جمعه شب، هواداران ناپولی به امید یک پیروزی حیاتی که یوونتوس را در رقابت‌های جام جهانی دور کند، به ورزشگاه مارادونا هجوم آوردند. اسکودتو نژاد اما آنها نمی‌دانستند که شاهد یک رویداد واقعاً تاریخی خواهند بود که مطمئناً فراتر از همه انتظارات آنها خواهد بود، زیرا ستاره‌های آنها رقبای شمالی خود را با پنج گل در برابر یک فروتن کردند. بنابراین در اینجا رتبه بندی بازیکنان ما برای ناپولی است که یوونتوس را با نمایشی خارق العاده در بازی افتتاحیه دور هجدهم سری آ شگفت زده کرد.

ناپولی (4-3-3)

الکس مرت – 6

جدای از چند سیو معمولی و برداشتن توپ از دروازه خود در یک موقعیت، ملی پوش ایتالیایی توانست از نمایش ناپولی از بهترین صندلی خانه لذت ببرد.

جیووانی دی لورنزو – 7.5

عملکرد برتر از کاپیتانی که از ابتدا تا پایان جناح راست را هدایت کرد و از فیلیپ کوستیچ و فدریکو کیزا بهتر شد. پاس گل الماس را داد.

امیر رحمانی – ۷

جدای از زوزه کشی که تقریباً به دی ماریا گل می داد، بازیکن کوزووئی نمایش خوبی در دفاع داشت. گل حساس سوم را با یک ضربه فوق العاده به ثمر رساند که شتاب تیمش را بازگرداند.

کیم مین جائه – 6.5

ملی پوش کره جنوبی مرتکب اشتباهی شد که به دی ماریا اجازه داد تک گل یووه را به ثمر برساند، اما در غیر این صورت فرمان را بر عهده داشت.

ماریو روئی – 7.5

یکی دیگر از نمایش های تاثیرگذار از مدافع چپ همیشه دست کم گرفته شده. وستون مک کنی را با دوندگی های بی امان خود ناامید کرد و مالکیت توپ را به دست آورد که مستقیماً به گل چهارم منجر شد.

پیش بینی کامل سری آ دور هجدهم: یوونتوس به سمت ناپولی حرکت می کند

آندره فرانک زامبو آنگویسا – 7

یک نمایش قوی از کامرونی که به خوبی با لوبوتکا و زیلینسکی ترکیب شد، زیرا ناپولی بدون رقیب در میانه میدان پیروز شد.

استانیسلاو لوبوتکا – 8

این بازیکن اسلواکی نه گلی به ثمر رساند و نه پاس گل داد، با این حال، او کاتالیزور اصلی پشت هر بازی بدیع ناپولی بود. این اجرا باید او را به عنوان بهترین بلامنازع تاج بگذارد ثبت نام کنید در فوتبال ایتالیا

پیوتر زیلینسکی – 7

این تماشایی ترین عملکرد لهستانی نبود، اما همه چیز در مورد کار تیمی بود. او حاضر بود کارهای کثیفی در وسط پارک انجام دهد و در عین حال مطمئن شود که تیمش مالکیت توپ را حفظ می کند.

ماتئو پولیتانو – 7

یک حرکت مثبت از بازیکن سابق اینتر که فقط یک نیمه دوام آورد. کواراتسلیا را با یک سانتر زیبا جلوتر از دروازه افتتاحیه انتخاب کرد.

ویکتور اوسیمن – 8.5

یک عملکرد عالی از بمب‌افکن نیجریه‌ای که نشان داد چرا او به‌عنوان خطرناک‌ترین مهاجم سری آ به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفته است. قبل از اینکه کواراتسخلیا را برای دومین بار انتخاب کند، به ریباند حمله کرد تا از بن بست خارج شود. چهارمین تیم تیمش را به خانه تکان داد تا یک دوبنده شخصی شایسته را تکمیل کند.

خویچا کواراتسخلیا – 9

یک حرکت خیره کننده از وینگر ظالمانه که در زمان بندی عالی شرایط بهینه خود را بازیافت. او زمین را با یک گل، دو پاس گل، اما مهمتر از همه سه امتیاز مهم در زمین ترک کرد اسکودتو نژاد

چه نمایشی! چه بازیکنی!

رتبه بندی بازیکنان یوونتوس در مقابل ناپولی: نمایش ترسناک برمر در مارادونا

جایگزین ها

الجیف الماس – ۷

این بازیکن مقدونی به ندرت مسابقات را شروع می کند، اما شاید نیازی به این کار نداشته باشد، زیرا او همیشه می تواند نشان خود را در مسابقه بگذارد، حتی وقتی وارد نیمه می شود. میخ نهایی را در تابوت بانوی پیر با حرکتی زیبا در سمت راست اضافه کرد.

ماتیاس اولیورا – 6

اروگوئه ای مشعل را از ماریو روی گرفت و از یک صحنه مثبت لذت برد.

جاکومو راسپادوری – N/A

Tanguy Ndombelé – N/A

هیروینگ لوزانو – N/A

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.