سری آ روز چهارشنبه پس از هشت هفته وقفه به میدان می‌رود و میلان مدافع عنوان قهرمانی به جنوب سفر می‌کند تا با سالرنیتانای وسط جدول روبرو شود.

تعطیلات جام جهانی نمی‌توانست در زمان مناسب‌تری برای این تیم باشد گراناتا، در حالی که آنها در سه بازی پیاپی لیگ بدون برد (1، 2 مساوی) بودند و دو بار متوالی با نتیجه مجموع 5-1 شکست خوردند.

علیرغم فرم افتضاح سالرنیتانا در ماه نوامبر، آنها همچنان در شرایط راحتی در میانه جدول امن هستند، با اختلاف ده امتیازی نسبت به کرمونز رده هجدهم، اما جایی برای رضایت وجود ندارد.

سرمربی دیوید نیکولا بیش از یک ماه فرصت داشت تا در زمین تمرین کار کند و تیم خود را قبل از دیدار میلان از استادیوم آرچی ارزیابی کند.

این روسونری در پنج دور پایانی لیگ قبل از تعطیلات جام جهانی گرم و سرد شد و بین برد و نبردن در آن دنباله نوسان داشت (W3, 1, L1).

در نتیجه، شاگردان استفانو پیولی باید با ناپولی ضربدری بازی کنند، با هشت امتیاز که دو تیم را قبل از شروع سری آ از هم جدا می کند.

اما اگر فرم میلان در طول آماده سازی هوای گرم آنها در دبی نشانه چیزهای آینده باشد، هواداران میهمان ممکن است مجبور شوند خود را برای رنج فراوان آماده کنند و تیم پیولی هر سه بازی دوستانه میان فصل را باخت.

پیش نمایش

سالرنیتانا

سالرنیتانا در سه بازی از 6 بازی خانگی آخر خود در سری آ (2 تساوی، یک تساوی) پیروز شده است، به همان تعداد پیروزی که در 20 بازی اول لیگ خود در ورزشگاه آرچی از زمان بازگشت به لیگ برتر داشته است.

اگرچه آنها در اینجا کاملاً در برابر آنها شانس دارند، اما گراناتا باید سرشار از اعتماد به نفس باشند، مطمئن باشید که آخرین باخت آنها در لیگ خانگی مقابل میلان به سال 1998 برمی گردد.

در واقع، آن ها در دو بازی از سه دیدار قبلی خانگی خود مقابل تیم، بدون شکست بوده اند روسونری در سری A (W1، D1)، از جمله یک تساوی پرحاشیه 2-2 در این بازی مربوطه در فصل گذشته.

میلان

جدای از فرم سرکش میلان در نیم فصل، آنها در دو سفر اخیر خود در سری آ (D1، L1) بدون برد هستند، از جمله یک تساوی بی‌ثمر در برابر Cremonese در آخرین سفر جاده‌ای خود.

بیش از سه سال از آن زمان می گذرد روسونری آخرین بار نتوانستند در سه بازی خارج از خانه متوالی پیروز شوند، اما اصلا غیرممکن نیست که آنها بتوانند با این شاهکار ناخواسته روز چهارشنبه برابری کنند.

مردان پیولی تنها دو بار از چهار مسابقه اخیر خود در لیگ را در برابر تیم‌هایی که حداقل ده امتیاز کمتر از آنها در جدول رده‌بندی سری آ شروع کرده‌اند، بردند (1، 1 مساوی).

ترکیب احتمالی سالرنیتانا مقابل میلان

سالرنیتانا (3-5-2): لوئیجی سپه; فلاویوس دانیلیوک، دیلن برون، لورنزو پیرولا؛ آنتونیو کاندروا، جولیو ماگیوره، ایوان رادووانوویچ، لاسانا کولیبالی، دوماگوی براداریچ؛ بولای دیا، فدریکو بونازولی.

میلان (4-2-3-1): سیپریان تاتاروسانو; دیوید کالابریا، فیکایو توموری، سیمون کیار، تئو هرناندز؛ ساندرو تونالی، اسماعیل بناسر; رافائل لیائو، براهیم دیاز، الکسیس سیلمیکرز؛ اولیویه ژیرو.

پیش بینی سالرنیتانا و میلان

هر دو طرف امیدوارند که سال جدید تغییری در خوشبختی به‌ویژه بازدیدکنندگان به همراه داشته باشد، زیرا اگر بخواهند در مسابقه اسکودتو فعال بمانند، نمی‌توانند یک لغزش دیگر را تحمل کنند.

فرم سه بازی بدون باخت سالرنیتانا در لیگ خانگی (W2، D1) نشان می دهد که آنها هیچ بازیکنی را پشت سر نمی گذارند، با این حال ما انتظار داریم که میلان با اختلاف کمی صدرنشین شود.

پیش بینی: برد میلان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.