د. ژوئن 14th, 2021


گتی ایماژ

اندکی پس از اعلام اینکه مدیر پائولو فونسکا در پایان فصل باشگاه را ترک خواهد کرد ، آ اس رم جایگزینی وی را اعلام کرد و این غیر از ژوزه مورینیو نیست. سرمربی افسانه ای ، که چند ماه قبل از بازی در فینال جام EFL در تاتنهام اخراج شد ، بازگشت خود را به ایتالیا انجام می دهد و در آنجا مربیگری اینترمیلان را بر عهده دارد ، و در سال 10-2009 با اینترمیلان سه گانه به دست آورد.

این باشگاه اعلام نکرده است که قرارداد او با این باشگاه چه مدت خواهد بود ، اما این کار بزرگی برای مورینیو است زیرا باشگاه کاپیتول به نظر می رسد که واقعا برای دستیابی به جام ها تلاش کند. فابریزیو رومانو ، بازیکن داخلی فوتبال CBS Sports ، گزارش داد که معامله مورینیو تا سال 2024 ادامه دارد و در حالی که شایعاتی مبنی بر اینکه مائوریتزیو ساری نزدیک به گرفتن شغل است ، شایعه شده بود ، او در واقع هرگز گزینه ای نبود.

“پس از ملاقات با مالکان و [Roma director of football] تیاگو پینتو من فوراً جاه طلبی این باشگاه را درک کردم. “مورینیو در اعلامیه باشگاه گفت:” سپس ، اشتیاق باورنکردنی طرفداران رم مرا متقاعد کرد که این موقعیت را بپذیرم.

رم در مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا قرار دارد که احتمالاً روز پنجشنبه مقابل منچستر یونایتد پس از شکست در بازی رفت و با نتیجه 6 بر 2 به میدان می رود. مثل همیشه ، می توانید مسابقه را تماشا کنید پارامونت +. در سری آ ، آنها در جایگاه هفتم قرار دارند و بعید به نظر می رسد که فصل آینده در مسابقات اروپا بازی کنند.

READ  گل مهدی عبدی نامزد بهترین گل دقیقه آخر 2020 ACL - اخبار ورزشی

رم ها توانسته اند حمله ای مثمر ثمر و در عین حال ناسازگار انجام دهند ، اما مشکلات آنها در دفاع است. در 34 مسابقه لیگ در این فصل ، آنها 53 گل دریافت کرده اند.

CBS Sports با در دسترس قرار دادن اطلاعات بیشتر ، این داستان را به روز می کند.

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *