این روزها ابرهای تاریکی بر روی استادیوم المپیکو ظاهر شده است زیرا ونزیا 10 نفره که قبلاً سقوط کرده بود شنبه شب رم را به تساوی 1-1 برد. علیرغم از دست دادن شانس ریاضی برای تضمین بقای سری آ، لاگوناری ها عملکرد دفاعی سرسختانه ای را به نمایش گذاشتند تا از آنها جلوگیری کنند. جالوروسی.

تساوی 1-1 سالرنیتانا در امپولی، ونزیا را مستقیماً به سری B حتی قبل از شروع بازی ورزشگاه المپیکو فرستاد. با این حال، تیم آندره آ سونسین در پایتخت بی‌تفاوت به نظر می‌رسید و امیدهای رم برای کسب سهمیه لیگ اروپا را زیر سوال برد.

کمتر از یک دقیقه از بازی دیوید اوکرکه آخرین میهمان مرده را به برتری شوک آور رساند. ماتیا آرامو، ستاره بازیساز، مهاجم خود را با یک سانتر دقیق انتخاب کرد و این بازیکن نیجریه ای هیچ مشکلی برای عبور از روی پاتریسیو بی دفاع نداشت.

رم به سرعت کنترل روند بازی را به دست گرفت و اخراج سوفیان کیین پس از نیم ساعت، باد را به بادبان های میزبان وارد کرد. با این حال، شاگردان ژوزه مورینیو نتوانستند قبل از شروع بازی دستکشی به خط دفاعی میهمان بزنند و سرمربی پرتغالی را مجبور به انجام سه تعویض در نیمه دوم کرد.

اگرچه آنها در بیشتر بازی پشت خود را محکم به دیوار چسبانده بودند، کلین شیت ونزیا تا دقیقه 76 ادامه داشت، زمانی که یکی از بازیکنان تعویضی، الدور شومورودوف، با چکش خانه را به تساوی کشاند و رم را به تساوی کشاند. در جالوروسی به طرز دردناکی به تکمیل چرخش نزدیک شد، اما نیکی مائنپا، دروازه بان ونزیا، شبی به یاد ماندنی داشت.

بن بست روز شنبه به این معنی است که رم می تواند رتبه ششم را به فیورنتینا که یکشنبه به سمپدوریا سفر می کند، تسلیم کند. تنها با یک امتیاز که دو طرف را از هم جدا می کند، پیروزی بالقوه لا ویولا در لوئیجی فراری باعث می شود جالوروسی به محل صعود انفرادی لیگ اروپا کنفرانس.

مورینیو به شیوه واقعی “ویژه یک” سعی کرد با اولویت دادن به فینال آتی لیگ کنفرانس اروپا در برابر فاینورد به جای اسکودتو از نتیجه فوق العاده تیمش دفاع کند.

اگر ما هم بتوانیم برنده شویم [Europa Conference League] جام، من می گویم که شایسته ما بود، اما سزاوارتر برای هواداران بود،او به Sky Spor Italia گفت TUTTOmercatoWEB.

اگر این اتفاق بیفتد، وقتی میلان یا اینتر اسکودتو را بردند، فکر می‌کنم از نظر اشتیاق مردم، این به مراتب بیشتر است. وقتی برنده می‌شوی خانواده همیشه آنجاست، وقتی برنده نمی‌شوی فرق می‌کند.

نمی دانم همیشه اینطور بوده یا نه، اما می توانم بگویم رم واقعاً طرفداران خاصی دارد. واقعا خاص

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *