در دنیای فوتبال، فضای کمی برای اتاق های تنفس وجود دارد. پس از پایان یک کمپین، باشگاه ها باید فورا آماده سازی خود را برای دوره بعدی آغاز کنند. بنابراین پس از بلند کردن اولین خود اسکودتو انتظار می رود که میلان با کسب یک جام در یازده سال آینده، دستاوردهای بزرگ خود را با ایجاد بازار نقل و انتقالات خوب، توسعه دهد.

با این حال روسونری تا کنون کندترین واکنش را در میان باشگاه های نخبه ایتالیایی داشته اند. در حالی که یوونتوس در حال حاضر پل پوگبا و آنخل دی ماریا را در بانک دارد و اینتر از روملو لوکاکو در کنار دیگر بازیکنان تازه وارد استقبال کرده است، فصل تابستانی قهرمانان فعلی هنوز آغاز نشده است.

سلسله مراتب قبل از امضای قراردادهای جدید با مدیران باشگاه، پائولو مالدینی و ریکی ماسارا، وقت گرانبهای خود را تلف کردند، که آشکارا مانع کار آنها شد. را دیاولو از جذب نیمکت نشین لیورپول خبر دادند دیووک اوریگیدر حالی که الساندرو فلورنزی و جونیور مسیاس قراردادهای دائمی به دست آورده اند.

با این حال، این خریدها در مقایسه با خریدهایی که تا کنون در این تابستان در یوونتوس و اینتر فرود آمده اند، رنگ پریده است.

اکنون مطمئناً هنوز راه زیادی تا پایان بازار نقل و انتقالات در 1 سپتامبر در پیش داریم، اما میلان ممکن است هزینه های گزافی را برای شروع کند خود بپردازد و در اینجا برخی از دلایل وجود دارد.

از دست دادن اهداف اولیه

حتی اگر قهرمانان فعلی در برخی از مراحل به خرید بازیکنان پایان دهند، ما فقط نمی دانیم که آیا آنها می توانند پروفایل های مورد نیاز را به محض اینکه تصمیم به ورود به بازار بگیرند، جذب کنند یا خیر.

مانند تابستان گذشته که جیانلوئیجی دوناروما و هاکان چالهان اوغلو به عنوان بازیکن آزاد ترک کردند. روسونری خدمات فرانک کسیه و آلسیو رومانیولی، کاپیتان باشگاه را از دست داده اند، به این معنی که مالدینی و شرکت قبل از اینکه شروع به تقویت تیم کنند، کارهای بیشتری برای جبران باخت ها دارند.

با این حال، باشگاه بارها برخی از اهداف اصلی خود مانند سون باتمن، رناتو سانچس و جیانلوکا اسکاماکا را از دست داده است.

شاید غول های ایتالیایی نتوانند با ثروتمندان لیگ برتر و برخی دیگر از تیم های مطرح اروپایی رقابت کنند. اما میلان باید در بازار نقل و انتقالات دعوا کند تا بخشی از اعتبار قدیمی باشگاه را در صحنه قاره بازگرداند.

هدر دادن پیش فصل

حتي اگر مديريت موفق شود بازيكنان شايسته را در اواخر بازار جذب كند، اين تازه واردها به مدتي زمان نياز دارند تا در باشگاه ادغام شوند، در حالي كه استفانو پيولي فرصت آزمايش آنها را در پيش فصل و انجام ارزيابي قبل از شروع فصل از دست خواهد داد. فصل.

همچنین لازم به ذکر است که رقابت های پیش رو زودتر از حد معمول (13 آگوست) آغاز خواهد شد و مدافع عنوان قهرمانی می خواهد از شروع نامناسب ناشی از پایان هرج و مرج فصل نقل و انتقالات جلوگیری کند (فقط از یوونتوس بپرسید که چه کسی شروع وحشتناکی را در فصل گذشته تجربه کرد. پشت درگیری در اواخر ماه اوت).

از دست دادن کنترل

فصل گذشته، میلان قهرمان شد اسکودتو و سزاوار این کار بودند، اما پیروزی آنها پس از نبردی هیجان انگیز با رقبای خود تا آخرین روز مبارزات بدست آمد. علاوه بر این، بخشی از ناظران همچنان معتقدند که اینتر و یوونتوس علیرغم کوتاهی در مسابقه، تیم های مجهزتری در اختیار دارند.

بنابراین، قهرمانان فعلی هنوز در موقعیتی قرار نگرفته‌اند که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا روی کارها استراحت کنند و اتفاقات بازار را تماشا کنند. در عوض، روسونری باید دندان قروچه کنند و روند تقویت را آغاز کنند، در غیر این صورت، خطر از دست دادن قدرت دفاع از عنوان خود را قبل از شروع آن دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.