آندرس اینیستا مطمئن است که بارسلونا می تواند چهارشنبه اینتر را شکست دهد، اما او نسبت به تیم سیمونه اینزاگی محتاط است. او در مورد این بازی توضیح داد La Gazzetta dello Sport.

نتیجه قبلی با توجه به عواقب آن برای بلوگرانا بسیار منفی بود. کج شدن با نراتزوری همیشه داغ و چالش برانگیز هستند. هر چیزی می تواند رخ دهد. در مورد بحث‌ها، طبیعی است که وقتی تحت تأثیر منفی قرار می‌گیرید، ناامیدی خود را ابراز کنید. به نظر من، آن بازی‌ها واضح بودند، اگرچه توپ‌های دستی همیشه در معرض تفسیر هستند و می‌توانند دیدگاه‌های متفاوتی را ایجاد کنند.»

اینیستا اضافه کرد که در بازی دوم مقابل اینتر خطر بیشتری برای بارسلونا وجود خواهد داشت.

“این برای صلاحیت بسیار مهم خواهد بود. آنها با یک تیم قدرتمند روبرو خواهند شد. من انتظار دارم کاتالان ها فرماندهی را به دست بگیرند و نراتزوری با توجه به اینکه آنها می توانند با تساوی زندگی کنند، صبر کنند. لیگ قهرمانان جزییات است و اگر اشتباه کنید مجازات می شوید. آنها فرصت بسیار خوبی برای برداشتن یک گام رو به جلو دارند و امیدوارم موفق شوند.”

هافبک افسانه ای از وضعیت فعلی بلوگرانا لذت برد.

«به دنبال دوردست‌ها، فکر می‌کنم از نظر عاطفی کمی بی‌ثبات هستند. آنها سیستم خوب و فهرست کاملی دارند و کار بسیار خوبی انجام داده اند. سطح اعتماد آنها باید همیشه بالا بماند و نمی تواند به این راحتی نوسان کند. گاوی و پدرو می توانند از ژاوی و سرخیو بوسکتس چیزهای زیادی یاد بگیرند. آنها بسیار جوان هستند اما در حال حاضر قوی هستند و آینده ای دیدنی در پیش دارند. فکر نمی‌کنم مقایسه‌ها به آنها آسیب برساند، زیرا به نظر نمی‌رسد فشار را احساس کنند. آنها فاکتور آن را دارند. آنها در زمین بازی خوش می گذرانند و از مسئولیت خود شانه خالی نمی کنند.»

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *