لوئیس موریل به سرعت به یک نامزد جدی برای عمق بخشیدن به حمله یوونتوس تبدیل شده است. در بیانکونری با نماینده خود تماس گرفته اند تا آب را آزمایش کنند. آنها هنوز با آتالانتا همین کار را نکرده اند. در Orobici به لطف یک گزینه باشگاهی در قراردادش، او را برای دو فصل آینده کنترل کنید.

تیم تورینی موضع خود را نسبت به آلوارو موراتا تغییر نداده است. آنها بند 35 میلیون یورویی خود را برای خرید فعال نمی کنند. آنها همچنین نمی خواهند به اندازه ای که اتلتیکو مادرید می خواهد خرج کنند، 27 تا 28 میلیون یورو، La Gazzetta dello Sport گزارش ها. آنها دوست دارند بازیکن اسپانیایی را حفظ کنند اما فقط با پرداخت 10 تا 15 میلیون یورو.

اگر آنها نتوانند به توافق برسند، که به نظر می رسد به طور فزاینده ای محتمل است، یوونتوس همان مبلغ را به سمت خرید موریل اختصاص می دهد. لا دی ارزیابی بالاتری دارد، اما طرفین شرایط خوبی دارند. مهمتر از آن، نتیجه به برنامه های سازمان بستگی دارد نراتزوری. با توجه به اینکه آنها فصل آینده در اروپا بازی نخواهند کرد، آنها می توانند تصمیم بگیرند که فقط به دوان زاپاتا تکیه کنند و به هموطنش اجازه راه رفتن بدهند.

در بیانکونری همچنین به Giacomo Raspadori علاقه دارم، اما این بستگی به این دارد که آیا آنها می توانند Moise Kean را تخلیه کنند یا خیر. موریل از انتقال به یوونتوس استقبال می کند. کلسیومرکاتو اطلاع می دهد. به علاوه، دستمزد او نسبتاً پایین است، حدود 2 میلیون یورو.

نگاه ما به موریل ردیابی یوونتوس

مهاجم کلمبیایی به عنوان جایگزینی برای آلوارو موراتا منطقی است، به خصوص به این دلیل که او به راحتی در کنار دوسان ولاوویچ قرار می گیرد تا اینکه به عنوان یک پشتیبان خالص عمل کند. برای مثال، او گزینه بهتری نسبت به مارکو آرناوتوویچ خواهد بود. نیمکت یوونتوس سال هاست که برق ندارد و موریل به این موضوع رسیدگی می کند. از سوی دیگر، آتالانتا اگر نمی خواهد بازیکنی را رها کند، تمایل دارد معامله سختی را انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *