وستهام به یوسف انسیری مهاجم سویا علاقه مند است زیرا چکش ها به دنبال تقویت گزینه های هجومی خود در پنجره نقل و انتقالات ژانویه هستند.

با این حال، انجام معامله برای این بازیکن 25 ساله دشوار است زیرا او هنوز دو سال و نیم از قراردادش باقی مانده است.

سویا همچنین در پایان نامناسب لالیگا دست و پنجه نرم می کند – آنها فقط با تفاضل گل بالاتر از منطقه سقوط هستند – بنابراین ممکن است حاضر نباشد یکی از بازیکنان کلیدی خود را در این ماه ترک کند.

ان-نیسیری تمام هفت بازی مراکش را در جام جهانی قطر آغاز کرد زیرا کشورش اولین کشور آفریقایی بود که به چهار بازی آخر رسید. او در آن دوره تاریخی دو گل در برد مقابل کانادا در مرحله گروهی و پرتغال در مرحله یک چهارم نهایی به ثمر رساند.

او در این فصل 12 بار برای سویا در لیگ برتر اسپانیا به میدان رفته است اما هنوز موفق به گلزنی نشده است. او در سال 2020 از لگانس به این باشگاه پیوست و در 125 بازی 40 گل به ثمر رساند.

یوسف انسیری پس از گلزنی برای مراکش جشن گرفت
تصویر:
ان-نیسیری در قطر دو گل به ثمر رساند تا مراکش به نیمه نهایی برسد

پنجره نقل و انتقالات ژانویه را با Sky Sports دنبال کنید

چه کسی در این زمستان در حرکت خواهد بود؟ پنجره نقل و انتقالات ژانویه باز شد یکشنبه 1 ژانویه 2023 و در بسته می شود ساعت 11 شب بر سه شنبه 31 ژانویه 2023.

با آخرین اخبار نقل و انتقالات و شایعات در اختصاصی ما به روز باشید وبلاگ مرکز انتقال بر Sky Sports پلتفرم های دیجیتال همچنین می‌توانید با نکات، نکات و تحلیل‌ها آشنا شوید اخبار اسکای اسپورت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *