جام جهانی فوتبال 2022 به سرعت در حال نزدیک شدن است و ما پیش نمایشی از هر گروه را قبل از مسابقات برای شما ارائه می دهیم، بینشی از هر تیم و همچنین پیش بینی هایی در مورد اینکه چه کسی به دور حذفی راه پیدا می کند. در زیر، پیش‌نمایش گروه H، گروه نهایی این مسابقات را مشاهده می‌کنیم که شامل پرتغال کریستیانو رونالدو، اروگوئه قهرمان جام جهانی، غنا قهرمان یک چهارم نهایی 2010 و کره جنوبی میزبان 2002 است.

تیم ها:

کشور پرتغال

اروگوئه

غنا

کره جنوبی

پیش نمایش گروه H

تمام تیترهای رسانه ها در حال حاضر، نه فقط در رسانه های ورزشی، بلکه رسانه های عمومی نیز در مورد کریستیانو رونالدو و مصاحبه افشاگرانه او با پیر مورگان صحبت می کنند. با این حال، ما اینجا هستیم تا روی فوتبال و جام جهانی تمرکز کنیم.

رونالدو در سن 37 سالگی ممکن است در آخرین جام جهانی خود در قطر بازی کند. اگرچه پرتغال در سال 1966 در جایگاه سوم قرار گرفت، اما پرتغال تنها دو بار به نیمه نهایی رسیده است، همچنین در سال 2006 این کار را انجام داد. رونالدو و وین رونی که منجر به اخراج مهاجم انگلیسی شد.

اروگوئه سابقه حضور در جام جهانی را دارد و در اولین تورنمنت تاریخ در سال 1930 که میزبانی آن نیز بود، قهرمان شد. آنها همچنین در سال 1950 قهرمان شدند اما از آن زمان حتی به فینال نرسیده اند. لا سلست از سال 1950 در مجموع سه بار به نیمه نهایی رسیده اند اما از آن سال به فینال نرسیده اند.

کره جنوبی با میزبانی مشترک مسابقات در سال 2002 در کنار ژاپن موفق شد به نیمه نهایی برسد، اما از آن زمان تاکنون فقط یک بار موفق به خروج از مرحله گروهی شده است (آفریقای جنوبی 2010). تنها یک برد در جام جهانی در دو دوره اخیر خود، یعنی جنگجویان این بار در قطر به نمایش بسیار بهتری امیدوار خواهد بود.

پرتغال خوش شانس

پرتغال قهرمان اروپا در سال 2016 زمانی که تنها در قاره خود با رقابت روبرو می شود عملکرد بهتری داشته است. عملکرد جام جهانی با توجه به مجموعه استعدادهایشان ضعیف بوده است و از سال 2006 نتوانسته اند از مرحله یک هشتم نهایی عبور کنند. یک سلسائو در هر یک از آن رقابت‌های جام جهانی بیش از یک پیروزی کسب نکرده‌اند و تنها یک برد در مرحله گروهی برای رسیدن به مرحله حذفی کافی است.

مطمئناً می توان گفت که شانس برای مدتی طولانی در تورنمنت های بزرگ با آنها همراه بوده است، اما رویکرد و تمایل بی باکانه آنها به این معنی است که آنها همیشه یک تهدید هستند، به خصوص وقتی مردی مانند رونالدو را در تیم خود داشته باشید.

سوارز اخراج

لوئیس سوارز در چهارمین جام جهانی خود در زمستان امسال بازی خواهد کرد و این بازیکن 35 ساله به دنبال حضور بارز خود در تیتر اخبار خواهد بود. مهاجم سابق لیورپول و بارسلونا در حال حاضر 7 گل در جام جهانی به ثبت رسانده است و امیدوار است بتواند به این تعداد گل در قطر بیفزاید، حتی اگر این بار از روی نیمکت بیاید.

غنا یکنواخت شدن

جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی خاطرات خوشی را برای غنا زنده خواهد کرد، اما ناامیدی و ناامیدی را نیز به همراه خواهد داشت. البته، 12 سال پیش که آنها توانستند برای اولین بار در تاریخ خود به مرحله یک چهارم نهایی برسند، یک دستاورد بزرگ بود، اما از رسیدن به یک گام جلوتر برای رسیدن به چهار تیم پایانی کمی احساس غارت خواهند کرد.

غنا و اروگوئه در مرحله یک چهارم نهایی در ژوهانسبورگ به مصاف هم رفتند و ملت آفریقا پس از تساوی 1-1 پس از 120 دقیقه در ضربات پنالتی شکست خوردند. با این حال، لوئیز سوارز به شیوه ای بحث برانگیز، تلاش غنائی را که به گل بسته بود، از عبور از خط با دست، در اعماق وقت اضافه، متوقف کرد. این برنده بود و علیرغم اینکه غنا یک پنالتی گرفت، آنها نتوانستند تبدیل به گل شوند.

این مهاجم به دلیل شیطنت های خود از زمین اخراج شد اما در حال جشن گرفتن ضربه پنالتی از دست رفته توسط آساموا گیان دیده شد. سپس اروگوئه غنا را 4-2 در ضربات ضربات شکست داد و رویاهای آنها و کل قاره را از بین برد که اولین تیم آفریقایی است که به نیمه نهایی جام جهانی رسیده است. غنا که این بار در همان گروه اروگوئه قرار گرفته است، به دنبال انتقام خواهد بود.

کلید فیکسچر

با توجه به اینکه پرتغال و اروگوئه دو سنگین وزن گروه H هستند، دیدار روز دوم آنها دیداری کلیدی در 28 نوامبر در ورزشگاه Lusail Iconic خواهد بود. انتظار می‌رود که دو کشور پیش از غنا و کره جنوبی به مرحله حذفی راه پیدا کنند، بنابراین همه چشم‌ها به این کشور خواهد بود تا ببینند چه کسی می‌تواند به طور بالقوه در گروه اول شود.

آنهایی که باید تماشا کنید

فدریکو والورده در حال شکوفا شدن برای رئال مادرید است و این هافبک 24 ساله در زمستان امسال به دنبال نشان دادن استعدادهای خود به سایر نقاط جهان است. کارلو آنچلوتی به نوعی توانسته والورده را به ماشین گلزنی تبدیل کند و تا اینجای فصل شش گل در لالیگا به ثمر رسانده است. والورده توانسته است توانایی گلزنی دوربرد خود را تقویت کند، پس به دنبال برخی از جهان های قطر باشید.

رافائل لئو از میلان اخیراً به شدت به باشگاه های زیادی مرتبط شده است و ممکن است به زودی راهی لیگ برتر شود. خواستگاران به دلیل سرعت و مجموعه مهارت های او که می تواند لیگ برتر انگلیس را روشن کند، توجه را به خود جلب کرده است، اما او از نظر تولید نیز خوب عمل کرده است و در 14 بازی اول در سری آ 6 گل به ثمر رساند و 4 پاس گل داد. با این حال، همه نگاه ها به رونالدو و برونو فرناندز برای پرتغال معطوف خواهد بود، بنابراین لئو ممکن است کمی تحت نظر باشد.

پیش بینی نهایی گروه H

درام پیرامون رونالدو منجر به انتشار فیلم‌های جالبی شده است که افکار ناآرامی را در داخل و اطراف اردوی پرتغال پیش از قطر 2022 برانگیخته است. مطمئناً به نظر می‌رسد که تعاملات بین رونالدو، ژائو کانسلو و برونو فرناندس کمی دور از ذهن است و انسجام درونی وجود ندارد. تیم می تواند به ضرر بزرگی باشد.

در نتیجه، ما از اروگوئه برای صدرنشینی گروه حمایت می کنیم، با مهاجمان کهنه کار ادینسون کاوانی و لوئیس سوارز تورنمنت قدرتمندی را در کنار تیرانداز جدیدشان داروین نونز برگزار می کنند. کره جنوبی حتی ممکن است بتواند پرتغال را برای صعود به مرحله یک شانزدهم نهایی سوق دهد، به خصوص اگر ستاره آنها هیونگ مین سون در فرم باشد. با این حال، ما همچنان از رونالدو و همکارانش حمایت خواهیم کرد. فقط در مورد انجام آن و رسیدن به ناک اوت.

1. اروگوئه

2. پرتغال

3. کره جنوبی

4. غنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *