یوونتوس و اتلتیکو مادرید برای یافتن راه حلی برای آلوارو موراتا به کار خود ادامه می دهند.  ایده مبادله با مویز کین به سرعت از بین رفت.

گفته می شود یوونتوس تمایلی برای بازگرداندن آلوارو موراتا از اتلتیکو مادرید در تابستان ندارد. مطابق با کلسیومرکاتو، قهرمان رکورددار ایتالیا در حال بررسی پیشنهاد قرضی دیگری برای مهاجم اسپانیایی است.

موراتا دو فصل گذشته را به صورت قرضی در یوونتوس گذراند و خود را به عنوان یکی از ثابت ترین بازیکنان این باشگاه معرفی کرد. او در فصل گذشته در 48 بازی برای تیم ماسیمیلیانو آلگری 12 گل و 9 پاس گل به ثمر رساند.

با وجود اینکه حدود 20 میلیون دلار برای قرض گرفتن موراتا به مدت دو سال اختصاص داده است، یوونتوس به این بازیکن 29 ساله اجازه بازگشت به واندا متروپولیتانو را داده است. را بیانکونری از قبول بند 35 میلیونی امتناع کرد که منجر به اتحاد مجدد اسپانیایی با اتلتیکو شد.

با این حال، یوونتوس چشم انداز بازگرداندن مهاجم سابق رئال مادرید به تورین را در ماه های آینده نادیده نگرفته است. پس از جدایی پائولو دیبالا به عنوان بازیکن آزاد، آلگری با خطر کمبود گزینه های قابل اعتماد در صدر فصل آینده مواجه است.

در همین حال، موراتا قرارداد جدیدی با اتلتیکو امضا کرده است. این تضمین می کند که او تا تابستان 2024 در مادرید بماند. اما او در برنامه های دیگو سیمئونه برای فصل آینده نیست. از این رو، لوس روژیبلانکوس آماده اند تا دوباره او را بیرون ببرند.

اتلتیکو ترجیح می دهد موراتا را به طور کامل بفروشد. از سوی دیگر، یوونتوس امیدوار است که یک قرارداد قرضی دیگر را امضا کند. ایتالیایی ها حتی به خرید دائمی مهاجم فکر می کنند، اما فقط با شرایط خودشان.

مشخص است که یوونتوس امیدوار است که قیمت موراتا را کاهش دهد. آنها تا 20 متر می رفتند تا معامله را به پایان برسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *