بازی شنبه سری آ در ورزشگاه دیگو آرماندو مارادونا در حالی آغاز می شود که رهبر فراری ناپولی به مصاف اودینزه می رود. با نزدیک شدن به جام جهانی قطر، هر دو طرف ناامید خواهند بود که با روحیه بالا وارد تعطیلات آینده شوند، به خصوص میهمانان.

این یک فصل داخلی فوق العاده برای ناپولی تاکنون بوده است. به عنوان تنها تیمی در سری آ که هنوز در یک بازی لیگ این فصل شکست نخورده است (11 برد، 2 تساوی)، شاگردان لوچیانو اسپالتی به دنبال تثبیت جایگاه خود در بالای درخت هستند. با 8 امتیاز عقب افتادن لاتزیو در رده دوم، هواداران ناپل خوشحال هستند. پارتنوپی به نظر می رسد که قرار است به انتظار سه دهه ای برای اسکودتو پایان دهد.

علیرغم ناکامی در عبور از اتوبوس دو طبقه مقابل دروازه امپولی برای تقریبا 70 دقیقه، گل های هیروینگ لوزانو و پیوتر زیلینسکی باعث شد ناپولی در روز سه شنبه با نتیجه 2-0 به پیروزی خانگی برسد. این دهمین پیروزی آنها در سری آ در مسابقات یورتمه را رقم زد و آنها را در آستانه دستیابی به یک نقطه عطف تاریخی قرار داد.

ناپولی با پیروزی در 10 بازی آخر خود در لیگ برتر، توانست 11 پیروزی متوالی را برای اولین بار در تاریخ سری آ به ثبت برساند. ایستادن بین تیم اسپالتی و یک شاهکار چاپلوس، تیم اودینزه ضعیف خواهد بود. بر خلاف میزبان خود، مردان آندره آ سوتیل در این فصل هواداران خود را با یک ترن هوایی احساسی همراه کرده اند.

پس از یک برد شش بازی جذاب، فریولی ها رکودی را در فرم تجربه کرده اند و برای دستیابی به یک هفت بازی تاسف بار بدون برد در لیگ (D5, L2) بسیار تلاش خواهند کرد. اودینزه در اوایل فصل رویای بزرگی را برای هواداران خود ایجاد کرد، اما اگر می خواهند آنها را از کابوس جاری بیرون بکشند، اکنون باید از پوست خود خارج شوند.

پیش نمایش مسابقه

ناپولی

یک قطعه دیگر از تاریخ این آخر هفته در حال ثبت است زیرا ناپولی می تواند برای اولین بار در 13 بازی از 15 بازی ابتدایی فصلی سری آ پیروز شود. پس از تبدیل ورزشگاه دیگو مارادونا به قلعه، دیدن شکست آنها در انجام این کار سخت است. مردان اسپالتی هشت بازی خانگی پیاپی را در این دیدار پیروز شده اند که شش بازی با اختلاف چند گل به دست آمده است.

ناپولی با شکست 3-0 رنجرز در لیگ قهرمانان اروپا، سه بازی خانگی رقابتی را با اختلاف 2+ گل «به صفر» برد. این، همراه با تعداد گل‌های ترسناک تیم میزبان در لیگ با 34 گل، نوید تماشای دیگری را برای تماشاگران ناپل می‌دهد. علاوه بر این، میزبان 72 درصد از بازی‌های خود در سری آ در سال 2022 (24/33) برنده شده است.

از اودینزه چیز خاصی می خواهد تا ناپولی از حفظ فرم روان خود در یک سوم جلو جلوگیری کند. در واقع، پارتنوپی در هر 15 مسابقه آخر خود در مقابل تیم به جدول امتیازات راه یافته اند فریولی ها در سری آ

اودینزه

دور از سرزمین رویایی که در اوایل فصل پیدا کردند، اودینزه باید نیروهای خود را جمع کند تا بتواند در رقابت برای صعود به اروپا رقابت کند. گل تساوی ساندی لووریچ در نیمه اول به این بازی کمک کرد فریولی ها تساوی 1-1 در اسپزیا در اواسط هفته به پایان رسید و سومین بن بست متوالی خود را از طریق یک امتیاز مشابه رقم زد.

اودینزه حداقل می تواند در فرم خوب خارج از خانه کمی آرامش پیدا کند. از زمان شکست 4-2 مقابل میلان مدافع عنوان قهرمانی در هفته اول، آنها در 6 بازی بعدی سری آ (3 برد، 3 تساوی) شکست نخورده اند و در هر نوبت یک گل یا کمتر دریافت کرده اند. این نوعی مقاومت دفاعی است که آنها باید در ناپل به نمایش بگذارند.

با این حال، سهام اخیر H2H نمی تواند اعتماد زیادی را در کمپ میهمان ایجاد کند. اودینزه در 11 بازی از 12 بازی قبلی خود در سری آ مقابل ناپولی (1 تساوی) خود را در تیم بازنده دیده است، از جمله 8 شکست متوالی در ورزشگاه دیگو مارادونا.

ترکیب احتمالی ناپولی مقابل اودینزه

ناپولی (4-3-3): الکس مرت؛ جیووانی دی لورنزو، کیم مین جائه، خوان ژسوس، ماریو روی؛ زامبو آنگویسا، استانیسلاو لوبوتکا، پیوتر زیلینسکی؛ هیروینگ لوزانو، ویکتور اوسیمن، جاکومو راسپادوری.

اودینزه (3-5-2): مارکو سیلوستری; نهون پرز، ژاکا بیژول، برام نویتینک؛ روبرتو پریرا، سندی لووریچ، والاس، تولگای ارسلان، انزو ابوس; جرارد دلوفئو، ایزاک موفقیت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *