د. ژوئن 14th, 2021


این ممکن است مورد علاقه های شما در مسابقات نباشد اما گروه C ترکیبی جذاب از تیم های آشنا و تازه را به یورو 2020 ارائه می دهد ، از اولین مقدونیه شمالی تا یک تیم هلندی که استعداد غلبه بر تردیدهای بسیاری را در مورد توانایی خود در اجرای این تابستان دارند. در اینجا تمام مواردی است که باید در این گروه بدانید:

وسایل و نحوه تماشا

(همه اوقات ایالات متحده / شرق. هر بازی را در جریان قرار دهید fuboTV — مجانی امتحان کنید)

یکشنبه ، 13 ژوئن
اتریش و مقدونیه شمالی (Arena Nationala ، بخارست ، 12 بعدازظهر ET ، ESPN)
هلند و اوکراین (یوهان کرایف آرنا ، آمستردام ، 3 بعدازظهر ET ، ESPN)

پنجشنبه ، 17 ژوئن
اوکراین و مقدونیه شمالی (Arena Nationala ، بخارست ، 9 صبح ET ، ESPN)
هلند و اتریش (یوهان کرایف آرنا ، آمستردام ، 3 بعدازظهر ET ، ESPN)

دوشنبه ، 21 ژوئن
مقدونیه شمالی و هلند (یوهان کرایف آرنا ، آمستردام ، 12 شب ET ، ESPN)
اوکراین در مقابل اتریش (آرنا ملی ، بخارست ، 12 شب ET ، ESPN)

موارد دلخواه گروه

شاید بیش از هر گروه دیگری این دشوار باشد اگرچه شركت كنندگان در این رقابت هلند را به عنوان پیشتاز گروه C معرفی می كنند. بر روی كاغذ هیچ دلیلی برای تردید وجود ندارد. حتی بدون ویرجیل ون دایک دفاعی شامل افرادی مانند ماتیس دی لیگت ، دالی بلیند و استفان دی وریج باید بتوانند محکم بمانند در حالی که فرنکی دی یونگ ، جورجینیو وینالدوم و ممفیس دیپای ، مهاجم لیون ، مهارتهای چشمگیری دارند.

READ  میدتیلند ، تازه وارد مرحله گروهی لیگ قهرمانان ، با کمک داده ها و تجزیه و تحلیل ها آماده رویای بزرگ است

آیا تمایل به پوشش بیشتر یورو 2020 دارید؟ در زیر به بخش اول پیش نمایش ما گوش دهید و آن را دنبال کنید عجب هدفی! پادکست فوتبال CBS روزانه جایی که شما را برای توصیف ، پیش نمایش ، بازخوانی مطالب و موارد دیگر به فراتر از زمین و سراسر کره زمین می بریم.

دلیل شک و تردید دو برابر است. اولاً اینکه این تیم جوان هلندی که این تعداد تورنمنت را از دست داده است ، نه تجربه کافی برای جهش عمده در یورو 2020 را دارد و نه از نظر کیفیت در هر موقعیتی ، به عنوان مثال از نظر دفاع کناری و تعویض بازی های خارج از نیمکت ، از نظر کیفیت مناسب است. سپس مربی است. واقعیت سخت این است که فرانک دی بوئر برای اکثر تیم هایی که در سال های اخیر مدیریت کرده است یک نیروی مدیریتی مثبت نبوده است. همین امر در مورد هلند نیز صادق است ، شغلی که پس از عزیمت ناگهانی رونالد کومان به بارسلونا با چتر نجات پیدا کرد. آنها در لیگ ملت ها متزلزل شدند ، قبلاً در مقدماتی جام جهانی به ترکیه باخته اند و دو بار مجبور شدند در یک بازی دوستانه پیش از مسابقات مقابل اسکاتلند برگردند.

اگر تیمی قرار باشد آنها را برای اولین بار به محل برساند ، ممکن است اوکراین باشد. برخلاف هلندی ها ، آنها در کلنگ زنی مستقر هستند ، جایی که آندری شوچنکو به خاطر پیشرفت تیمش در مقدماتی مسابقات قهرمانی اروپا بسیار تحسین می شود و کیفیت زیادی در میانه میدان و مناطق وسیع وجود دارد. روسلان مالینوفسکی از آتلانتا ، الکساندر زینچنکو از منچسترسیتی و وکتور تسگانگانکو وینگر از جمله کسانی هستند که می توانند به امیدهای هلند آسیب برسانند. اگر رومن یارنچوک به فرم گلزنی برسد ، ممکن است آنها هنوز گروه C را ادعا کنند.

READ  نتایج قابل توجه لیگ قهرمانان: رئال مادرید محافظه کار کار را تمام می کند. دورتموند در مقابل من سیتی هنوز زنده است

در ترکیب

هیجان زده شدن درباره اتریش کمی سخت است. یک گروه با استعداد از بازیکنان که بیشتر بازیهای خود را قبل از مسابقات مقابل انگلیس انجام دادند و سعی در بیرون راندن حریفان خود از بازی داشتند ، آنها دارای ظاهری تیمی هستند که برای حریف سخت خواهد بود اما ممکن است در واقع باعث ناراحتی های زیادی نشود . هنوز هم کیفیت در زمینه های کلیدی وجود دارد ، به زودی داوید آلابا ، مدافع رئال مادرید و مارسل سابیتزر عالی ردبول لایپزیگ ، مدافع به زودی می شوند.

داوید آلابا آخرین بازی خود را برای بایرن مونیخ انجام داده است و این در تابستان به رئال مادرید نرود

گتی ایماژ

فرانکو فودا همچنین یک بازیکن جدید به ترکیب خود دارد که بدون شک با تاخیر 12 ماهه مسابقات خوشحال خواهد شد. یک سال پیش ساسا کلاژزیچ حتی اولین بازی اش را نکرده بود تیم اما شکل برجسته او در بوندسلیگا با اشتوتگارت به این معنی است که او باید حمله ای را هدایت کند که با حمایت سابیتزر و مارکو آرناوتوویچ هنوز بتواند با گلهای زیادی وزن کند.

خارجی ها

به ندرت اقدام عاقلانه ای است که به طور کامل از کشورهایی که به لطف ویژگی های نامحسوس مانند نرخ کار ، وحدت و پیوند محکم به مسابقات قهرمانی اروپا رسیده اند ، اقدام عاقلانه ای صورت گیرد. امثال ایسلند ، یونان و ولز در مسابقات گذشته نشان داده اند که حتی بدون تجربه نیز می تواند راه طولانی را برای شما به همراه داشته باشد. مقدونیه شمالی امیدوار است که در اولین تورنمنت بین المللی خود پا جای پای آنها بگذارد.

در کنار ایگور آنجلوفسکی کیفیتی وجود دارد که به دلیل عملکرد خود در رده پایین لیگ ملت ها و پلی آف ، به ویژه پیشکسوت بزرگ گوران پاندف ، به این رقابت ها راه یافت. نفراتی مانند Elif Elmas و Ezgjan Alioksi را اضافه کنید و برندگان مسابقه ای وجود دارد که می تواند آنها را رقیب مقام سوم کند اما برای فراتر از این حد سخت مجبور خواهد شد.

بازی برای تماشای

اتریش و مقدونیه شمالی ، یکشنبه ، 13 ژوئن: اگر فقط به این دلیل باشد که اولین حضور آنها در صحنه بزرگ است و ممکن است بیشترین احتمال ناراحتی را با خود به همراه داشته باشد ، حیف است که در مسابقات قهرمانی اروپا ، مخصوصاً در گروهی که چند مسابقه واقعا هیجان انگیز دارد ، تعظیم مقدونیه شمالی را از دست بدهیم. .

بازیکنان ستاره

اوکراین ، الکساندر زینچنکو: زینچنکو در پست دفاع چپ برای منچسترسیتی مستقر می شود و به نقش میانه زمین خود در اوکراین می رود ، جایی که تحصیلاتش تحت هدایت پپ گواردیولا به او اجازه می دهد سبک ماجراجویانه تری را بازی کند که تیم شوچنکو تلاش می کند.

هلند ، ممفیس دیپای: اینکه آیا س questionsالات مربوط به انتقال آینده به بارسلونا باعث خدشه دار شدن مسابقات وی می شود فعلاً غیرقابل اطلاع است یا خیر اما دپای حداقل به نظر می رسد که پیش از این آنها را از بین برده است. او در تساوی 2-2 با اسکاتلند ، چهارمین و پنجمین بازی خود در تیم ملی در سال جاری ، در گلزنی استثنایی بود. در واقع از ابتدای سال 2018 ، 30 بازی ملی وی 18 گل به ثمر رسانده است.

اتریش ، دیوید آلابا: چنین است که مدیران اتریشی با کیفیت آلابا احساس کرده اند مجبور هستند او را در جاهای دیگر محاکمه کنند با این مفهوم که مدافع چپ به سختی می تواند بوم عالی را برای یک بازیکن با چنین مهارت های چند وجهی ارائه دهد. حتی اگر او در آنجا بازی کند بدون شک اگر بهترین فرم خود را پیدا کند ، می تواند تأثیر عمده ای در عملکرد تیمش داشته باشد.

مقدونیه شمالی ، گوران پاندف: او در سن 37 سالگی بزرگتر از کشوری است که نماینده آن است اما هنوز هم کمک بزرگی به این منظور انجام می دهد ، حداقل یکی از دو گلی که در برد مقابل آلمان در دویسبورگ به ثمر رسانده و اعتصاب در پلی آف مقابل جورجیا باعث شده آنها به فینال برسند. . او می گوید این مسابقات “احتمالاً” همان جایی است که کارش به پایان می رسد. Pandev ناامید خواهد شد که از یک شخصیت برجسته خداحافظی کند.

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *