Energumene و Edwardstone همچنان در مسیر برای یک درگیری تیتر در LK Bennett Clarence House Chase در اسکوت هستند.

Energumene آموزش دیده توسط Willie Mullins در یک دوئل حماسی در تمدید سال گذشته درگیر شد و با شیشکین رو در رو شد و در نهایت مجبور شد بهترین عملکرد را به دونده نیکی هندرسون در طول خط بدهد.

Energumene در ادامه قهرمان تعقیب ملکه مادر در جشنواره Cheltenham و Champion Chase در Punchestown شد تا موقعیت خود را به عنوان پادشاه تعقیب دو مایلی مشخص کند.

او ماه گذشته با یک پیروزی بدون خونریزی در Hillly Way Chase در کورک بازگشت و یکی از محبوب‌ترین شانس‌ها برای شکست دادن ادواردستون در آخر هفته است.

پاتریک مولینز، دستیار مربی، گفت: “انرگومنه در فرم بسیار خوبی است و از کورک بسیار خوب بیرون آمده است. عمران (حیدر) که او را سوار می کند و از او مراقبت می کند، از او خوشحال است، بنابراین همه سیستم ها به سمت اسکوت می روند.”

در حال شکل گیری یک مسابقه عالی با حضور ادواردستون است. او برنده فصل گذشته Arkle است و من از عملکرد او در Tingle Creek شگفت زده شدم. باید مسابقه مناسبی باشد، درست مانند سال گذشته.

ما سال گذشته یک مسابقه خوب و سخت در شکست داشتیم اما شانس ما را در Champion Chase کم نکرد و ما دوباره همان مسیر را در این فصل دنبال می کنیم.”

برنامه های آلن کینگ برای ادوارداستون به دلیل آب و هوا در اوایل پاییز خنثی شد، اما او در نهایت زمانی که در ابتدای دسامبر در تینگل کریک چیس در Sandown به خانه می رفت، به صحنه عمل بازگشت.

ادواردستون آخرین حصار را در راه پیروزی در Sandown پاک می کند
تصویر:
ادواردستون آخرین حصار را در راه پیروزی در Sandown پاک می کند

او در کریسمس از پنجمین حصار در Desert Orchid Chase در کمپتون فراتر نرفت و قهرمان فصل گذشته Arkle را رها کرد تا به یک ماموریت بازیابی در اینجا برود.

کینگ در مورد احتمال رویارویی با Energumene گفت: “این کاری است که ما این کار را انجام می دهیم، اینطور نیست؟ به همین دلیل است که من در کودکی به مسابقه دادن علاقه مند شدم – برخی از آن نبردهای بزرگ. مسابقات درجه یک باید اینگونه باشند. این چیزی است که همه چیز در مورد مسابقه است.

“حداقل Energumene مورد علاقه خواهد بود. این کمی فشار را از بین می برد، اینطور نیست؟ ببینید، من فقط می توانم نگران اسبم باشم و سعی کنم او را در بهترین فرم به آنجا برسانم و ببینم چه اتفاقی می افتد. ممکن است باشد. یک نمایش واقعی.”

از ورود اولیه 8 اسبی، تنها یک اسب دیگر برای ویژگی 175000 پوندی در آسمان آماریلو جو تیزارد ایستادگی کرده است.

او در این ترم در چلتنهام و نیوبوری در مسابقات هندیکپ قهرمان شده است، اما 25 پوند کمتر از انرگومنه و 19 پوند از ادواردستون فاصله دارد.

آیا Edwardstone vs Energumene به فیلم هیجان انگیز Ascot 2022 ادامه خواهد داد؟

شیشکین
تصویر:
شیشکین سال گذشته در یک فیلم هیجان انگیز در Ascot Energumene را شکست داد

کانر استرود از Sky Sports Racing…

درگیری حماسی کلارنس هاوس چیس سال گذشته بین شیشکین و انرگومنه به شدت پیش بینی می شد و با دو مایلی سنگین وزن که در یک مسابقه به یاد ماندنی در یک مسابقه به یاد ماندنی، شاخ قفل شده بودند، به طور کامل به صورت حساب عمل کرد.

پل تاونند و انرگومنه به نظر می رسید که تعقیب کننده مدافع عنوان قهرمانی پس از ضربه زدن از پیچ نهایی، در بازگشت به خانه با مشکل مواجه شود.

اما شیشکین توسط نیکو دی بونویل گالوانیزه شد و در آخرین حصار قبل از اینکه در 100 یارد پایانی به برتری برسد، به مسابقه برگشت.

با این حال، این Energumene و Mullins بودند که آخرین خنده‌ها را انجام دادند، در حالی که شیشکین در اولین مایل مسابقه به سمت بالا کشیده شد.

Energumene آن دویدن بی عیب و نقص را با موفقیتی آسان در کورک ادامه داده است، در حالی که شیشکین تنها توانست در تینگل کریک در Sandown سوم شود و اکنون در سفر افزایش خواهد یافت.

Clarence House Chase را در روز شنبه 21 ژانویه به صورت زنده در Sky Sports Racing تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.