لئاندرو پاردس به طور معمول به تیم های سری آ پیوند خورده است و یوونتوس همچنان او را گزینه ای برای تقویت خط میانی خود می داند.

طبق گزارش ها، لئاندرو پاردس نامناسب پاری سن ژرمن ممکن است تابستان امسال به سری آ برگردد و به یوونتوس پیوند بزند. مطابق با کلسیومرکاتوهافبک آرژانتینی در میان فهرست نهایی ماسیمیلیانو آلگری در میان جست و جوی بازیکن ایتالیایی برای یافتن یک بازیساز عمیق جدید ظاهر شد.

جورجینیو، هافبک سرسخت چلسی یکی از گزینه های مورد علاقه آلگری برای تقویت تیمش بوده است. با این حال، به نظر می رسد که این ملی پوش ایتالیایی در استمفوردبریج خواهد ماند زیرا توماس توخل قصد دارد در فصل آینده به او تکیه کند.

اخیراً به یوونتوس پیشنهاد شده است که لوکاس توریرا را به خدمت بگیرد. علیرغم حضور قرضی خوب اوروگوئه ای در فیورنتینا در فصل گذشته، بیانکونری ها او را رد کردند. در همین حال، Paredes می تواند در یک معامله با قیمت پایین در دسترس باشد.

پاریس برای جذب این بازیکن 28 ساله در سال 2019 مبلغ 40 میلیون یورو اولیه به زنیت سن پترزبورگ پرداخت کرد. اما او جایی در برنامه های کریستوف گالتیه برای فصل آینده ندارد. سرمربی جدید پاریس، آرژانتینی را برای تور آسیایی تیمش فراخواند، اما از دادن یک دقیقه به او در دو بازی خودداری کرد.

در حالی که دو سال تا پایان قراردادش باقی مانده است، پاردس ممکن است مجبور شود تابستان امسال پاریس را ترک کند تا به باشگاه کمک کند سرمایه‌ای را که سه سال پیش روی او سرمایه‌گذاری کرده بود، بازگرداند. یوونتوس پس از جذب آنخل دی ماریا در یک انتقال آزاد، آماده است تا هموطنش را به خدمت بگیرد.

دی ماریا می تواند برگ برنده یووه در مذاکره با پاردس باشد. این دو دارای روابط دوستانه هستند و تعطیلات تابستانی را با هم در ایبیزا گذرانده اند. و یوونتوس قصد دارد از دوستی آنها به عنوان ابزاری برای بازگرداندن ستاره سابق رم به سری آ استفاده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *