مارکو آرناوتوویچ، مهاجم بولونیا، پس از اولین فصل تاثیرگذار در تیم فوتبال ایتالیا، مورد علاقه تیم‌های بزرگ ایتالیایی ناپولی، یوونتوس و میلان قرار گرفت. روسوبلو در فصل 2021/22، که در آن 15 گل در 34 بازی به ثمر رساند.

مرد سابق اینتر یک بازیکن حیاتی در لباس بولونیا است و مشخص است که او آینده خود را به جای اینکه تنها پس از یک فصل دور شود، در این باشگاه می بیند. به گفته این بازیکن 33 ساله می خواهد قرارداد 4 ساله خود را تا پایان پایان اجرا کند کوریره دلو اسپورت.

آرناوتوویچ برای جانشینی لورنزو اینسینیه در حال جدایی در ناپولی تبلیغ شده است و حتی برای ایفای نقش به عنوان معاون دوسان ولاوویچ در فهرست نهایی نامزد شده است. بیانکونری خط مقدم علاوه بر این، میلان او را به عنوان یک بازیکن بزرگ می بیند، اما سن او نقش مهمی در منافع هر یک از باشگاه های فوق دارد.

آرناوتوویچ با نزدیک شدن به مراحل پایانی دوران حرفه ای خود، به خوبی می تواند خواهان یک محیط بازی جدید باشد، اما تنها یک فصل از بازگشت او به ایتالیا می گذرد و سه سال را در سوپرلیگ چین با بندر شانگهای گذرانده است.

با توجه به تجربه فراوان او در بزرگترین لیگ ها – از بوندسلیگا و اردیویسه گرفته تا سری آ و لیگ برتر، تعجبی ندارد که تیم های بزرگ به دنبال انتقال او هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *