د. ژوئن 14th, 2021


یک سال دیرتر از زمان برنامه ریزی شده ، مسابقات قهرمانی اروپا در شرف بلند شدن و دویدن است. ما به اندازه کافی برای فوتبال منتظر مانده ایم ، بنابراین بیایید مستقیماً به این پیش بینی ها بپردازیم:

دانمارک یک بازی عمیق انجام می دهد

فرمول موفقیت در مسابقات بین المللی چیست؟ با گذشت زمان با هم و در یک مزیت برتر ، اجرای نوع سیستمهای پیچیده مورد علاقه افرادی مانند پپ گواردیولا ، آنتونیو کنته و توماس توخل اغلب غیرممکن است.

در واقع تنها تیم ملی که در حافظه اخیر تقریبی موفقیت آمیز در آن ایجاد کرده است ، شاید همه جانبه تسخیر کننده اسپانیا در سال 2008-2012 بود ، تیمی که به طور موثر هسته تیم بارسلونا گواردیولا را پیوند زد و آن را با چند استعداد ستاره رئال مادرید پاشید. . حتی ویسنته دل بوسکه نیز مجبور شد با استفاده از دو هافبک دفاعی به جای یک بازیکن ، هافبک های دفاعی خود را تنظیم کند و این حمله را به صورت کاملاً ثابت انجام ندهد. وقتی لیونل مسی را در اختیار نداشته باشید این همان اتفاقی است که می افتد.

شواهد اخیر نشان می دهد تیم هایی که در مسابقات بین المللی بسیار دور عمل می کنند ، پایه های محکم دارند ، بیش از حد خود را گسترش نمی دهند و از توپ و ضربات ایستگاهی بیشترین استفاده را می کنند. اگر کیلیان امباپه و کریم بنزما در انتهای زمین حضور داشته باشید ، بهتر هستید اما بدون سوپراستار در بازی بین المللی می توانید به موفقیت های زیادی دست پیدا کنید. همانطور که ناظر فنی گرت ساوت گیت در گزارش فنی یورو 2016 خاطرنشان کرد: “در مسابقات فشرده – همانطور که بازی در یک مسابقات قهرمانی بزرگ برگزار می شود – تیم ها از نظر دفاعی کاملاً سازماندهی شده اند و در ابتدا تمایل ندارند خود را در معرض ضد حمله قرار دهند. بنابراین به جزئیات گلزنی از نمایشنامه ها و توانایی دفاع از آنها بسیار مهم است. “

این با فرسودن مسابقات بیشتر درست می شود. در مرحله گروهی یورو 2016 ، 18 گل از 69 گل در بازیهای مشخص حاصل شد. در مرحله حذفی ، این مرحله 14 از 39 بود. فیفا روند مشابهی را در گزارش فنی خود برای جام جهانی 2018 ذکر کرد. در آن تورنمنت فرانسه نیمه نهایی خود را با ضربه سر از کرنر به پیروزی رساند و در فینال دو گل از چهار گل خود را از روی توپ های مرده به ثمر رساند.

READ  شانس لیگ قهرمانان یوفا ، انتخاب حرفه ای تیم های پورتو-یوونتوس و سویا-بروسیا دورتموند

آیا تمایل به پوشش بیشتر یورو 2020 دارید؟ در زیر به بخشی از پیش نمایش ما گوش دهید و ¡Qué Golazo را دنبال کنید! پادکست فوتبال CBS روزانه که در آن شما را به فراتر از زمین و در سراسر جهان برای تفسیر ، پیش نمایش ، بازخوانی مطالب و موارد دیگر می رسانیم.

وارد دانمارک شوید ، بازیکنانی که روی کاغذ مشت هجومی هومر سیمپسون را در مقابل Drederick Tatum از بلژیک در گروه B دارند. این بدان معنا نیست که تیم Kasper Hjulmand حمله خاص نیست ، به ویژه از پست های دفاع راست ، اما یوسف پولسن نیز و نه مارتین بریثوائیت نیز فصلی از باشگاه ها را نداشته است تا بتواند مورد قانع کننده ای را برای شروع این رقابت ارائه دهد. آنچه که آنها دارند یک جوخه تیم پر از بازیکنانی است که می توانند خود را در هوا تحمیل کنند – بازیکنان میانی آنها این تصور را دارند که از تکه های بزرگ گرانیت تراشیده شده اند – و یکی از بهترین متخصصان توپ مرده قاره در Christian Eriksen. از بین بازیکنان این تورنمنت ، هیچ کس در پنج فصل گذشته در پنج لیگ برتر اروپا از موقعیت های کرنر و ضربه ایستگاهی شانس بیشتری نسبت به اریکسن ایجاد نکرده است. تعداد 18 پاس گل توپ مرده او فقط توسط تونی کروس بهتر است.

او اهداف مشخصی را برای هدف گیری در اختیار خواهد داشت ، زیرا احتمالاً 5 بازیکن دانمارک 253 بازی ملی دارند. توماس دلانی و پیر امیل هوجبرگ را در مقابل آنها قرار دهید و تیمی بعید است تعداد زیادی را قبول کند و بیش از توانایی گرفتن چند توپ از بین رفته است. اگر همانطور که انتظار می رفت مردان هژولمند در گروه B پس از بلژیک دوم شوند ، این تساوی می تواند برای آنها مطلوب باشد: دومین گروه برتر A در مرحله یک هشتم نهایی و بالقوه برنده گروه C باید پیشنهاد دهد. هیچ یک از این تیم ها باید هرگونه ترس از دانمارکی ها را حفظ کند. آنها ممکن است قهرمانان یورو 92 را تکرار نکنند ، وقتی که به عنوان جایگزین های دیرهنگام یوگسلاوی پیروز شدند ، اما از دیدن آنها در مراحل آخر مسابقات تعجب نکنید.

READ  کازرون ایران در لیگ هندبال سی لیگ باشگاه های آسیا متحمل شکست دوم شد - اخبار ورزشی

جنگ مالکیت بسیار متفاوت به نظر می رسد

در زمان هژمونی اسپانیا از فوتبال بین المللی ، گاهی اوقات احساس می شد که یک آمار وجود دارد که به شما نشان می دهد کدام تیم قصد دارد در هر مسابقه برنده شود: مالکیت توپ. تیم دل بوسکه و تیم آلمانی که آنها را به عنوان قهرمان جهان دنبال می کردند ، توانستند با 1000 برش به حریفان خود مرگ برسانند ، بررسی بی پروا از حد صبر فوتبالیست های بین المللی که به ناچار با برد تیمی که بیشترین توپ را در اختیار داشت ، پایان می یابد راحت اگر هرگز آنچنان که احساس می شد درست نبود ، مطمئناً اکنون نیز وجود ندارد.

در واقع در یورو 2016 کاملاً برعکس بود. تیمی که بیشترین مالکیت توپ را در اختیار داشت ، فقط چهار بازی از 15 بازی حذفی را برد. سه تیمی که بیشترین میانگین را در طول مسابقات داشتند – آلمان ، اسپانیا و انگلیس – همه در درجات مختلف تحت فشار قرار گرفتند. ایتالیا آنتونیو کونته چیزی شبیه نقشه اصلی برای فوتبال بین الملل تعیین کرد ، آنها تقریباً به نظر می رسید که آنها عمدا توپ را واگذار می کنند تا بتوانند حریفان را در ضد حمله بگیرند. کار کرد تیمی با گراتسیانو پله به عنوان مهاجم میانی خود بلژیک و اسپانیا را شکست داد و با ارسال آلمان ها به ضربات پنالتی رسید.

حتی کسانی که در رده های مورد علاقه قبل از مسابقات قرار می گیرند با کمی گستردگی کمتر از مجموع قطعات آنها پیشنهاد می شود. فرانسه با میانگین 48 درصد توپ ، جام جهانی را از آن خود کرد ، پرتغال در مقایسه با تیمی با برناردو سیلوا و برونو فرناندس ، کاملاً واکنش پذیر و مالک هراس است. همانطور که فرناندو سانتوس وقتی پنج سال پیش تیمش برنده یورو شد اظهار داشت: “گاهی اوقات شما باید عمل گرا باشید. زیبا بازی کردن بسیار خوب است اما همیشه اینگونه نیست که در مسابقات برنده شوید.”

READ  USMNT در لیگ ملت های کنکاکاف: سه چیز برای تماشای ایالات متحده آمریکا مقابل هندوراس در نیمه نهایی

به نظر می رسد حتی سالهای اخیر یواخیم لو به عنوان سرمربی آلمان وی را درگیر اصول فوتبال خود و اعتقاد به ضد حمله بودن روش جدید موفقیت در صحنه بین المللی دیده است. به این ترتیب تیم های موفق در سال های اخیر در مسابقات پیروز شده اند.

به همین ترتیب ، شما باید هر تیمی را که هری کین از جادون سانچو ، فیل فودن و رحیم استرلینگ امتیاز می گیرد و از بین می برد ، در بین علاقه مندان قرار دهید. مگه نه؟

فوتبال برای انگلیس به خانه نمی آید

با گفتن این نکته ، بسیار آسان می توان فهمید که چگونه شانس کامل تساوی به معنای لغو شدن انگلیس است. راه آنها برای رسیدن به رده های بالای یک گروه از جمله کرواسی ، جمهوری چک و اسکاتلند آسان نیست ، اما دلیلی وجود دارد که شاگردان ساوت گیت در میان علاقه مندان به مسابقات قبل از مسابقه فراتر از واکنش بوک سازها به بازار هستند. آنها در خط مقدم خود از کیفیتی برخوردارند و به نظر می رسد این تیم خاص از خود اطمینان دارند که اسلاف با استعدادی مانند آنها ندارند.

مشکل آنها ماهیت تا حدودی عجیب و غریب قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی است که بدان معنی است که پاداش آنها برای صعود به گروه D صعود از دومین گروه پیشنهادی گروه F است: احتمالاً یکی از فرانسه ، پرتغال و آلمان ، احتمالاً یکی از دو تا اول فقط برندگان گروه A نیز بدشانسی می گیرند که یکی از چهار تیم سوم را که به مرحله حذفی صعود می کنند ، پیدا نکنند. به نظر می رسد این پاداشی نسبتاً ناعادلانه است و ممکن است رویکرد تخیلی یوفا آن را نفی کند – به عنوان مثال چرا به تیم های با عملکرد بالاتر از مرحله گروه اجازه نمی دهد که حریف خود را برای مرحله یک هشتم نهایی انتخاب کنند؟ مسلماً این کار در یک تورنمنت گسترده در اروپا کارساز نخواهد بود ، اما ادویه و غیرقابل پیش بینی بودن را به دور حذفی اضافه می کند ، در حالی که عملکرد بیشتری نیز دارد.

هری کین می تواند در یورو 2020 برای انگلیس بسیار مهم باشد

گتی ایماژ

در مورد انگلیس ، حمله آنها ترسناک به نظر می رسد اما به سختی می توان س questionsالاتی را که در دفاع از آنها قرار دارد ، تکان داد. گزارش هایی که مدافعان اصلی لوک شاو و کایل واکر می توانند جان استونز را برای بازی افتتاحیه مقابل کرواسی همراهی کنند ، همانطور که واضح است ، کیفرخواست گزینه های ساوت گیت فراتر از هری مگوایر است که روز پنجشنبه به تمرین برگشت و از ناحیه مچ پا آسیب دید. . تایرون مینگز و کونور کوادی به ندرت در صحنه بین المللی تأثیرگذار بوده اند و بن وایت به سختی زمین بازی را با استونز تقسیم کرده است.

این یک بحران نخواهد بود اگر یک یا چند مدافع کناری در عقب 3 بازی انجام شود – واکر در جام جهانی 2018 در موقعیت عالی انگلیس بود – اما این مسئله تهدید می کند که خط حمله مداوم خرد و تغییر می کند ، بین چهار برابر مخالفان ضعیف تر و انواع پیروزی ها در برابر بهترین اروپا که ارائه می دهد. انعطاف پذیری قابل تحسین است اما هنگامی که زمان روبرو شدن با بهترین ها فرا می رسد ، ممکن است فقدان یک سیستم مستقر برای مجازات آنها بسیار زودتر از آنچه که لازم است باشد.

پرتغال عنوان خود را حفظ خواهد کرد

با این وجود پیش بینی های خود را انجام می دهید ، هرکسی که در وهله اول از گروه F بیرون بیاید و هر کدام از بازیکنانی که انتظار دارید مسابقات را روشن کنند ، دشوار است که مسیر پیش بینی شده شما تا فینال شما را از دیدار دوم پرتغال و فرانسه دور کند در یورو 2020 ، این بار در استادیوم ومبلی با جایزه هنری دلونی برای گرفتن جایزه.

این دو طرف بین المللی روی کاغذ با بازیکنانی هستند که بیشتر در سطح عالی و با کیفیت هستند. هر دو دارای مدافع میانی برجسته و صفحه های میانه میدان قدرتمندی هستند که بستر را برای بهترین مهاجمان کره زمین از کیلیان امباپه گرفته تا کریستیانو رونالدو فراهم می کنند. آنها نه تنها در مسابقات بین المللی بلکه در ظروف نقره ای سازگار در سطح باشگاه ها نیز برنده هستند. چیدن بین آنها مثل یک تلنگر سکه است.

اگر کسی مجبور باشد – و نوشتن ستونی در مورد پیش بینی ها برای یورو 2020 که در آن شما این کار را انجام ندهید خیلی مهم نیست – پس آنها در کنار پرتغال پایین می آیند ، که فقط احساس کردن مانند تیمی که اندکی تمایل به بزرگ رفتن در دفاع در بزرگترین روزها را دارد. با تمام این اوصاف که خط برگشت فرانسه باعث شد آنها بازیهای زیادی را پشت سر بگذارند در سال 2018 ، برخی دیگر بودند که باید برای پیروزی در مقابل حریفان خود ، نه تنها در فینال مقابل کرواسی بلکه در مرحله یک هشتم نهایی ، 4 بر 3 آرژانتین را شکست دهند. پرتغال به نظر نمی رسد به نوعی تیمی باشد که به فرانسه اجازه دهد چهار گل مقابل خود به ثمر برساند ، در واقع از زمان شروع فوتبال بین المللی ، آنها در 13 مسابقه نسبتاً چالش برانگیز فقط هفت گل دریافت کرده اند. سبک محافظه کارتر سانتوس ممکن است به این معنی باشد که آنها سقف کاملاً یکسانی با رقبای گروه F خود ندارند اما کف آنها ممکن است به اندازه کافی بالا باشد تا به تیم دوم برای حفظ مسابقات تبدیل شود.

پیش بینی پاداش: برندگان جایزه

چکمه طلایی: روملو لوکاکو (بلژیک)

بازیکن مسابقات: پل پوگبا (فرانسه)

بازیکن جوان مسابقات: جرمی دوکو (بلژیک)

تیم مسابقات: کسپر اشمایکل (دانمارک) ؛ ژوائو کانسلو (پرتغال) ، روبن دیاس (پرتغال) ، پرنسل کیمپمبه (فرانسه) ، رافائل گریرو (پرتغال) ؛ یوری تیلمانس (بلژیک) ، N’Golo Kante (فرانسه) ؛ کیلیان امباپه (فرانسه) ، برونو فرناندس (پرتغال) ، لورنزو اینسینیه (ایتالیا) ؛ روملو لوکاکو (بلژیک)

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *