در میان شرایط مالی چالش برانگیز، استیون ژانگ به طور معمول برای فروش اینتر تبلیغ می شود، اما هیچ چیزی در این زمینه قریب الوقوع نیست. اخیراً اظهار نظرهایی در چنین جهتی وجود نداشته است. اعضای تیم در حال حاضر در پروژه های میان مدت مشغول به کار هستند. La Gazzetta dello Sport اطلاع می دهد.

را نراتزوری به تلاش برای موفقیت در عین پایداری مالی ادامه خواهد داد. آنها از طریق فروش های عمده گاه به گاه به تامین مالی خود ادامه می دهند و به دنبال سرمایه گذاری مجدد با حیله هستند. هدف مالکیت محدود کردن حقوق و دستمزد به 15 درصد از کل هزینه ها است.

ژانگ و گروه Suning از سال 2016 تا 2021 قبل از اینکه مجبور شوند استراتژی خود را بر اساس دستور دولت چین تغییر دهند، 680 میلیون یورو در اینتر سرمایه گذاری کرده اند. این باشگاه در حال حاضر به صورت قرضی 240 میلیون یورویی از صندوق Oaktree متکی است. این مبلغ در سال 2024 بازپرداخت خواهد شد که نقطه عطف بعدی در آینده باشگاه خواهد بود.

در این بین، نراتزوری ریکاردو فری را به عنوان سرمربی جدید باشگاه بازگردانده است. این نقش از زمانی که گابریله اوریالی نزدیک به یک سال پیش ترک کرد، خالی بود. او از سال 1981 تا 1994 نزدیک به 300 بازی انجام داده و یک اسکودتو، یک کوپا ایتالیا و دو جام یوفا به دست آورده است. مدافع سابق پیش از این به عنوان رئیس آکادمی اینتر فلوریدا خدمت می کرد و برای مدت کوتاهی هدایت بخش فنی ویچنزا را بر عهده داشت. او در سال‌های اخیر کارشناس چندین شبکه تلویزیونی بوده است.

فری با انتشار:

“من در یک رویا زندگی می کنم. مفتخرم که برگشتم تا به تیم کمک کنم. روحیه همان روحیه ای است که وقتی برای اولین بار در کودکی به آن پیوستم داشتم: فروتنی، قاطعیت، ادب، و دلبستگی به این رنگ ها. من می خواهم از هر ثانیه لذت ببرم و سازنده باشم.”

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *