گزارش ها حاکی از آن است که پاری سن ژرمن علاقه خود را به میلان اسکرینیار، مدافع میانی اینتر افزایش داده است. همانطور که توسط روزنامه نگار مشهور گزارش شده است فابریزیو رومانو، قهرمانان تازه تاجگذاری شده لیگ 1 با این تیم ارتباط برقرار کرده اند نراتزوری در مورد انتقال تابستانی این مدافع به فرانسه.

اسکرینیار یکی از قابل اعتمادترین مدافعان سری آ در چند سال گذشته بوده است. از زمان تعویض سمپدوریا با جوزپه مه آتزا در سال 2018، این ملی پوش اسلواکی خود را به عنوان یک بازیکن ثابت در تیم اصلی اینتر معرفی کرده است.

اسکرینیار در فصل 2020/21 بخشی از تیم برنده اسکودتو آنتونیو کونته بود و با الساندرو باستونی و استفان د وریج یک سه‌گانه دفاعی قدرتمند را تشکیل داد. او فصل گذشته تحت سرپرستی سیمونه اینزاگی به تاثیرگذاری ادامه داد و 35 بازی در سری آ انجام داد.

با این حال، با تنها یک سال باقی مانده از قرارداد فعلی اش در Meazza، اسکرینیار می تواند آخرین روزهای حضورش در سری آ را بشمارد. برای پول نقد.

پاریس از جمله تیم‌های اروپایی نادری است که از تأثیر منفی همه‌گیری ویروس کرونا جلوگیری کرده است. آنها با هیچ مشکلی برای برآورده کردن برچسب قیمت بازیکن مواجه نخواهند شد. با این حال، اینتر در تلاش است تا حدود 50 تا 60 میلیون یورو به جیب بزند.

با وجود قدرت اقتصادی عظیم PSG، Les Parisiens برای برآورده کردن خواسته های ایتالیایی ها مردد است. در همین حال، اینتر تمایلی به تسلیم شدن در ارزشیابی اسکرینیار ندارد، زیرا آنها نیاز به جمع آوری سرمایه برای تامین مالی پیگیری مداوم گلیسون برمر از تورینو دارند.

ستاره برزیلی همچنان اولویت اصلی باشگاه برای پنجره نقل و انتقالات آینده است. با این حال، با توجه به اینکه وضعیت مالی آنها به دلیل همه گیری ویروس کرونا فلج شده است، اینتر باید قبل از ارائه یک پیشنهاد قاطع برای جذب برمر، اقدام به فروش کند.

این می تواند امیدهای پاری سن ژرمن برای به خدمت گرفتن اسکرینیار را به یک بازی بسیار مورد نیاز برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *