د. سپتامبر 20th, 2021


گتی ایماژ

بعد از ظهر یکشنبه، دانیل مدودف در مسابقات قهرمانی انفرادی مردان آزاد آمریکا 2021 نواک جوکوویچ را شکست دادبه این برد از دو نظر تاریخی بود ، زیرا مدودف اولین عنوان قهرمانی خود در گرند اسلم را کسب کرد و همچنین جوکوویچ را برای تاریخ در این روند خراب کرد.

جوکوویچ با کسب 27 پیروزی متوالی در گرند اسلم وارد فینال شد. او فقط به یک نفر دیگر نیاز داشت تا اولین مردی باشد که از سال 1969 در هر چهار رشته-اوپن استرالیا ، اوپن فرانسه ، ویمبلدون و اوپن آمریکا-در همان سال ، به عنوان گرند اسلم سالنامه شناخته شد.

ناراحتی مدودف همچنین شانس جوکوویچ (حداقل در این فصل) را برای پشت سر گذاشتن رقبای خود ، راجر فدرر و رافائل نادال ، برای رکورد تاریخ قهرمانی تک نفره در گرند اسلم مسدود کرد. جوکوویچ این فصل تنیس را با 20 قهرمان گرند اسلم با رقیبان خود در “سه بزرگ” به پایان می رساند.

پس از کسب امتیاز قهرمانی ، مدودف 25 ساله روی زمین افتاد. شکه شده؟ در ناباوری؟ خوب ، بله ، اما ظاهراً چیزهای بیشتری از آن وجود دارد.

گتی ایماژ

گتی ایماژ

کاملاً شبیه امضا نبود “به زمین بیفتدجشن بسیاری از تنیس بازان پس از پیروزی برگزار می شود. کمی متفاوت بود. مدودف توضیح داد که جشن وی دقیقاً در مراسم جام پس از بازی چه بود.

مدودف گفت: “فقط افسانه ها می فهمند.” “کاری که من بعد از مسابقه انجام دادم یک L2 + چپ است. بچه ها از شما متشکرم.”

به نظر می رسد مدودف در جشن فلاپ خود اشاره ای به بازی ویدئویی فیفا دارد. اگر بازیکن FIFA دو دکمه روی کنترلر پلی استیشن (L2 و سمت چپ) را فشار دهد ، نتیجه دقیقاً همان جشن سقوط مدودف پس از پیروزی این کار را انجام داد. بنابراین ، مدودف همچنین باید از کمی اقدام فیفا در وقت آزاد خود قدردانی کند. باید تعجب کنید که چقدر منتظر بود تا این جشن گل FIFA را برای جشن واقعی خود تکرار کند ، هنگامی که اولین قهرمانی خود در گرند اسلم را به دست آورد.

READ  IPL: پرسپولیس برای پنجمین بار متوالی عنوان قهرمانی را کسب می کند - اخبار ورزشی

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *