ش. مه 8th, 2021


USATSI

این خط تمام شد. شماره 2 نائومی اوزاکا قبل از ورود به مسابقات اوپن میامی 2021 ، در 23 مسابقه پیروز شد – از جمله دو گراند اسلم آخر ، و آخرین باخت 13 ماه پیش بود. این بازیکن 23 ساله به دنبال ادامه حرکت بود ، اما ماریا ساکاری شماره 23 ، برنامه دیگری داشت. ساکاری در مرحله یک چهارم نهایی چهارشنبه اوساکا را با نتیجه 6-0 ، 6-4 شکست داد.

با از دست دادن او همچنین باید منتظر رتبه برتر باشد.

پس از شکست ، اوزاکا در مورد اینکه چه اشتباهی رخ داده و آنچه را که می تواند از آن بردارد ، بحث کرد تجربه:

“چه چیزی می توانم از این باخت یاد بگیرم؟ در حال حاضر واقعاً مطمئن نیستم ، من می دانستم که با رفتن به مسابقه … او مانند یک مبارز واقعاً بزرگ است ، بنابراین می دانستم که این کار آسان نخواهد بود. احساس می کردم پناهنده ام “من در کل این مسابقات خوب بازی کردم ، مثل اینکه من نمی توانستم شیار پیدا کنم ، بنابراین از نظر ذهنی برای من واقعا سخت است.”

ساکاری ، 25 ساله ، راه مادرش ، آنجلیکی کانلولولو ، تنیسور را دنبال می کند که بالاترین رتبه را در دهه 1980 در 43 داشت.

ساکاری پس از پیروزی بزرگ ، از میراث مادرش یاد کرد ، اما اشاره کرد که او در مسیر خودش است.

وی گفت: “من هیچ وقت احساس نمی كردم كه می خواهم ركورد مادرم را بشكنم ، به هیچ وجه. من او را به خاطر آنچه كه به دست آورد و به خاطر شخصی كه هست و آنچه در طول این سالها به من و خواهر و برادرهایم داده است تحسین می كنم.”

READ  رئال مادرید و رئال بتیس: پخش زنده لالیگا ، کانال تلویزیونی ، نحوه تماشای آنلاین ، اخبار ، شانس ، زمان

“داشتن یک شخص در خانواده ام برای من یک چیز عظیم است که واقعاً احساسی را که در دادگاه احساس می کنم احساس می کند … من واقعاً به او بسیار افتخار می کنم و بسیار خوشحالم ، می دانید که من دختر او هستم.”

ساکاری به مصاف بیانکا آندریسکو شماره 8 می رود. آندریسکو کانادایی در پیروزی 6-4 ، 3-6 ، 6-3 برابر سارا سوریبز تورمو اسپانیا قرار دارد.

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *