دربی دلا مول، مسابقه ای که تورین را به دو نیم می کند، روز شنبه در ورزشگاه المپیک تورینو برگزار می شود و تورینو و یوونتوس در یک رویارویی عظیم در سری آ به مصاف هم می روند. هیچ یک از طرفین به دنبال یک سری نمایش های بیهوده با اشتیاق وارد میدان نمی شوند.

تورینو آخر هفته گذشته از شکست دادن چهار بازی متوالی سری آ اجتناب کرد تا امپولی را در خانه به بن بست 1-1 برساند. ساسا لوکیچ با یکی از خنده دارترین گل هایی که در این فصل در لیگ برتر ایتالیا خواهید دید، گل تساوی دیرهنگام را برای شاگردان ایوان ژوریچ به ارمغان آورد تا به سرمربی خود در تورین کمک کند.

با این حال، پس از اینکه مردانش در چهار بازی اخیر خود در لیگ فقط دو گل به ثمر رساندند، فشار روی ژوریچ همچنان افزایش می یابد. طلسم رقت بار تورینو، آنها را قبل از شروع بازی به بی حالی میانه می برد، زیرا سرمربی کروات شروع به احساس ناراحتی می کند. شکست دادن یوونتوس کمی فشار از روی شانه های او را کاهش می دهد، اما گفتن آن آسان تر از انجام دادن خواهد بود.

ماسیمیلیانو آلگری مانند همتای خود در تورینو در بین هواداران یوونتوس محبوبیت زیادی ندارد. تنش‌ها روز سه‌شنبه به نقطه اوج خود رسید، زمانی که قهرمان ایتالیا با شکست فاجعه‌بار 2-0 در خارج از خانه مقابل ماکابی هیفا شکست خورد.

در شرایطی که بیانکونری ها به حداقل ممکن از مرحله گروهی لیگ قهرمانان صعود کنند، آنها می توانند یک لغزش دیگر در این آخر هفته را تحمل کنند. آلگری که ناامید از تثبیت موقعیت خود در زمین بازی است، باید راهی بیابد تا اعتماد به نفس تیمش را پس از باخت 2-0 در دربی آخر هفته گذشته در خارج از خانه مقابل میلان پیدا کند.

پیش نمایش مسابقه

تورینو

تورینو که به دنبال اولین پیروزی خود در دربی دلا مول معروف از سال 2015 است، ممکن است دیدار روز شنبه را فرصتی عالی برای ادعای حقوق خود بداند. آنها ممکن است فقط یک بار در 38 بازی گذشته خود مقابل یوونتوس پیروز شده باشند، اما طلسم غیرقابل درک رقبای آنها می تواند همان چیزی باشد که دکتر دستور داده است. گراناتا.

تورینو باید با مشکلات فرم خود در ورزشگاه المپیکو دی تورینو کنار بیاید زیرا در 12 بازی خانگی آخر خود در سری آ فقط دو پیروزی کسب کرده است (5 تساوی، 5 شکست). بسیاری از مشکلات میزبان در خانه از خط مقدم کم عملکردی ناشی می شود که در هشت بازی اخیر در زمین چمن خانگی موفق به گلزنی پنج بار نشده است.

طبق گزارش‌ها، ژوریچ در فکر چندین تغییر در یک سوم جلویی است تا ترکیب هجومی ضعیف خود را متزلزل کند، زیرا در این فصل تنها 8 گل در سری آ دیده است. اما او باید به دفاع خود نیز توجه کند، زیرا تورینو آخرین بار در سال 2008 مقابل یوونتوس دروازه خود را بسته نگه داشت و از آن زمان تاکنون 22 بازی H2H برتر را پشت سر گذاشته است.

یوونتوس

شکست آخر هفته گذشته در ورزشگاه سن سیرو بدترین شروع 9 بازی یوونتوس در سری آ را از فصل 2015/16 به پایان رساند و آنها را با 13 امتیاز ناچیز باقی گذاشت. با این حال، اگر به دنبال یک فال هستید، بیانکونری در آن سال شانس خود را مقابل تورینو تغییر دادند و تاج قهرمانی را بالای سر بردند، چشم اندازی که در این مرحله کمی طولانی به نظر می رسد.

بازی خارج از استادیوم آلیانز اخیراً پاشنه آشیل مهمانان بوده است. یوونتوس در 6 سفر آخر خود در سری آ (2، 4 شکست) بدون برد وارد روند کار می شود. این بدترین بازی خارج از خانه آنها بدون پیروزی در لیگ برتر ایتالیا از سال 2010 است که مشکلات فزاینده آلگری را به طور خلاصه خلاصه می کند.

شروع های سریع، نقطه برجسته مسابقات یووه در فصل جوانی سری آ، می تواند مفید باشد. یوونتوس 25 درصد از گل های لیگ خود را در این فصل در 15 دقیقه ابتدایی بازی به ثمر رسانده است و این نشان می دهد که آنها می توانند از ابتدای بازی برای خط دفاعی تورینو آزاردهنده باشند. متأسفانه برای آلگری، پسرانش با پیشرفت بازی‌ها دچار کمبود می‌شوند.

ترکیب احتمالی تورینو مقابل یوونتوس

تورینو (3-4-2-1): وانیا میلینکوویچ-ساویچ; کوفی جیجی، پر شوورز، ریکاردو رودریگز؛ اولا آینا، ساسا لوکیچ، کارول لینتی، والنتینو لازارو؛ الکسی میرانچوک، نیکولا ولاسیچ؛ آنتونیو سانابریا

یوونتوس (4-4-2): وویچ شزنی; دانیلو، لئوناردو بونوچی، گلیسون برمر، الکس ساندرو؛ وستون مک کنی، لئاندرو پاردس، آدرین رابیوت، فیلیپ کوستیچ؛ آرکادیوش میلیک، دوسان ولاوویچ.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *