منچستریونایتد در رقابت برای جذب الساندرو باستونی، مدافع مورد تقاضای اینتر، به تاتنهام هاتسپر پیوست. همانطور که توسط کلسیومرکاتوشیاطین سرخ آماده هستند تا با اسپرز رودررو شوند تا این بازیکن جوان با رتبه بالا را تابستان امسال به لیگ برتر ببرند.

با توجه به فصل شرم آور منچستریونایتد، جای تعجب نیست که آنها دیوانه وار به دنبال تقویت هستند. فقط تابستان گذشته رافائل واران را از رئال مادرید آوردند. با این حال، این بازیکن فرانسوی یک دوره ابتدایی ضعیف را در لیگ برتر تجربه کرد.

و در حالی که بازی های ترکیبی واران را می توان در یک دوره سخت اقتباسی قرار داد، هیچ بهانه ای برای ویکتور لیندلوف و هری مگوایر وجود ندارد. هر دو بازیکن برای یافتن پای خود به سرمربی موقت رالف رانگنیک تلاش کردند، زیرا منچستریونایتد در لیگ برتر ششم شد.

اکنون بر عهده سرمربی جدید اریک تن هاگ است که تغییرات را در اولدترافورد انجام دهد. اضافه کردن یک مدافع جدید ظاهرا در صدر فهرست اولویت های هلندی قرار دارد. به دلیل همکاری این دو در آمستردام، جورین تیمبر، ستاره آژاکس، به سرعت به عنوان یکی از اهداف ده هاگ ظاهر شد.

اما، منچستریونایتد ممکن است یک راه حل اثبات شده را ترجیح دهد، زیرا آنها فاصله زیادی با منچسترسیتی و لیورپول دارند تا بسته شوند. بنابراین، باستونی کاندیدای عالی برای پوشیدن پیراهن قرمز محبوب در فصل آینده به نظر می رسد. مدافع میانی ایتالیایی یک ارتقاء فوری در گزینه های دفاعی فعلی آنها خواهد بود.

اگرچه اینتر ترجیح می دهد این بازیکن 23 ساله را حفظ کند، آنها می توانند انتقال او را با حدود 60 میلیون یورو تحریم کنند. با دانستن هزینه‌های زیاد منچستریونایتد در پنجره‌های نقل و انتقالات اخیر، این قیمتی نیست که قدرت انگلیسی را از حمله به باستونی در تابستان منصرف کند.

برداشت ما از وضعیت باستونی در اینتر

تعداد زیادی از مدافعان میانی جوان در فوتبال اروپا مانند باستونی در اینتر تأثیری بر تیم های خود در سنین پایین نداشته اند. این بازیکن جوان علاوه بر توانایی دفاعی کاملاً مستند خود، نقش مهمی در بازی‌های جدید تحت هدایت آنتونیو کونته و سیمونه اینزاگی داشته است.

فروش باستونی به امیدهای اینتر برای به چالش کشیدن اسکودتو در فصل آینده ضربه بزرگی وارد می کند و ما انتظار داریم که نراتزوری برای مصون ماندن از پیشنهادات بالقوه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *