کریم بنزما، مهاجم رئال مادرید، درباره مشکل کوچکی که با ژوزه مورینیو در زمان حضورشان در سانتیاگو برنابئو داشت، صحبت کرد.

کریم بنزما، مهاجم رئال مادرید، در مورد مشکل کوچکی که با خوزه مورینیو، سرمربی فعلی رم در دوران حضورشان در سانتیاگو برنابئو داشت، صحبت کرد.

Special One سه سال را هدایت کرد لوس بلانکوسبا کسب سه جام در مجموع، که در میان آنها قهرمانی لالیگا در فصل 2011/12 به عنوان تاج موفقیت او برجسته است. با این حال، تاکتیکی پرتغالی سهم خود را از جنجال در پایتخت اسپانیا داشت.

بنزما یک سال قبل از آمدن مورینیو به مادرید پیوست. زیر نظر این تاکتیکی، مرد فرانسوی تا حد زیادی در یازده دوئل ابتدایی با گونزالو هیگواین شرکت داشت، اما با این وجود با زدن 26 گل در 48 بازی در اولین فصل حضور پرتغالی گافر در اسپانیا، اثر خود را به ثبت رساند.

صحبت کردن با اونزه موندیال (از طریق مارکا) پتانسیل توپ طلا برنده اتفاقی با مربی تازه وارد را به یاد آورد.

به یاد دارم که در یک مقطع زمانی با ژوزه مورینیو مشکل کوچکی داشتم. در هتل همدیگر را دیدیم و یک روز قبل از بازی مقابل رئال مایورکا با هم صحبت کردیم. من قرار نبود بازی را انجام دهم و همانطور که داشتیم با هم بحث می کردیم به او گفتم فردا تو من را شروع می کنی و من گل می زنم و باعث می شوم تو بازی را ببری. روز بعد گل زدم و 1-0 پیروز شدیم.»

در فصل بعد، مورینیو قهرمان لالیگا در فصل 2011/12 شد و بنزما نقش کلیدی ایفا کرد – با زدن 32 گل در 52 بازی – زیرا غول های پایتخت حریفان خود را نابود کردند و یکی از بهترین تیم های بارسلونا در تاریخ را غصب کردند. 100 امتیاز، یک رکورد داخلی که تا به امروز قوی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.