جیان پیرو گاسپرینی اظهار داشت که قصد کناره‌گیری را دارد، اما شعارهای هواداران آتالانتا او را متقاعد کرد که استعفا ندهد. این مربی در مصاحبه ای با مدیران نسبت به استراتژی های قبلی بازار نقل و انتقالات اشاره کرده بود La Gazzetta dello Sport.

«اگر هنوز اینجا هستم، به دلیل پیوند قوی با شهر است. من این را در بازی امپولی به شدت احساس کردم. هواداران بارها از من خواستند که بمانم و این روی انتخاب من تأثیر گذاشت. اگر باشگاه از من بخواهد واقعاً آماده بودم که بروم. چنین محبت و اعتمادی مرا مهار کرد. من تلاش خود را برای جبران آنها چند برابر خواهم کرد. شرایطی وجود دارد که بتوانیم با هم خوب کار کنیم و چیزی بسازیم که بتواند حس تعلق ما را بیشتر تقویت کند. اما اتحادیه باید بر اساس ارزش ها باشد نه نتایج.

این گفر انتقادها مبنی بر عدم حضور آتالانتا در فصل گذشته فوتبال اروپا را رد کرد.

متاسفم که بسیاری سال 2021/2022 را ناامیدکننده می دانستند. که درست نیست. علاوه بر پنج کمپین قبلی، این بهترین کمپین در تاریخ 115 ساله ما بود. ما تاوان مصدومیت ها، اشتباهات مربوط به VAR و اشتباهاتمان را پرداختیم. تیم هیچ وقت تیر خورده به نظر نمی رسید یا فاقد اراده بود. همه ما جاه طلب هستیم، اما باید فروتن بمانیم. ما نمی‌توانیم قانع شویم که یک تیم برتر باشیم، زیرا هنوز به تیم برتر تبدیل نشده‌ایم، اما تلاش می‌کنیم که یکی شویم.»

گاسپرینی از مدیران انتقاد کرد.

ما چند جدایی معنی‌دار داشتیم و پول‌های لیگ قهرمانان را به دست آوردیم، اما بیات شده‌ایم، به خصوص در خط حمله. ما 20 بازیکن وینگر خریدیم و به آنها ضربه نزدیم. وقتی تیم ها حمله خود را بهبود می بخشند بهتر می شوند. در عوض، به دلیل اینکه گل های زیادی می زدیم، اضافه نمی کردیم. با توجه به منابع، تیم مناسبی برای آوردن یک قهرمان جدید مانند آلخاندرو گومز یا یوسیپ ایلیچیچ بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.