د. ژوئن 14th, 2021


یکی از خوش آراسته ترین ملت ها در تاریخ مسابقات قهرمانی اروپا ، کشوری بدون مهاجم طلسم دار و دیگری امید خود را به گلزن طلایی خود می دانند در حالی که اصلی ترین بازیکنان خارجی اصلی ترین بازیکن خود را برای آماده سازی برای این تابستان به اروپا باز می گردانند: گروه E یکی از نوستالژیک

در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید:

وسایل و نحوه تماشا

(همه اوقات ایالات متحده / شرق. هر بازی را در جریان قرار دهید fuboTV — مجانی امتحان کنید)

دوشنبه 14 ژوئن
لهستان و اسلواکی (ورزشگاه کرستوفسکی ، سن پترزبورگ ، 12 بعدازظهر ET ، ESPN / Univision)
اسپانیا و سوئد (لا کارتوجا ، سویل ، 3 بعدازظهر ET ، ESPN / Univision)

جمعه هجدهم ژوئن
سوئد و اسلواکی (ورزشگاه کرستوفسکی ، سن پترزبورگ ، ساعت 9 صبح ET ، ESPN / Univision)

شنبه 19 ژوئن
اسپانیا و لهستان (لا کارتوجا ، سویل ، 3 بعد از ظهر ET ، ESPN / Univision)

چهارشنبه 23 ژوئن
اسلواکی و اسپانیا (لا کارتوجا ، سویل ، 12 بعدازظهر ET ، ESPN / Univision)
سوئد و لهستان (ورزشگاه کرستوفسکی ، سن پترزبورگ ، ساعت 12 بعدازظهر ، ESPN / Univision)

موارد دلخواه گروه

رکورد مشترک 3 برد با آلمان ، اسپانیا قبل از سوئد ، لهستان و اسلواکی در گروه E مورد علاقه های خود قرار دارد. با این حال ، روخا از لوئیس انریکه در حال جوان سازی است و بنابراین در میان علاقه مندی های این عنوان قرار ندارد. با نداشتن بازیکن رئال مادرید ، این تیم قدیمی اسپانیایی نیست و ممکن است مدتی طول بکشد تا آنها برای کسب عنوان شماره 4 به چالش کشیده شوند. با این حال ، آنها از اساس بودن در خاک خانه به طور کامل بهره مند می شوند مرحله گروهی

READ  تبرئه پرونده فساد به دلیل محکومیت جروم والک ، مسئول سابق فیفا ، ناصر الخلائیفی "مورد تأیید" قرار گرفت

آیا تمایل به پوشش بیشتر یورو 2020 دارید؟ در زیر به بخش اول پیش نمایش ما گوش دهید و آن را دنبال کنید عجب هدفی! پادکست فوتبال CBS روزانه جایی که شما را برای توصیف ، پیش نمایش ، بازخوانی مطالب و موارد دیگر به فراتر از زمین و سراسر جهان می بریم.

در ترکیب

سوئد و لهستان از نظر مشابه هر دو دارای طلسم پیری در حمله هستند ، اما در حالی که زلاتان ابراهیموویچ سوئدی چند هفته پیش محروم بود و پس از بازنشستگی فقط به تیم بین المللی بازگشته بود ، رابرت لواندوفسکی در دسترس است و برای کلیدی است لهستانی ها اسکاندیناویایی ها بیشتر تیمی بدون ابراهیموویچ هستند ، اما آنها از کیفیت ستاره لواندوفسکی برخوردار نیستند در حالی که لهستان چنین توانایی را دارد اما بدون شک دوست دارد نوعی استحکام سوئد را داشته باشد.

یکی برای تماشا

دیدار اسپانیا و لهستان در سویل می تواند برای هر دو طرف مهم باشد زیرا اسپانیا با یک جدال سخت با سوئد آغاز می شود و لهستان شانس خود را مقابل اسلواکی در سن پترزبورگ نشان می دهد: گروه E باید بعد از دور دوم بازی ها شکل بگیرد.

بازیکنان ستاره

اسپانیا: انتظار می رود تیاگو آلکانتارا به عنوان یکی از باتجربه ترین بازیکنان تیم ، قدم در این رقابت بگذارد و هم تیمی های خود را برای پیروزی الهام دهد در حالی که دیوید دخیا ، سزار آزپیلیکوئتا و جوردی آلبا دیگر سران باتجربه هستند.

سوئد: با وجود ابراهیموویچ و داشتن تعداد زیادی سر مسن ، امیل فورسبرگ به دنبال الهام خواهد بود در حالی که مارکوس برگ پربارترین گل است. با این حال ، استعدادهای بسیار جوان سوئدی بسیار درخشان وجود دارد ، از جمله پسر هنریک لارسون ، جوردن از اسپارتاک مسکو.

READ  2021 شانس لیگ برتر انگلیس ، انتخاب 18 مه: کارشناس بهترین شرط بندی های منچستریونایتد و فولام را نشان می دهد

لهستان: بیشتر از این نگاه نکنید که لواندوفسکی – گلزن سریال بایرن کلیدی ترین امیدهای لهستانی ها برای خروج از گروه خواهد بود.

اسلواکی: مارک همسیک ممکن است پیر شود ، اما همچنان برای کشورش مهم است و پس از یک دوره کوتاه مدت در سوئد ، به ترابزون اسپور ترکیه منتقل می شود تا مقدمات این کار را فراهم کند.

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *