کریس بیلام اسمیت، قهرمان وزن رزمناو اروپا و کشورهای مشترک المنافع، روز شنبه به صورت زنده در Sky Sports در مرکز بین المللی بورنموث به مصاف آیزاک چمبرلین می رود.

بیلام اسمیت در مقابل هواداران زادگاهش بوکس خواهد کرد اما چمبرلین یک تهدید واقعی خواهد بود. این بازیکن لندنی دست‌های سریعی دارد، مهارت‌های خوبی دارد و وقتی در فرم باشد، مهار کردن آن سخت است.

چمبرلین از زمانی که چهار سال پیش در لندن با لورنس اوکولی شکست خورد، پیشرفت کرده است. چمبرلین گفت: «من قطعاً معتقدم که وقت من است.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

آیزاک چمبرلین معتقد است که زمان او در برابر کریس بیلام اسمیت فرا رسیده است

او ادامه داد: “بلوغ و تمرین. شما هرگز نمی توانید از تمرین خود غافل شوید.” “به همین دلیل است که باخت همیشه یک موهبت بزرگ است. همه چیزهایی که قبل از کار روی آن کم داشتم. اکنون بازی من بالا رفته است. فقط زمان بسیار هیجان انگیزی است.

“ما همه چیز را پیدا خواهیم کرد. همه چیزهایی که در اردوگاه روی آن کار کرده ایم قرار است اجرا شود و سپس ممکن است بهترین مرد برنده شود.”

چمبرلین اگر قرار بود بیلام اسمیت را در بورنموث شکست دهد، خودش را ثابت می کرد. چمبرلین گفت: “بعد از آن حالا چه می توانید بگویید؟ من به سمت قهرمان واقعی در حیاط خلوتش رفتم. او در یک برد شگفت انگیز بوده است. او در اوج خود است، بیا برویم.”

“میزان خطر برای هر دوی ما وجود دارد. به همین دلیل است که ما در این ورزش هستیم.”

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

کریس بیلام-اسمیت در مورد اینکه چه حسی دارد جنگیدن در زادگاهش بورنموث در چنین مبارزه ای بزرگ، زمانی که قرار است در مقابل آیزاک چمبرلین قرار بگیرد، می گوید.

بیلام اسمیت اصرار دارد که نمی تواند به خود اجازه دهد حامیان شهر خود را ناامید کند. او قول می دهد که این انتظار از او به او کمک می کند، نه اینکه مانع او شود.

او گفت: “فشار یک امتیاز است، من تمام دوران حرفه‌ای خود را به همین شکل گذرانده‌ام. من فشار را دوست دارم. فکر می‌کنم که این بهترین‌ها را در من به ارمغان می‌آورد.” اکنون همه چیز در حال جمع شدن است.

بیلام اسمیت چاشنی بیشتری دارد. او با تکنیک خوب و نیروی محکم پشت ضربه محکم و راست محکم مشت می زند. بسیار مهم است که او از طریق مبارزات عنوانی برای به دست آوردن تجربه ارزشمند آمده است.

او می گوید: «یکی از بهترین ویژگی های من کارکرد و بی امان بودن من است، من واقعاً به مردم نفسی نمی دهم.

او معتقد است که این امر چمبرلین را خفه خواهد کرد. بیلام اسمیت گفت: “به عنوان یک مبارز، شما می خواهید توقف داشته باشید. من امسال گفتم که هیچ تصمیمی برای این کار وجود ندارد.” “این برنامه در 30 جولای خواهد بود.”

تعداد کمی بهتر از ریچارد ریاکپوره در حال افزایش وزن رزمناو برای بررسی این مبارزه هستند. او در سال 2019 با هر دو مرد و بیلام اسمیت بوکس شده است.

“این یک مبارزه درخشان است و سران بوکس می دانند که این یک مبارزه خوب و خوب خواهد بود. من راندهای زیادی را با آیزاک انجام داده ام، من با کریس بیلام-اسمیت مبارزه کردم، من با کریس بیلام-اسمیت مبارزه کردم و می دانم که هر دو چه به ارمغان می آورند.” ریاکپوره پیش از نمایش شنبه گفت.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

بیلام اسمیت اصرار دارد که می تواند فشار علیه چمبرلین را تحمل کند

آیزاک احتمالاً یکی از ماهرانه‌ترین وزنه‌های رزمناو است، دفاعش، رفلکس‌هایش، هوش او.

“من احساس می‌کنم اسحاق قطعاً در راندهای زیادی پیروز خواهد شد. او حتی می‌تواند او را متوقف کند، اما فکر می‌کنم اگر بخواهد جلوی او را بگیرد، احتمالاً باید به سمت بدن برود. او شوت‌های بدنی خوبی می‌زند.

“اما در عین حال، کریس بیلام اسمیت یک لیوان نیست. او هیچ لیوانی نیست، که آن را جالب تر می کند. او برای مبارزه می آید. در زادگاهش، همه دوستان و خانواده اش می آیند، او نمی خواهد. برای باخت در آن صحنه، جایی که سرانجام به آنچه می خواست رسید.

او با همه چیز مبارزه خواهد کرد.

بزرگترین مبارزه تاریخ بوکس زنان – کلرسا شیلدز مقابل ساوانا مارشال – شنبه 10 سپتامبر به صورت زنده از شبکه اسکای اسپورت پخش می شود. بخشی از تاریخ باشید و بلیط های مسابقه لندن را از اینجا بخرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *