پیرترین هواداران سری آ به خاطر خواهند داشت که استادیوم جیووانی زینی در کرمونا هرگز مکان آسانی برای میلان نبوده است. در واقع، روند سه شنبه شب به عنوان روند تایید شد روسونری در دور سیزدهم سری آ نتوانست بن بست مقابل کرمونز را بشکند.

پسران استفانو پیولی علیرغم حضور در خط حمله در بیشتر بازی، از مارکو کارنسکی، دروازه بان زیر 21 سال ایتالیا، ناامید شدند. سیوهای او باعث شد کرمونز یک امتیاز حیاتی در نبرد برای جلوگیری از سقوط به دست آورد و باعث شد میلان موقعیت بیشتری را در برابر ناپولی صدر جدول از دست بدهد.

در حال حاضر هشت نقطه بین روسونری و پارتنوپی چون آتالانتا و لاتزیو در صورت پیروزی فردا در دیدارهای میان هفته سری آ، میلان می توانند در رده دوم قرار گیرند.

پیولی می‌تواند غیبت برخی از بازیکنان کلیدی مانند تئو هرناندز و اولیویه ژیرو را مقصر بداند، اما واقعیت این است که پس از باخت به تورینو و کسب پیروزی دیرهنگام مقابل اسپزیا، آنها سومین عملکرد متوالی فلانی را به نمایش گذاشتند. اگر بخواهند آن را حفظ کنند، باید بیش از این کار کنند اسکودتو وصله ای روی سینه آنها دوخته شده است.

سرمربی میلان نیز کمی به خاطر اعتماد بیش از حدی که باعث شد رافائل لیائو را روی نیمکت بگذارد، پرداخت. ستاره پرتغالی در نیمه دوم به زمین فرستاده شد اما امشب هیچ تفاوتی ایجاد نکرد.

به نظر می رسید کرمونز ماسیمیلیانو آلوینی برنامه ای جز پارک کردن اتوبوس و تلاش برای نفس کشیدن نداشت. روسونری درصد زیادی از مالکیت توپ را در اختیار داشت. خوشبختانه کارنسکی در یکی از بهترین شب های خود بود.

این آتزورینیدروازه بان دیووک اوریگی را در دقیقه 23 متوقف کرد، سپس مالیک تیاو را تکذیب کرد و او سعی کرد اولین بازی خود را به عنوان استارت برای میلان با یک ضربه سر بالینی جشن بگیرد. جونیور مسیاس نفر بعدی بود که نتیجه گیری خود را به عقب انداخت گریجیروسی دروازه بان

در دقیقه 56، اوریگی دومین گل خود را در سری آ به ثمر رساند اما این یک توهم کوتاه بود زیرا VAR او را در آفساید گرفت. پیولی لیائو را وارد دروازه کرد و پرتغالی با یک ارسال از راه دور خودش را خطرناک کرد که تبدیل به شوت شد اما کارنسکی بار دیگر هوشیار بود.

آخرین حرکت ناامیدکننده سرمربی میلان، فرستادن مارکو لازتیچ 18 ساله بود که با هت تریک میلان به ثمر رسید. پریماورا انتخاب. جوان صربستانی نشان داد که حرکاتی انجام داده است اما برای حل این مشکل کافی نبود روسونریمشکلات خط مقدم

کرمونزه پس از 13 بازی همچنان بدون برد در سری آ است، اما تساوی امشب شاید از نظر اعتماد به نفس و روحیه ارزش این سه امتیاز را داشته باشد.

کارت امتیاز مسابقه

8 نوامبر 2022 – سری A 2022-2023 دور سیزدهم
کرمونز – میلان 0-0

CREMONESE (3-5-2): Carnesecchi; آیوو، بیانچتی، واسکز؛ گیگلیونه (62 دقیقه سرنیکولا)، میته، اسکالانته، کاستگنتی (70 دقیقه پیکل) والری (88 دقیقه کوالیاتا); افنا-گیان (62′ Buonaiuto); سیوفانی (63 دقیقه اوکرکه) (سارو، سار، هندری، بائز، آسلا، لوچوشویلی، ندایه، میلانی، تساجوت، زانیماچیا) مربی: الوینی
میلان (4-2-3-1): تاتاروسانو؛ تیاو (60 دقیقه کالولو)، توموری، کیائر، بالو توره؛ بناسر، تونالی (کرونیچ 82)؛ مسیاس، دیاز (د کتلره 74)، ربیک (لازتیک 82)؛ اوریگی (دقیقه 59 رافائل لیائو) (میرانته، یونگدال، ادلی، باکایوکو، پوبگا، ورانکس، گابیا) مربی: پیولی
داور: آقای راپوانو از ریمینی
یادداشت: کارت های زرد: گیگلیونه، واسکوئز، والری، میته (C)، رافائل لیائو، لازتیک، د کتلایر (M)؛ زمان اضافه شده: نیمه اول 0′، نیمه دوم 5′

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.