آندره آ آنیلی، رئیس باشگاه یوونتوس در حالی که مربی قبل از شروع مجدد تمرینات در شهر خود لیورنو بود، با ماسیمیلیانو آلگری تماس گرفت. رئیس حمایت خود را از رئیس درگیر ارائه کرد. این یک سیگنال دیگر بود که مدیریت در حال حاضر به اخراج او فکر نمی کند. La Gazzetta dello Sport گزارش ها.

رئیس بزرگترین حامی غافلگیر در درون مدیریت است. اگر خودش تصمیم می گرفت، دو سال پیش از او کنار نمی آمدند. مدیر عامل مائوریتزیو آریوابنه در همین راستا است، در حالی که معاون رئیس جمهور پاول ندود در حال اخراج او است.

یوونتوس به آلگری فرصت بیشتری خواهد داد، احتمالا تا تعطیلات نوامبر، تا اوضاع را تغییر دهد. علیرغم اعتماد مجدد، هر دو طرف آگاه هستند که برای حرکت رو به جلو باید چیزها بهبود یابد. بازگشت از مصدومیت کمک خواهد کرد. تایید یک انتخاب فنی است، نه فقط اقتصادی، حتی اگر این یک عامل اجتناب ناپذیر باشد.

مانند TuttoSport رله، رئیس در طول چند سال آینده نزدیک به 45 میلیون یورو از جمله حقوق کارکنانش بدهکار است. اگر مدیران یک گیفر سطح بالا و نه یک مدیر موقت بیاورند، هزینه ناخالص سالانه اساساً معادل خواهد بود و در مورد گزینه خارجی فقط کمی پایین تر است. هزینه تغییر مربی تا 80 میلیون یورو خواهد بود. جلسه هیئت مدیره روز جمعه این موضوع را بررسی خواهد کرد. تا امروز با هیچ مربی خارجی تماس گرفته نشده است.

نگاه ما به یوونتوس و آلگری

محاسبات احتمالاً در ماه نوامبر انجام خواهد شد و با توجه به مبارزات در لیگ قهرمانان ممکن است خیلی دیر باشد. این بیانکونری نمی توان به ادامه دادن به این کار راضی بود. در غیر این صورت حتی رتبه چهارم به سرعت تبدیل به یک سراب می شود. با این حال، مشکلات مالی آنها استخدام طولانی مدت را بعید می کند.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.