علیرغم هوای یخبندان ژانویه، گرمای این اقدام با گذشت هر آخر هفته در کالچو. در حالی که دور آخر مسابقات خیره کننده و درام لحظه آخری را به همراه داشت، ما انتظار داریم تا آخر این هفته نتیجه مشابهی داشته باشیم، به خصوص با میزبانی از مسابقات فوق العاده در لیست مسابقه، از جمله نبرد بسیار مورد انتظار در استادیوم مارادونا. بنابراین، اگرچه پیش‌بینی نتایج کار دشواری خواهد بود، اما در اینجا پیش‌بینی‌های کامل ما برای دور هجدهم سری آ وجود دارد.

ناپولی – یوونتوس

این روز مسابقه مستقیماً به سمت تجارت خواهد رفت و کارها را در عصر جمعه با یک بازی زودهنگام و در عین حال بسیار مهم آغاز می کند اسکودتو رویارویی بین ناپولی و یوونتوس، رهبران فعلی سری آ، که به نوعی به رقابت‌های قهرمانی صعود کرده‌اند و در 8 بازی پیروز شده بودند.

از این رو، این یکی از تمامی سازوکارهای یک کلاسیک فوری بالقوه بین این دو رقیب سرسخت برخوردار است و پیش‌بینی نتیجه در این مورد بسیار دشوار است. با این حال، باید به این واقعیت اشاره کنیم که حتی در اوج قدرت، آنها بیانکونری اغلب برای کسب یک نتیجه مثبت در استادیوم سن پائولو که قبلاً نامگذاری شده بود تلاش می کرد.

این بار، جنوبی‌ها تمام امکانات لازم را برای برتری در زمین خود دارند، اما لوچیانو اسپالتی امیدوار است که استادیوم فروخته‌شده به جای اعمال فشار بیشتر بر روی شانه‌های آن‌ها، به مردانش روحیه بیشتری بدهد.

پیش بینی: ناپولی در مسیر پیروزی به برتری خانگی خواهد رسید.

کرمونز مقابل مونزا

اگرچه وضعیت کرمونز با هر دور گذرا بدتر می شود، ببرها نباید ایمان خود را از دست بدهند. به عنوان مثال، فرار سالرنیتانا از پرتگاه در فصل گذشته می تواند منبع اصلی الهام برای مردان ماسیمو آلوینی باشد.

در دور 18، گریجیروسو در دربی لمباردیا بین دو بازیکن تازه وارد سری آ میزبان مونزا خواهد بود. میزبان برای اولین پیروزی خود در لیگ در این فصل تلاش خواهد کرد، اما ممکن است در نهایت به هشتمین تساوی خود رضایت دهد.

پیش بینی: رقبای محلی برای تقسیم غنائم.

لچه vs میلان

پس از دو نتیجه ناامید کننده در سن سیرو، فشار روی گروه استفانو پیولی بیشتر شده است. قهرمان ایتالیا آخر هفته گذشته یک برتری سالم با دو گل مقابل رم را از دست داد و سپس در مرحله یک هشتم نهایی کوپا ایتالیا به دست تورینو 10 نفره حذف شد.

مدیری که گفته می شود خشمگین به پاسخ ستاره های کم کار خود نیاز دارد و سفر جنوبی به لچه می تواند برای قهرمانان زخمی نعمتی باشد و آنها را از جو تلخ سن سیرو رها کند.

پیش بینی: میلان با یک برد به عقب برمی گردد.

اینتر و ورونا

در حالی که میلان در راه است، اینتر در مرحله هجدهم جوزپه مه آتزا را اشغال خواهد کرد و میزبان ورونایی خواهد بود که در تلاش است تا در نیمه دوم بازی خود را برای حفظ جایگاهی در سری آ آتی بازی کند.

بدیهی است که شکست دادن کرمونز در خانه یک چیز است، در حالی که گرفتن نتیجه از بازی خارج از خانه مقابل اینتر یک موضوع کاملاً متفاوت است، حتی اگر نراتزوری در دو بازی اخیر خود (در مونزا در لیگ و مقابل پارما در کوپا ایتالیا) نشانه های نگران کننده ای از خود نشان داده اند.

پیش بینی: پیروزی قانع کننده برای سیمونه اینزاگی.

ساسولو vs لاتزیو

این یک دیدار جالب بین دو طرف خواهد بود که سال جدید را با یک نکته منفی شروع کردند و یک امتیاز را در بین آنها جمع کردند. در مورد لاتزیو، آنها در آخرین بازی های خود برتری را هدر دادند و پنج امتیاز در این روند را از دست دادند.

اینجاست که باید بگوییم که تیم مائوریتزیو ساری نمی‌تواند از پس یک اشتباه دیگر برآید، با این حال، این یک احتمال قابل قبول باقی می‌ماند، به خصوص در برابر تیم غیرقابل پیش‌بینی مانند ساسولو که مدام گرم و سرد می‌زند.

