ادین ژکو، مهاجم کهنه کار یکی از آن نام هایی است که به طور مرتب برای خروج از آن تبلیغ می شود نراتزوری در شرایطی قرار می گیرد که باشگاه تیم بزرگ 33 نفره خود را هک می کند و یوونتوس به او چشم دوخته است. مرد سابق منچسترسیتی تابستان گذشته با مبلغ ناچیز 1.5 میلیون یورویی از رم به اینتر پیوست و از آن زمان تاکنون با وجود افزایش سنش، تحت تاثیر قرار گرفته است.

او تحت قرارداد در Vialle della Liberazione تا ژوئن 2023. با حرکت های قدرتمند اینتر در بازار نقل و انتقالات، آینده او در تعادل باقی می ماند، به خصوص پس از جذب مجدد روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی از چلسی و حماسه ادامه دار مربوط به پائولو دیبالا.

آخرین گزارش ها از SportItalia کارشناس آلفردو پدولا نشان می دهد که دربی ایتالیا رقیب یوونتوس پیشنهاد قراردادی به ژکو ارائه کرد. طبق گزارشات، این درخواست کاملاً رد شد، زیرا او مصمم است علیرغم شکست دادن دستور نوک زدن سیمونه اینزاگی، در تقسیم بندی سیاه و آبی میلان باقی بماند.

را بیانکونری کمتر از دو روز پیش مناقصه بزرگی را برای به خدمت گرفتن او ارائه کرد، شاید با همان مبلغی که اینتر به رم پیشنهاد داد. بر کسی پوشیده نیست که مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، از توانایی های بازیکن سابق وولفسبورگ قدردانی می کند. بانوی پیر به دنبال یک کهنه کار برای حمایت از دوسان ولاوویچ است. با این حال، با وجود تلاش های متعدد در طول سال ها، به نظر می رسد ژکو به یوونتوس نخواهد پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *