هیچ شگفتی در ورزشگاه المپیکو گراند تورینو وجود ندارد زیرا تورینو تحت هدایت ایوان یوریچ با سه گل از پالرمو تازه وارد سری B عبور کرد و به دور دوم کوپا ایتالیا صعود کرد. آنها اکنون در 19 اکتبر به مصاف سیتادلا خواهند رفت، زیرا تیم مستقر در پادوآ در وقت اضافه 3-2 لچه را شکست داد.

این دومین بازی رقابتی پالرمو با سرمربی جدید استفانو دی بندتو بود، و علیرغم نتیجه بازی، نکات مثبت زیادی از این بازی وجود داشت.

را روزانرو بازی را با اعتماد به نفس شروع کردند و از بازی کردن سیستم معمول خود در فوتبال هجومی ترسی نداشتند. تورینو در مراحل اولیه بازی خیلی قابل پیش بینی شده بود و نمی توانست دروازه پالرمو را تهدید کند.

متئو برونوری پس از دریافت توپ در محوطه جریمه تورینو و سپس چرخاندن آن به سمت گوشه سمت راست، اولین فرصت بازی را داشت، اما دروازه بان وانیا میلینکوویچ-ساویچ با یک مهار عالی توپ را به کرنر منحرف کرد.

تیم یوریچ شروع به تمرکز بر حفظ مالکیت و گسترش خط دفاعی پالرمو با سرعت دمبا سک و نمانیا رادونجیچ کرد.

تورینو تا دقیقه 30 کنترل سرعت بازی را در اختیار داشت، با این حال، آنها همچنان در یافتن هدف از طریق ضربات مسدود شده متعدد و ضربه های سر از دست رفته با مشکل مواجه بودند.

این نیمه با شرایط مساوی به پایان می‌رسید و به نظر می‌رسید که میهمان می‌توانستند ناراحت شوند.

هر دو تیم بلافاصله پس از شروع نیمه دوم به حمله برگشتند. روبرتو فلوریانو، بازیکن پالرمو، اولین فرصت را به دست آورد که یک بار دیگر توسط صربستانی انجام شد.

در دقیقه 54، رادونیچ وارد دروازه شد روزانرو در محوطه جریمه فقط ضربه او به سمت ساشا لوکیچ منحرف شد و کاپیتان تورینو با ضربه ای کم از کنار میرکو پیگلیاسل دروازه را باز کرد.

رادونیچ دو برابر خواهد شد گراناتابا برتری تنها پنج دقیقه بعد، ضربه او توسط VAR به دلیل آفساید آنتونیو سانابریا نادیده گرفته شد.

20 دقیقه بعد، لوکیچ با ارسال یک سانتر به محوطه جریمه، رادونیچ را پیدا کرد و او با ضربه سر محکمی که از دستان پیلیاچلی گذشت تا حساب گلزنی خود را در اولین بازی خود در تورینو باز کند.

پالرمو در نیمه دوم هم اعتماد به نفس و هم خلاقیت نداشت زیرا واضح بود که آنها امید خود را برای بازگشت از دست داده بودند.

در ده دقیقه مانده به پایان بازی، ویلفرد سینگو از کنار دفاع روسانرو عبور کرد و پیترو پلگری را باز پیدا کرد و مهاجم 21 ساله با اولین لمس خود در این مسابقه، پیروزی را قطعی کرد.

در مجموع، علیرغم اینکه تعداد زیادی از بازیکنان تیم اصلی در دسترس نبودند، این یک پیروزی قابل انتظار برای تورینو بود.

از سوی دیگر، پالرمو از اینکه از فرصت‌های خود استفاده نکرد ناامید خواهد شد و خروج آنها از کوپا ایتالیا به آنها فرصت بیشتری می‌دهد تا روی فصل آینده خود در سری B تمرکز کنند.

گزارش مسابقه

6 آگوست 2022 – دور دوم کوپا ایتالیا 2022-23

تورینو-پالرمو 3-0

گلزنان: 54 لوکیچ، 73 رادونیچ، 79 پلگری

تورینو (3-4-3): وانیا میلینکوویچ-ساویچ; جیجی (دقیقه 83 بایه)، بوونگیورنو، رودریگز؛ سینگو (82′ لازارو)، لوکیچ (82′ Segre)، ریچی، آینا; سک (77 دقیقه لینتی)، سانابریا (77 دقیقه پلگری)، رادونجیچ (بریشا، آدوپو، جمللو) مربی: جوریچ

پالرمو (4-2-3-1): Pigliacelli; سالا (دقیقه 75 کریولو)، مارکونی، ندلسارو (81 سیلیپو)، بوتارو؛ Broh, De Rose; فلوریانو (65 استوپا)، سولری (82 سوما)، الیا (75′ دامیانى)؛ برونوری (پیروزی، فلا، ماسولو، دودا، کورونا، پرتی) مربی: دی بندتو

داور: آقای گرسینی از جنوا

یادداشت: کارت های زرد: رادونیچ (T); وقت اضافه: نیمه اول 3 دقیقه، نیمه دوم 5 دقیقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *