خوش شانس ساکا وینگر انگلیس در نیمه اول باعث شد سه پیروزی متوالی در گروه A برای رهبران میکل آرتتا در لیگ برتر، که 11 بازی از 12 بازی اول فصل خود را در همه رقابت ها برده اند، به دست آورد.

پایان بد بوکایو ساکا باعث برتری آرسنال شد
تصویر:
پایان بد بوکایو ساکا باعث برتری آرسنال شد

پی اس وی آیندهوون پس از ضربه زدن به سمت پایین، دو امتیاز پشت سر توپچی ها در رده دوم باقی می ماند زوریخ 5-0. دو گل جوی ویرمن و گل های بیشتر از اریک گوتیرز، ابراهیم سنگاره و انور الغازی، زوریخ را بدون امتیاز از چهار بازی گروهی ترک کرد.

فنرباغچه و رن پس از بردهای خارج از خانه، کنترل خود را در گروه B محکم کردند لارناکا و دینامو کیف به ترتیب.

پنالتی دیرهنگام میشی باتشوایی، مهاجم سابق چلسی، باعث شد تیم فنرباغچه ترکیه با نتیجه 2-1 پیروز شود.

فنرباغچه

آنخل گارسیا مدافع لارناکا در مراحل پایانی به دلیل مبارزه با دیگو روسی کارت قرمز مستقیم دریافت کرد، اما پنالتی بعدی آنر والنسیا، مهاجم سابق وستهام مهار شد.

گل انفرادی کریستوفر وو، مدافع رن در نیمه دوم در کراکوف، تیم فرانسوی را در امتیاز با فنرباغچه، صدر گروه، حفظ کرد و کیف را به چهارمین شکست متوالی رساند.

رئال بتیس پس از تساوی 1-1 در خانه مقابل، همچنان در صدر گروه C باقی می ماند رم.

پس از اینکه سرجیو کانالس در نیمه دوم به بتیس برتری داد، آندره آ بلوتی گل تساوی نیمه دوم را برای رم به ثمر رساند، اما ایتالیایی ها سه امتیاز کمتر از لودوگورتس رازگراد دارند که HJK هلسینکی را 2-0 در بلغارستان شکست داد.

رم مقابل رئال بتیس به تساوی 1-1 دست یافت
تصویر:
رم مقابل رئال بتیس با تساوی 1-1 متوقف شد

در گروه D، هت تریک ویتور اولیویرا در نیمه اول برای تضمین کافی نبود اسپورتینگ براگا پیروزی در یونیون سن ژیلویز، که از 3-1 به پایین ضربه زد تا یک امتیاز را نجات دهد.

اولیویرا دو ضربه را در پنج دقیقه در پایان نیمه اول پس از اینکه ویکتور بونیفیس او را بازگشایی کرد، به ثمر رساند.

دانته وانزیر یک بار برای سنت ژیلواز عقب نشینی کرد و بونیفاس با دومین بازی خود درست بعد از پایان ساعت کار را به تساوی کشاند تا بلژیکی ها سه امتیاز را در صدر قرار دهند.

رابین ناچه پنالتی دیرهنگام را تبدیل به گل کرد اتحادیه برلین ضرب و شتم سنگ پایین مالمو 1-0 در خانه برای حفظ ارتباط با دو تیم برتر.

فاینورد پس از شکست 2-2 در خانه مقابل، روی تفاضل گل در صدر گروه F قرار گرفت میدتیلاند، که دوم هستند.

هر چهار تیم این گروه پنج امتیاز دارند لاتزیوکه پس از اخراج مانوئل لازاری، نیمه دوم را 10 نفره بازی کرد، مقابل هم به تساوی 2-2 رسید. استورم گراتس در رم.

لاتزیو و استورم گراتس در ورزشگاه المپیک رم به تساوی 2-2 دست یافتند.
تصویر:
لاتزیو و استورم گراتس در ورزشگاه المپیک رم به تساوی 2-2 دست یافتند

فرایبورگ برتری خود را در صدر گروه G افزایش دادند و با پیروزی 4-0 در مرحله حذفی به راهیابی به مرحله حذفی نزدیک تر شدند. نانت.

پس از اینکه لوکاس کوبلر و مایکل گرگوریچ فرماندهی فرایبورگ را بر عهده گرفتند، گل‌های دیرهنگام کوین شاد و جئونگ وو یونگ، امتیازی قاطع را تضمین کرد.

قره باغ با 5 امتیاز کمتر در رده دوم گروه باقی بماند فرایبورگ، پس از اینکه در خانه با نتیجه 0-0 توسط تیم پایین برگزار شد المپیاکوس، که اولین امتیاز خود را به دست آوردند.

فرنچواروس پس از شکست به صدر گروه H صعود کرد ستاره سرخ بلگراد 2-1 در بوداپست در حالی که ترابزون اسپور پس از پیروزی 4-0 خانگی مقابل به مقام دوم صعود کرد موناکو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.