یوونتوس مطمئن است که ممفیس دیپای را به خدمت خواهد گرفت، اما آنها در حال آماده سازی گزینه های جایگزین هستند که از آرکادیوش میلیک شروع می شود. را بیانکونری سعی کردند به تعقیب هلندی سرعت ببخشند. با این حال، آنها هنوز توافق را نهایی نکرده اند و او با بارسلونا برای آزادی خود نیز به توافق نرسیده است.

همانطور که در آسمان، مهاجم در حال گفتگو با بسته جدایی خود با بلوگرانا. در مورد مذاکره با بانوی پیر، برخی جزئیات در مورد دستمزدها و پاداش ها هنوز باید مشخص شود. مدیران از او می خواهند قبل از بازی دوشنبه مقابل سمپدوریا به این تیم ملحق شود، اما بعید است که این اتفاق بیفتد. همانطور که در کلسیومرکاتو، تیم تورین حاضر است از برخی از پاداش هایی که بخشی از قرارداد میرالم پیانیچ بود برای تحقق آن صرف نظر کند.

یوونتوس علاقه خود را دوباره به میلیک در صورتی که تعقیب و گریز دپای آنها گلابی شکل شود، افزایش داد. زمانی که ناپولی او را در گذشته منجمد کرد و همچنین پس از آن، او را تعقیب کردند. اگرچه، پارتنوپی ترجیح داد یک انتقال نسبتا ارزان را به المپیک مارسی ترتیب دهد تا اینکه او را در نهایت به رقبای خود مجانی بپیوندد.

این لهستانی از زمان انتقال در ژانویه 2021 در 55 بازی لیگ 1 بازی کرده است. او 30 گل به ثمر رسانده و 3 پاس گل داده است. او 122 بازی با این تیم دارد آتزوری زیر کمربندش، جایی که 48 بار تور را زده است. را بیانکونری به صورت وام پیشنهاد شده است، اما طرف مقابل فرمول متفاوتی می خواهد.

دیدگاه ما در مورد یوونتوس هدف قرار دادن دیپای و میلیک

با توجه به ویژگی های مختلف آنها، ممکن است متقابلاً منحصر به فرد نباشند، به خصوص اگر آنقدر گران نباشند. اگر بیانکونری مقصدی برای Moise Kean پیدا کرد، ممکن است یک حرکت دوبل انجام شود. و شاید سوئیچ به 4-4-2 هم اگر استاد خط میانی نیاید. این به نفع تیم است و برای همه مهاجمان مناسب است.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.