با این وجود، بیانکوسلستی برابری اضافی این بار می تواند تفاوت ایجاد کند.

پیش بینی: لاتزیو با یک برد ناچیز فرار می کند.

تورینو – اسپزیا

علیرغم اینکه این مسابقه در اواسط آخر هفته بدون پیامدهای مهم در خط برگزار می شود، می تواند جذاب تر از آن چیزی باشد که تیتر نشان می دهد.

طبیعتاً، تورینو به حق باید روی کاغذ به‌عنوان برگزیده‌ها در نظر گرفته شود – تیمی قوی است که مارک متقاعدکننده‌ای از فوتبال تولید می‌کند و نتایج قابل قبولی کسب می‌کند (فقط از میلان بپرسید). با این حال، اسپزیا در بین رده‌های خود افراد برتر و جالبی دارد و می‌تواند از این مزیت استفاده کند گراناتا شرایط مشکوک پس از تلاش های زیاد آنها در سن سیرو در اواسط هفته.

پس بیایید آلارم های ناراحت کننده را به صدا در آوریم!

پیش بینی: اسپزیا به تورینو بیهوش می شود

اودینزه vs بولونیا

اودینزه پس از شروع شگفت‌انگیز خود در این رقابت‌ها، اخیراً نمایش‌های غیر الهام‌بخشی ارائه کرده است و در هشت بازی اخیر خود در سری آ، بدون پیروزی باقی مانده است.

بولونیا علیرغم باخت دو تیم آخر خود، روحیه جنگندگی خود را نشان داد و ثابت کرد که حریفی تهدیدکننده برای رم و آتالانتا است.

بنابراین، شتاب می تواند در روسوبلو در کنار تاکتیک‌های تیاگو موتا باشید که با هر بازی جدید شکوفاتر می‌شود. با این حال زبرت باید به اندازه کافی برای کسب حداقل یک امتیاز از این دیدار دشوار باشد.

پیش بینی: یک قرعه کشی هیجان انگیز.

آتالانتا – سالرنیتانا

در حالی که آتالانتا از ابتدای سال جدید در بهترین حالت خود نبوده است، آنها توانستند با کمترین آسیب ممکن از رویارویی خود با اسپزیا و بولونیا فرار کنند – با اینکه در ابتدا از امتیاز عقب افتادند، چهار امتیاز را جمع آوری کردند.

از سوی دیگر، سالرنیتانا همیشه مهره سختی برای شکستن است و انتظار می رود گیلرمو اوچوا ثابت کند که یک بازیکن دفاعی مهم برای تیم داوید نیکولا است. با این حال گراناتا وقتی در جاده هستند سطح آن کاهش می یابد، بنابراین آنها احتمالاً از سفر طولانی خود به برگامو دست خالی به خانه باز می گردند.

پیش بینی: آتالانتا راهی به سوی پیروزی پیدا می کند.

رم – فیورنتینا

جدای از نبرد در مارادونا، این یکی ممکن است مورد انتظارترین انحراف آخر هفته سری آ باشد، زیرا رم میزبان فیورنتینا در پایتخت ایتالیا است. هر دو طرف در این فصل – به ویژه پس از تعطیلات زمستانی – اگر نگوییم تماشایی خوب بوده اند و ما به طور گسترده ای انتظار داریم که این رویارویی بی نظیر باشد.

در حالی که مغز تساوی را نشان می دهد، این حس به سمت میزبان متمایل می شود، شاید با ضربه دیرهنگام پائولو دیبالا یا تامی آبراهام.

پیش بینی: رم از فیورنتینا گذشت.

امپولی – سمپدوریا

آخر هفته سری آ عصر دوشنبه به پایان می رسد، زمانی که امپولی و سمپدوریا در آخرین بازی دور هجدهم به مصاف هم خواهند رفت.

پس از تساوی دراماتیک اواخر هفته گذشته آنها در المپیکو، روحیه توسکانی ها بسیار بالاست. با این حال، آتزوری ها گاهی اوقات هنگام بازی خانگی در استادیوم کارلو کاستلانی با مشکل مواجه می شوند، زیرا ترجیح تاکتیکی آنها سوء استفاده از فضاهای باقی مانده توسط حریف و استفاده از آنها در ضد حملات است.

تصادفاً سمپدوریا نیز از سفرهای خود لذت می برد، زیرا رکورد خانگی آنها در این فصل کاملاً افتضاح است (فقط دو امتیاز جمع آوری شده). بنابراین، بلوسرشیاتی می توانند در مسابقه سبک پیروز شوند و ماموریت بازسازی خود را که با شکست آخر هفته گذشته مقابل ناپولی متوقف شده بود، از سر بگیرند.

پیش بینی: سمپدوریا یک پیروزی ارزشمند خارج از خانه را به دست می آورد.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.