در حالی که یوونتوس به جستجوی خود برای یک بازیکن تهاجمی در خط مقدم ادامه می دهد، یک ستاره جوان اوکراینی برای انتقال تابستانی در رادار ایتالیایی ظاهر شد. رویکردها برای آنخل دی ماریا در بحبوحه مداخله بارسلونا متوقف شده است و مذاکرات برای دومینیکو براردی به طور رسمی آغاز نشده است و در بحبوحه بحث های نقل و انتقالات، هافبک 21 ساله میخایلو مودریک ظاهر شده است.

همانطور که در کلسیومرکاتویوونتوس یک چشم به این مهاجم جدید دارد که به دلیل عملکرد موثر اخیرش تمام توجهات را به خود جلب کرده است. مادریک به دلیل تطبیق پذیری خود در یک سوم پایانی شناخته شده است – قادر به عملکرد در هر دو جناح، به عنوان مهاجم دوم و همچنین در نقش 9 کاذب به جای یک مهاجم اصلی.

پس از فارغ التحصیلی از رده های جوانان شاختار دونتسک، کلاس 2001 اولین بازی حرفه ای خود را تنها در سن 17 سالگی در اکتبر 2018 انجام داد. او در زمان بازی بین تیم های اول و جوانان شعبده بازی می کرد، قبل از اینکه روبرتو د زربی، سرمربی سابق ساسولو آمد و اعلام کرد که این کار را انجام داد. اگر به زودی او را به سطوح بالا ارتقا ندهیم، یک “شکست شخصی” خواهد بود.

او در گذشته به غیر از یوونتوس توسط اینتر، رم و میلان جذب شده است. با این حال، آخرین گزارش ها از آلمان حاکی از حضور بایر لورکوزن است موقعیت قطب برای فریب دادن او برنتفورد نیز در پنجره نقل و انتقالات زمستانی قبلی با او در ارتباط بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.