یوونتوس آب را برای مرتنس آزمایش کرد، اما این مهاجم تمایلی به پیوستن ندارد و بیانکونری بیشتر به دنبال اهداف تهاجمی مانند فیلیپ کوستیچ است.

گزارش ها حاکی از آن است که یوونتوس دوباره به دنبال فیلیپ کوستیچ ستاره مورد تقاضای اینتراخت فرانکفورت برای تقویت سمت چپ خود است. همانطور که در کلسیومرکاتو، قهرمانان رکورددار سری آ امیدوارند که قیمت این وینگر را در روزهای آینده کاهش دهند تا قرارداد را ببندند.

یوونتوس و کوستیچ در حال حاضر “توافق شفاهی” دارند و “متخصص کمک” 29 ساله انتقال به تورین را در اولویت قرار داده است. ملی پوش صربستان قبلاً به بیانکونری ها مجوز داده بود و در اوایل تابستان بر سر بسته دستمزد 3.5 میلیون یورویی به توافق رسید.

اگرچه یوونتوس قبلاً یک قرارداد سه ساله برای کوستیچ آماده کرده است، اما هنوز فرانکفورت را متقاعد نکرده است که انتقالی را تایید کند. آلمانی ها برچسب قیمتی 20 میلیون یورویی برای دارایی ارزشمند خود در نظر گرفته اند و تمایلی به کاهش قیمت آنها ندارند.

در همین حال، یوونتوس مایل است ارقام پایین تری را ارائه کند و رضایت کوستیچ را برای حمایت از ادعاهای خود داشته باشد. ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی تیم، مایل است تا روز چهارشنبه وینگر چپ پا را در ورزشگاه آلیانز حضور داشته باشد.

با محرومیت چند نفر از اعضای اصلی تیم اصلی به دلیل مصدومیت، سرمربی ایتالیایی خود را برای انتخاب گزینه‌های پیش از فصل 2022/23 سری آ مقابل ساسولو می‌بیند. بنابراین، او می خواهد کوستیچ هر چه زودتر از راه برسد.

پس از تلاش شکست خورده اش برای رفتن به لاتزیو در تابستان گذشته، مرد سابق هامبورگر اس وی سرانجام توانست این بار به ایتالیا برود. او روز جمعه با شکست شرم آور 6-1 مقابل بایرن مونیخ در اولین بازی خود در بوندس لیگا، در ترکیب اصلی اولیور گلاسنر قرار گرفت.

این می توانست آخرین بازی کوستیچ در آلمان باشد و یوونتوس در روزهای آینده به دنبال دستیابی به توافق است. برای کمک به ایتالیایی ها برای بردن او به سری آ، این صرب قبلاً پیشنهاد وستهم یونایتد را رد کرده است.

همه نشانه ها به یک جهت اشاره می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.