پس از دو فصل ناامیدکننده، گفتن اینکه یوونتوس باید تیم خود را تقویت کند، دست کم گرفتن سال خواهد بود. برای اضافه کردن توهین به آسیب، بیانکونری اکنون خدمات کاپیتان وفادار خود جورجیو کیلینی و همچنین شماره 10 طلسم کننده خود پائولو دیبالا را از دست داده اند. خوشبختانه برای ماسیمیلیانو آلگری، دوران موفقیت آمیز قبلی او از تبر در امان بود، بنابراین، تاکتیک دان امیدوار است با اضافه شدن چند بازیکن جدید هیجان انگیز، کمپین بهبود یافته ای را ارائه دهد. پس بیایید نگاهی به پنج موقعیتی بیندازیم که یوونتوس باید در بازار نقل و انتقالات تابستانی فعلی به آنها بپردازد و نامزدهای احتمالی را نیز نام ببرد.

دفاع وسط

همانطور که در بالا ذکر شد، خروج کیلینی افسانه ای حفره بزرگی را در پشت به جای گذاشته است. اکنون مطمئناً ماتییس دی لیخت مشخصات ایده آلی برای گرفتن مشعل است، اما آینده هلندی در هاله ای از ابهام باقی می ماند، در حالی که لئوناردو بونوچی در حال حاضر تلفات صدها مبارزه ای را که در طول دوران حرفه ای خود تحمل کرده است، احساس می کند.

اگرچه اضافه شدن فدریکو گاتی خوشایند است، مرد سابق فروزینونه هنوز باید طناب زدن را در اولین کمپین خود در سری آ یاد بگیرد. از این رو یک پروفایل با تجربه تر مورد نیاز است.

در حالی که بسیاری از نامزدها با تغییر به تورین مرتبط شده اند، کالیدو کولیبالی رویای هواداران یوونتوس باقی مانده است. با این وجود، همه ما می دانیم که اورلیو دی لورنتیس، رئیس ناپولی، ترجیح می دهد مدافع سنگالی خود را به جای فروش او به رقبای شمالی خود به جای دیگری بفرستد.

بنابراین، فدریکو کروبینی، مدیر ورزشی ممکن است مجبور شود برای یک گزینه جایگزین بازگردد. این لیست شامل موناکو است بنوا بادیاشیل، فیورنتینا نیکولا میلنکوویچ و حتی آرسنال جبرئیل.

جاگذاشتن

علیرغم کاهش در چند سال گذشته، بیانکونری احتمالاً تا پایان قراردادش در سال 2023 با الکس ساندرو گیر کرده است، زیرا بعید است که این برزیلی خواستگارانی را جذب کند که مایل به دستمزدهای سنگین او باشند.

با این حال، این بدان معنا نیست که بانوی پیر فعلا بیکار خواهد نشست. در واقع، یوونتوس در بازار به دنبال یک مدافع چپ جدید است، در حالی که لوکا پلگرینی می تواند بره قربانی باشد که راه را برای یک بازیکن تازه وارد باز می کند.

در چند جلسه اخیر نقل و انتقالات، امرسون پالمیری بارها با انتقال به تورین مرتبط شده است. برنده یورو 2020 آخرین دوره بازی خود را به صورت قرضی در لیون سپری کرد، در حالی که بعید است چلسی بتواند خدمات او را حفظ کند. بنابراین خواهد شد لا مادام بالاخره ماشه را بکشید؟

در حالی که این بازیکن 27 ساله مشخصاتی است که آلگری از آن قدردانی می کند، مدیریت سایر نامزدهای این نقش را نیز پیگیری می کند. پرتکرارترین نام در حال حاضر AZ Alkmaar’s است اوون وایندال، اودینزه سرنوشت اودوگی و جنوا آندره آ کامبیاسو.

چهار موقعیتی که اینتر باید در این تابستان تقویت کند: به علاوه نامزدهای احتمالی

هافبک مرکزی

همانطور که همه ما می دانیم، بخش هافبک در سال های گذشته به پاشنه آشیل باشگاه تبدیل شده است. روزهایی که باشگاه به افرادی مانند کلودیو مارکیزیو، آندره آ پیرلو، آرتورو ویدال و پل پوگبا وسط پارک

با این حال، دومی احتمالاً یک بار دیگر به عنوان یک بازیکن آزاد باز خواهد گشت و رهبر با حسن نیت دپارتمان خواهد شد. در واقع، انتظار می رود که این معامله در روزهای آینده اعلام شود.

