میلان، ناپولی و اینتر یکشنبه مرتکب اشتباه نشدند و موقعیت خود را در چهار مسابقه برتر سری آ مستحکم کردند، با این حال دو بازی باقیمانده چیزی جز هیجان انگیز نبودند. اگرچه هر دو بدون برنده به پایان رسیدند، بی طرف ها در رم و لیگوریا چیزهای زیادی برای لذت بردن داشتند.

وقت آن رسیده است که نگاهی به تمام اتفاقاتی که در استادیوم المپیکو و آلبرتو پیکو افتاد بیاندازیم.

تساوی تلخ در المپیک

لاتزیو و اودینزه در یک بن بست کسل کننده 0-0 در ورزشگاه المپیکو در بازی 6 امتیازی روز یکشنبه سری آ، غنایم را به اشتراک گذاشتند، زیرا مصدومیت چیرو ایموبیله این دیدار را برجسته کرد.

با حضور هر دو طرف در داخل چهار تیم برتر و یکسان سازی امتیازات، این احساس واقعی وجود داشت که یک نبرد شدیداً اجتناب ناپذیر است، و در واقع، چنین بود.

برای اولین بار از فوریه 2007، بیانکوسلستی به لطف یک عملکرد دفاعی سرکش در برابر میهمانان بلند پرواز، پنج بازی لیگ را بسته نگه داشته اند.

علیرغم کنترل مالکیت توپ در مراحل ابتدایی بازی، لاتزیو تقریباً در 20 دقیقه بازی را واگذار کرد، زیرا تلاش لزار سامارزیچ از تیر دروازه به بیرون رفت.

پس از نجات توسط چوب، میزبان رده های دفاعی خود را تثبیت کردند، اما یافتن فضاهای پشت خط دفاعی اودینزه دلهره آور بود.

اوضاع برای تیم میزبان به سرعت از بد به بدتر شد. مائوریتزیو ساری مجبور شد تغییری زودهنگام ایجاد کند زیرا بازیکن اصلی او ایموبیله در کمتر از 30 دقیقه از بازی مصدوم شد و پدرو را مجبور به درگیری زودهنگام کرد.

در حالی که لاتزیو تلاش می کرد تا بدون کاپیتان خود چیزی معنادار در یک سوم جلو ایجاد کند، اودینزه دوباره از طریق Destiny Udogie دروازه ایوان پروودل را تهدید کرد.

با این حال، بازیکن قرضی تاتنهام که اولین فرصت گلزنی قابل ارائه در نیمه دوم را داشت، با ضربه سر اسفناکی که از موقعیتی امیدوارکننده داشت، رها شد.

اودوگی با یافتن روبرتو پریرا نزدیک بود خودش را نجات دهد، اما پروودل یک سیو مناسب انجام داد تا کاپیتان اودینزه را رد کند و فرم چشمگیر خود را برای لاتزیو حفظ کند.

این فریولی ها در اواخر بازی، جرارد دلوفئو با یک ضربه نیمه رعد و برق در دقیقه 85 تیر دروازه را شکست.

مبارزان سری آ در آلبرتو پیکو تریلر چهار گله می سازند

کرمونز در نیمه دوم با نتیجه 2-1 مبارزه کرد تا اسپزیا را به تساوی چشم نواز 2-2 در استادیوم آلبرتو پیکو نگه دارد و سومین بن بست متوالی خود را در سری آ در جاده ثبت کند.

یک رویارویی پر اکشن بین دو مبارز نیمه آخر می‌توانست به هر جهت پیش برود، اما تساوی با توجه به ماهیت نابسامان این مسابقه، نتیجه عادلانه‌ای به نظر می‌رسید.

شاگردان ماسیمیلیانو آلوینی تنها دو دقیقه بعد از شروع بازی به بن بست رسیدند و سیریل دسرز با ضربه زدن به ضربه بارتلومیج دراگوسکی، توپ را وارد دروازه روی خط دروازه کرد.

با این حال، اسپزیا به سرعت پاسخ داد و M’Bala Nzola تلاش ویرانگری را از لبه محوطه جریمه برای بازگرداندن برابری در دقیقه 19 انجام داد.

شاگردان لوکا گوتی تنها سه دقیقه زمان بردند تا بازی را تغییر دهند. امیل هولم سریع‌ترین واکنش را به توپ شل در محوطه شش قدم Cremonese نشان داد تا چرخش کامل شود و اسپزیا در نیمه اول به برتری برسد.

متاسفانه برای آکیلوتی، یک برتری باریک با یک گل در وقت استراحت برای عقب نشینی از شکست های پشت سر هم سری A آنطور که می خواستند کافی نبود.

ضربه سر چارلز پیکل در نیمه دوم یک امتیاز را برای کرمونز که پس از ده بازی ابتدایی لیگ بدون برد باقی مانده اند (4، 6 شکست) نجات داد.

در حالی که لاکرمو نتوانست خود را از منطقه سقوط خارج کند، اسپزیا کمی برتری خود را با هلاس ورونای رده هجدهم به چهار امتیاز افزایش داد.

با این حال، چیز زیادی وجود ندارد که گوتی بتواند پس از یک نمایش ضعیف دفاعی دیگر از تیمش جشن بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *