پل پوگبا با ادامه پروتکلی که در پنج هفته گذشته دنبال کرده بود، می خواست زمان بیشتری را برای جراحی زانوی آسیب دیده خود صبر کند. اما یوونتوس او را متقاعد کرد که این بار زیر چاقو برود که بلافاصله اتفاق افتاد. او به طور بالقوه می تواند قبل از جام جهانی بازگردد، اما کار آسانی نخواهد بود. SportMediaset گزارش ها.

دکتر روبرتو روسی که این عمل را انجام داد با او صحبت کرد TuttoSport.

ضایعه منیسک پیچیده بود زیرا بدن‌های شل وجود داشت. وقتی سعی کرد روی آن بدود، وضعیت بدتر شد. درمان محافظه کارانه مؤثر نبود، در عوض باعث ایجاد مشکلات بیشتر شد. وقتی ما دخالت کردیم دیگر امکان تعمیر آن وجود نداشت. ما فقط می توانیم آن را حذف کنیم. ما در کنار کادر پزشکی تیم، یک جدول زمانی هشت هفته‌ای را برای تمرین کامل او تعیین کردیم.»

مائوریتزیو آریوابنه، مدیرعامل یوونتوس درباره جراحی پوگبا صحبت کرد آسمان قبل از بازی PSG

ما آن مسیر را امتحان کردیم و امروز، بدیهی است که نه برای او و نه برای ما، در وضعیت ایده آلی نیستیم. اما ما باید به آینده نگاه کنیم و به بهبودی سریع امیدوار باشیم. ممکن است قبل از جام جهانی این اتفاق بیفتد، اما من بیشتر به منافع خود اهمیت می دهم. طبیعی است که در مورد جراحی فکر کنید. ما با هم بحث کردیم و او نظرات ما را می دانست و ما به او احترام می گذاریم. همانطور که گفته شد، ما باید ادامه دهیم.»

همانطور که در La Repubblicaحتی اگر پوگبا از قبل بازگردد، دیدیه دشان سرمربی فرانسوی می‌تواند از کمبودهای قابل پیش‌بینی بدنی خود استفاده کند و او را از تیم قطر 2022 کنار بگذارد تا با توجه به حماسه عجیب و غریب ادامه‌دار برادرانش و کیلیان امباپه، از شرمساری در امان بماند. لیست نهایی باید تا 9 نوامبر ارائه شودهفتم.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.