اما این سوال باقی می ماند که آیا بازگشت این بازیکن فرانسوی برای تقویت کل خط هافبک کافی است یا اینکه نیاز به اضافه شدن دیگری وجود دارد – شاید یک امر طبیعی ثبت نام کنید چه کسی می تواند بار را از روی دوش مانوئل لوکاتلی بردارد جورجینیو یا لئاندرو پاردس.

اما شاید بانوی پیر یک دوره جایگزین را انتخاب کند و جوانان را از درون متمرکز کند، مانند فابیو میرتی، نیکولو روولا و نیکولو فاگیولی.

وینگرها

پس از گذراندن کمپین قبلی در ترکیب تاکتیکی‌اش، گزارش‌ها بر این باورند که آلگری اکنون بر روی استفاده از ترکیب 4-3-3 که می‌تواند پتانسیل دوسان ولاوویچ را به حداکثر برساند، مصمم است.

بنابراین، یوونتوس به حداقل یک وینگر جدید نیاز دارد، مخصوصاً با وجود اینکه فدریکو کیزا هنوز به طور کامل از مصدومیت ACL خود بهبود نیافته است، در حالی که همنام او برناردسکی پس از پایان قراردادش به ماجراجویی خود در تورین پایان داده است.

اگرچه امثال دومنیکو براردی و به خصوص نیکولو زانیولو مکرر هستند با سوئیچ مرتبط است به استادیوم آلیانز، به نظر می رسد که هدف مورد علاقه آلگری برای جناح راست باقی مانده است آنخل دی ماریا، و بیانکونری اکنون ناامید هستند که امضای جانباز را روی کاغذ بیاورند.

در مورد جناح چپ، فیلیپ کوستیچ در حال حاضر در صدر فهرست نهایی چروبینی پس از موفقیت هایش با آینتراخت فرانکفورت در لیگ اروپا است. به لطف قراردادی که در سال 2023 منقضی می شود، این بازیکن صرب می تواند با هزینه نسبتاً کم در دسترس باشد.

با این حال، یوونتوس ممکن است این ایده را کنار بگذارد و با استعفا، وضعیت موجود فصل گذشته را حفظ کند آلوارو موراتا از اتلتیکو مادرید و قرار دادن او به عنوان یک مهاجم خارجی – نقشی که او در نیمه دوم فصل از آن لذت می برد.

در نهایت، همه کاره جاکومو راسپادوری می‌تواند گزینه‌ای برای جناح چپ باشد، اما به نظر می‌رسد که او در خارج به دنبال… حداقل در حال حاضر است.

پنج بازیکنی که باید تابستان امسال یوونتوس را ترک کنند

رو به جلو

ژانویه گذشته، یوونتوس تصمیم گرفت پروژه خود را بر روی شانه های پهن دوسان ولاوویچ بسازد. پس چرا آنها هنوز در بازار به دنبال آینده دیگری هستند؟

خوب، صربستانی نمی تواند همه کارها را به تنهایی انجام دهد، و به یک دانش آموز توانا نیاز دارد که بتواند به او نفس بکشد یا به جای او در زمانی که او در دسترس نیست، شروع کند، اما کمپین ضعیف مویس کین می تواند یوونتوس را وادار به انجام این کار کند. تغییر در پرسنل

بنابراین، بانوی پیر در حال بررسی چندین گزینه جالب از جمله مواردی مانند آن است ادین ژکو (چه کسی ممکن است پس از بازگشت احتمالی روملو لوکاکو اینتر را ترک کند)، جیووانی سیمئونه و آرکادیوس میلیک.

با این حال، برخی معتقدند که مارکو آرناوتوویچ کاندیدای عالی برای این نقش خواهد بود. این بازیکن 33 ساله فصل خوبی را در بولونیا سپری کرد و هنوز دو سال در قراردادش باقی مانده است، اما یوونتوس می تواند با پیشنهادی مناسب، خدمات او را دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *