میلان چند هفته پیش به مهاجم جوان توماسو مانچینی نزدیک شده بود، رم نیز تلاش کرد، اما این بازیکن تصمیم گرفت به یوونتوس بپیوندد. این بیانکونری اکنون در مورد معامله با ویچنزا مذاکره خواهد کرد.

همانطور که در کلسیومرکاتو، روسونری با تیم سری C بر سر مبلغ 2 میلیون یورو به اضافه 500 هزار یورو به توافق رسیده بود. با این حال، آنها در شرایط شخصی مشکل داشتند. آنها درخواست های پدر و نماینده او را خیلی زیاد می دانستند. این جالوروسی و بوروسیا دورتموند نیز در حال بررسی این ستاره هستند. اما بانوی پیر مزیت بزرگی به دست آورده است.

یوونتوس جلسه ای را با ویچنزا برنامه ریزی کرده است تا تلاش کند به توافق برسد و به خصوص رم را از خود دور نگه دارد، در حالی که بعید است میلان علاقه خود را دوباره جلب کند. به گزارش سایت محلی Biancorossi.net، مهاجم این اختیار را دارد که مقصد بعدی خود را انتخاب کند. او با امکان حضور در تیم U-23، در بالای تیم جذب شده است. پریماورا یکی با این حال، لباس تورینی نسبت به سایر خواستگاران کمتر پیشنهاد می کرد.

با این حال، ویچنزا علاقه خاصی به نهایی کردن مذاکرات دارد. قرارداد اعجوبه در سال 2023 به پایان می رسد. احتمال تمدید آن بسیار کم است. آنها نمی خواهند خطر از دست دادن او را بیهوده داشته باشند. بنابراین، توافق احتمالی وجود دارد، اگرچه هنوز در مراحل پایانی خود نیست. این بازیکن 18 ساله در 13 بازی سری B به میدان رفته است.

نگاه ما به یوونتوس که در رقابت مانچینی میلان و رم پیشرو است

پروژه تیم دوم بدون سر و صدا شروع شد، اما شروع به پرداخت سود برای بیانکونری این واقعیت که این ایده توسط سایر لباس ها و سیستم فوتبال ایتالیا به طور کلی و به ویژه سری B پذیرفته نشده است، یک فرصت از دست رفته است.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.