پس از اینکه اینتر یکشنبه شب ساردگنا آرنا را فتح کرد، کالیاری برای اولین بار از فصل 2014/15 در آستانه سقوط از سری آ قرار دارد. مبارزه با عنوان نراتزوری در حالی که لائوتارو مارتینز یک گل دیگر را به ثمر رساند تا جزیره نشینان در آستانه آخر هفته آخر در موقعیتی ناخوشایند قرار بگیرند، به پیروزی 3-1 در ساردینیا رسیدند.

با امیدهای اینتر برای دفاع از عنوان قهرمانی سری آ، شاگردان سیمونه اینزاگی در کالیاری به میدان رفتند و در نهایت هر سه امتیاز را به خانه بردند. گل ماتئو دارمیان در نیمه اول، همراه با دبل نیمه دوم مارتینز، بازی خیره کننده دوربرد کارالامپوس لیکوگیانیس را بی معنی کرد و تیم الساندرو آگوستینی را در موقعیتی تقریبا غیرممکن قرار داد تا در بازی سی و هشتم قرار گیرد.

پیروزی معمول اینتر در ساردگنا آرنا، تیم جزیره‌نشینان را در لیگ بدون برد به چهار بازی رساند (1، 3 مساوی) و به سالرنیتانای رده هفدهمی اجازه داد تا پیش از هفته پایانی رقابت‌ها، دو امتیاز اختلاف داشته باشد. فرار از سقوط دیگر در دستان کالیاری نیست زیرا آنها باید در ونزیا که قبلاً سقوط کرده پیروز شوند و امیدوارند سالرنیتانا در خانه به اودینزه برود تا این افت را شکست دهد.

کالیاری فصل گذشته با چنگ و دندان مبارزه کرد تا از سقوط نکند. اگرچه آنها در نهایت در سال 2020/21 به این نتیجه رسیده بودند، وضعیت امسال حتی تقریباً مشابه نیست. تیم آگوستینی برای تمدید اقامت پنج ساله خود در سری آ، بر اساس عملکرد اخیر سالرنیتانا، به چیزی جز معجزه نیاز ندارد.

و در حالی که گراناتا در هفت بازی اخیر خود در لیگ شکست نخورده است (4 برد، 3 تساوی) و در دور پایانی با اودینزه ای نامتعارف روبرو خواهد شد، کالیاری وضعیت بدی دارد و با تیم ونزیایی روبرو خواهد شد که دیگر چیزی برای از دست دادن ندارد. . خوائو پدرو، کاپیتان باسابقه باشگاهش که به خوبی از وضعیت فعلی باشگاه خود آگاه است، پیامی را برای هواداران ویران شده کالیاری ارسال کرد.

من از این افراد تشکر می کنم. در هشت سالی که در کالیاری هستم، به سختی می‌توانم ورزشگاهی را به‌اندازه این هفته‌ها به یاد بیاورم. همه چیز را به ما دادند. متأسفانه ما نتوانسته ایم آن شادی را که شایسته آن است به آنها بدهیم. خیلی متاسفم،او در کنفرانس پس از اینتر گفت TUTTOmercatoWEB.

با این حال، پدرو مایل نیست از امیدهای تیمش برای تضمین بقای لیگ برتر دست بکشد و اصرار دارد کالیاری تا پایان مبارزه کند.

ما باید به معجزه ایمان داشته باشیم. حالا اوضاع حتی پیچیده‌تر است، اما ما تسلیم نمی‌شویم، هر اتفاقی ممکن است در فوتبال بیفتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.